NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dojechałem :]
Autor Wiadomość
Tommy
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 67
Skąd: Gorinchem
Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 7:49 pm   Dojechałem :]

No wiec (nie)oficjalnie jestem mieszkańcem Gorinchem. Okazuje sie ze moj laptopik wykrył tutaj słabe łacze wireless i jakos moge korzystać z netu, wiec jak na forum i gg starczy, wiec bardzo mila niespodzianka. Narazie sie zadomawiam. Pewnie niedlugo zaczna was dreczyc pytaniami :]
Jak narazie jutro imprezowanie z królową :D

Pozdro z Gorinchem!!!
 
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 7:53 pm   witamy

no wiec witamy w kraju tulipanow!!!!!!
mam nadzieje ze spodoba ci sie ten maly kraj i poczujesz sie tu jak u siebie!! pozdrawiam
 
 
Oliwia 
Poczatkujacy

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 32
Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 9:28 pm   Re: witamy

Witaj i powodzenia!!!!
 
 
EwazHolandii 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 630
Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 9:45 pm   

serdecznie witamy w tym przepięknym kraju. :lol:
 
 
Tommy
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 67
Skąd: Gorinchem
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 5:13 pm   

Jak narazie pogoda przepiekna, i udało mi sie zrobic zakupy wiec nie musze juz racjonować kanapek z podróży :D Jak tylko troche sie poducze jezyka, albo bede wiedzial z kim gadac po angielsku to mysle ze bedzie mi tu dobrze.

Pozdro!
 
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 7:52 pm   

po angielsku dogadasz sie ze wszystkimi Holendrami, wiec nie obawiaj sie braku komunikacji,
 
 
Tommy
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 67
Skąd: Gorinchem
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 8:00 pm   

no ta, ale zawsze to motywacja zeby sie nauczyc kolejnego jezyka. Podoba mi sie to ze tutaj TV jest po angielsku z napisami, zarcie maja w sklepach super, czuje sie jakbym byl znów w US, tylko ze takim ladniejszym :] i mam poządną prace.

Pozdro
 
 
 
Oliwia 
Poczatkujacy

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 32
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 9:34 pm   jestem

zarcie maja w sklepach super, czuje sie jakbym byl znów w US, tylko ze takim ladniejszym :] i mam poządną prace


ja akurat jesli o jedzenie chodzi to sie z Toba nie zgodze...nie jest zle ...ale czy super ???? Wszystko jest tak"pedzone" ,ze warzywa jadam TYLKO W POLSCE ...a i pierwszy raz w zyciu okazalo sie ,ze mam alergie pokarmowe ...jest wiele rzeczy ktorych nie moge jesc ;( wlasnie tutaj w Holandii (w innych krajach Europy nie mialam takich problemow....a moze to nie wina Holandii tylko "przyszlo"z wiekiem :-d ;)
A czy jak w US tylko ladniejszym ????hmmm Mam wielu przyjaciol i znajomych Amerykanow ,ale nikt z nich nie czuje sie jak w US i za bardzo nie garnie sie do wyjazdu z Europy

Ale jesli tak piszesz ....hmmm to widocznie tak to odbierasz
Powodzenia
 
 
EwazHolandii 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 630
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 10:22 pm   

a mi tutaj jedzenie za bardzo nie smakuje,tutaj bardziej doceniam jak smakuje nasze polskie jedzonko. :lol:
 
 
marcin_zet 
Super gaduła

Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 304
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 10:31 pm   popieram

jedzonko polskie :wink:
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 9:06 am   

holenderskie jedzonko duze NIE..staram sie jesc tego jak najmniej..
a co do reszty Holandii jakos ujdzie;)
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 9:13 am   

Ale jestescie marudni :wink: .Chlopak przyjechal to dajcie mu sie nacieszyc tym co chce a pozniej sam oceni 8)
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
Tommy
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 67
Skąd: Gorinchem
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 9:47 am   

heheheh a to dobre

no jeszcze wszystkich kulinarnych kątów nie odwiedziłem, dzis zobaczymy jak wyjdzie mi moja ulubiona potrawa czyli pasta z mielonym w sosie pomidorowym :] Wiadomo ze to jedzenie nie jest jak w PL, ale po tym smietniku który był w marketach amerykanskich, to co tutaj jest to po prostu niebo a ziemia. Do tego jestem maniakiem serów a tutaj ich w brud, i są przepyszne! Alergia mi jeszcze nie doskwiera, i nic takowego raaczej nie przewiduje, ale kto wie:] narazie zjadlem dobre sniadanko i moge zaczac dzien.
Teraz musze jakos dostac sie do tego chińskiego marketu na wodzie w Rotterdamie, zeby zakupic produkty do Sushi :]


Pozdro!
 
 
 
Oliwia 
Poczatkujacy

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 32
Wysłany: Śro Maj 09, 2007 2:21 am   Tommy

Alergia mi jeszcze nie doskwiera, i nic takowego raaczej nie przewiduje, ale kto wie:]

najgorsze przychodzi znienacka :twisted: wiec kto wie :twisted:

Pozdr
 
 
Oliwia 
Poczatkujacy

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 32
Wysłany: Śro Maj 09, 2007 8:36 am   Tommy

(...) pasta z mielonym w sosie pomidorowym :]


czyli po prostu :makaron z mielonym w sosie pom. ,nie???? ;)



" smietniku który był w marketach amerykanskich, to co tutaj jest to po prostu niebo a ziemia."


a wczesniej pisales cos zdaje sie innego na temat US ???? :-p



" Do tego jestem maniakiem serów ..."



naprawde fantastyczny wybor jest w Belgii (a jeszcze jakie sliczne )Antwerpie,Bruksele i od razu mozesz chodzic z napisem na T-shirt'cie "uzalezniony od belgijskich serow"



Teraz musze jakos dostac sie do tego chińskiego marketu na wodzie w Rotterdamie, zeby zakupic produkty do Sushi :]


W Hadze jest super Sushi restauracja ( nie pamietam adresu -"siedzi"w nawig. ;) -pyszne jedzonko i mozesz zamowic specjalne pomieszczenie w ktorym czujesz sie jakbys byl na kolacji w japonskiej rodzinie ;) Uwielbiam tam chodzic :bardzo miła obsługa,swietne jedzenie ale najwieksza zabawe mam jedzac w tym pomieszczeniu :) Sushi smakuje wybornie!!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group