NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
co to za firma jopper B.V., Foreign Flex Polska z Kluczborka
Autor Wiadomość
jaga109
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 10
Skąd: piła
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 11:23 pm   co to za firma jopper B.V., Foreign Flex Polska z Kluczborka

czy ktoś wyjeżdzał za pośrednictwem tej firmy i może powiedzieć coś na jej temat?
_________________
jaga
 
 
Agnes1313
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 92
Skąd: Okolice Nijmegen
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 12:32 pm   

Foreign Flex - hmmm nie zaleznie co ci powiedza to i tak trafiasz na rzeznie, mieszkania chyba 35 euro plus elektryka 10 albo 15 euro ubezpieczenie 15 jak sie nie upomnisz o no claim nie dadza Ci, jak za szybko opuscisz firme wyroluja cie. W tym samym budynku znajduje sie tez firma posos - a na co chciales z nimi jechac? placa okolo 275 euro jesli u nich nie mieszkasz i masz wlasne ubezpieczenie-

A praca na rzezni- poczatki trudne
 
 
Agnes1313
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 92
Skąd: Okolice Nijmegen
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 12:42 pm   

aha kazda nadgodzina jest godzinna normalna nawet nocki stawka okolo wacha sie od 8.45 - do 7.20 brutto nie wiem od czego to zalezy, przy nadgodzinnach nie masz zapewnionych posilków. A jak wzywaja do pracy to musisz jechac (chociaz spalas tylko 5 godzin)

Ale wyplacaja pieniadze co tydzien- chyba ze "zapomna" co im sie tez zdarza b. czesto

Najlepiej rozmawiac tam (tylko nie daj sie odeslac do kogos innego )z Ewa bo reszta o niczym nie ma pojecia, kiedys bylo lepiej bo byla Wiloletta firma chodzila tip top ale chyba odeszla...

Wybór nalezy do Ciebie...
 
 
jaga109
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 10
Skąd: piła
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 3:08 pm   praca

dzwonili do mnie z ofertą i nie wiem jaką decyzję podjąć bo na razie pracuję przez inną firmę,nie jest zle tyle że godzin mało
_________________
jaga
 
 
Agnes1313
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 92
Skąd: Okolice Nijmegen
Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 11:23 am   

z tego co sie dowiedzialam FFX placi za kazdego zwerbowanego 50 euro, ktory przepracuje min 6 tyg- takze ja bym nawet "zyczliwym" nie wierzyla
 
 
katarzynka33 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Lis 2008
Posty: 1
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 10:11 pm   

Pracowalam przez Firme Foreign Flex z Kluczborka.Praca ciezka, przy filetach, w chlodni.Nie mozna pracowac w rekawiczkach, rece odmrozone, nogi przemoczone.Jak prosilam o dzien wolny, bo sie rozchorowalam i mialam 39 goraczki, to powiedziala mi pani R.z biura, ze NIE.A ci co sa na kacu w poniedzialek i nie chce im sie pracowac, zawsze dostaja wolne bez problemu.Atmosfera w pracy okropna, starzy pracownicy nie akceptuja nowych, ponizaja, obgaduja, czuja sie lepsi.W Pl pani z biura mi powiedziala, ze bede mieszkac w domku jednorodzinnym, na miejscu okazalo sie, ze to hotel, 100 osob.Melina i patologia, to malo powiedziane.Male pokoiki, po 4-do 8 osob w kazym pokoju.Lozka pietrowe.Mala szafka, mala lodowka w pokoju, pol poleczki w lodowce dla siebiezamrazalki we wspolnej kuchni, w ktrej kradzieze sa na porzadku dziennym.Za to potracaja sobie po 60 euro tyg.z Pierwszej tyg.potracaja ci za ciuchy robocze, gumowce, ktore przemakaja, kurtki, ktorej nawet na oczy nie widzialam.
Jedyna praca jaka polecam z tej firmy, to pakowanie ciastek.Warunki mieszkaniowe maja wszedzie fatalne.Nawet maja pokoje w klasztorze:)upychaja tyle ludzi w jednym miejscu, a potem sie dziwia, ze wiecznie sa haje, bijatyki, ze ciagle policja przyjezdza.Koszmar.Nie zycze nikomu.
 
 
koroner 
Nieśmiały użytkownik
koroner


Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 82
Skąd: DEN HAAG
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 10:25 pm   

Czyli nadaje sie na ..Czarną listę''??
_________________
koroner z Valkenboslan.
 
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pon Lis 24, 2008 12:17 am   

Hmmm pracowalem w tej firmie podczas 1 wyjazdu do NL ...

Prace miałem załatwioną bezpośrednio przez menadżerke Kasie

Początki fatalne przyjeżdżam pod wskazany adres i okazuje sie ze nie ma tam wolnego domku dla nas (tzn dla mnie i kolegi) jak mnie pamieć nie myli bylem tam w piątek ...

Dzieki uprzejmości i gościnności pewnych panów z Pl (którzy mieszkali w innym domku letniskowym ) przespaliśmy 1 noc ...

Na 2 dzień rano udaliśmy sie do biura ustalone było ze mamy być na 8;00 a czekaliśmy na Kasie do 12.00 ale wkońcu sie doczekaliśmy ...

Zamieszkaliśmy w miejscowości Rijpwetering warunki w miare oki domek rodzinny ale strasznie dużo osób coś ok 20 ludków łóżka piętrowe tylko 3 lodówki (2 duze i 1 mala )

Co do pracy to pracowlismy na DKW w Magazynie Hooflit czyli realizacja zamówień ( nie ma co kłamac praca dla twardzieli skrzynki po 10-20 kg trzeba było ladować na wózek i targać go po hali aż sie zapakuje all co ma sie na liscie ...)
Osobiście wolałem zimną niż ciepła hale bo na zimniej mniej km sie "biegalo " dziennie

Potem "awansowałem" i dostałem sie na dział Embalage a potem na Expedice (nie wiem czy dobrze pisze te nazwy ;p) i już było lepiej ...

Co do przelewów to czesto zdarzały sie błedy 2 naliczone mieszkanie zle naliczone godziny itp a na korekte czekało sie pare dobrych tyg ... Ale byli wypłacalni ale nie w terminie ...

Bardzo dobrze wspominam Kaske jako menadzerke po jej odejsciu duzo sie zjeb... w tej firmie ...

To tyle z mojej strony :036:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
szpieg 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 1
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 11:33 am   

jeżeli szukasz przygód i lubisz jak Ciebie ktoś dyma na kasę to idź tam pracować!
gorszych oszustów ze świeczka szukać
-cdn-

[ Dodano: Wto Paź 27, 2009 4:32 pm ]
najnowsze wieści z tej oszukańczej firmy - zarobili co chcieli, obecnie firmy rezygnują z ich usług i lada dzień plajta - szukajcie pracownicy innej roboty, albo do kraju jak każe Renatka, kochanica szefów, wredna małpa, życie powinno kopa jej dać , w sam zad, jak ona ludzi traktuje, z biedy na pana to najgorzej, chuda klępa co łóżeczkiem pozycje sobie załatwiała
ta firma zaraz będzie - była firma
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group