NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Voorneputten prosze o opinie na temat tej firmy
Autor Wiadomość
Kasiucha 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: den haag
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 12:36 pm   

moi znajomi pracują w tej firmie - przyjechali z polski umieścili ich na mieszkaniu służbowym -całkiem fajnym, na prace też nie mogli narzekać, wprawdzie dużo godzin praca w każdą sobotę a czasem nawet w niedzielę, lecz jeśli ktoś przyjeżdża aby zarobić to całkiem dobrze.
i tak piękne było do kilka dni temu.
niedziela dzień jak co dzień, ok 14 dzwoni Paweł i informuje znajomych żeby się spakowali bo na 17 przyjedzie bus i przewiezie ich na inne mieszkanie. i tak się stało.
pierwsze wrażenie bardzo dobre, duże mieszkanie, wszystko potrzebne do przeżycia jest, wydawało się że wszystko jest super. Aż do chwili kiedy zobaczyli pierwszego karalucha...
wtedy czar prysł. w momencie jak znikł z mieszkania zaduch zaczęły wychodzić karaluchy, są dosłownie wszędzie, oczywiście znajomi zadzwonili do biura że jest robactwo, reakcja była..., natychmiastowa..., bo już w środę dostali ... " MUCHOZOL". (każdy kto wie co to karaluchy wie że muchozol tu nie pomoże). podobne było z zgłoszeniem że na mieszkaniu są myszy, obiecali łapki i trutkę lecz po dziś dzień ich nie dostali.
To dopiero początek, dziwnych zdarzeń. W poniedziałek rano Paweł zabrał znajomych do biura kazał podpisać jakieś papiery, nie tłumacząc ich, papiery te podpisał również właściciel owego nieszczęsnego mieszkania, następnie Paweł zabrał ich do gemente i zameldował, nie informując ich i nie pytając o zgodę.
Dodam że znajomi są w holandii od 2 miesięcy, nie znają języka, i w połowie lipca mają koniec kontraktu i zjeżdżają do polski.
wczoraj w biurze pani Ania powiedziała im że nie mogą przez rok się wymeldować, usłyszawszy to zadzwonili do Pawła że oni nie chcą mieć zameldowania w holandii, odpowiedział im krótko..., przecież wy nie jesteście zameldowani, nie martwcie się - oczywiście dokumenty z gemente wskazują inaczej.
odradzam każdemu kto chce przyjechać do tej firmy.
stawka 4,5 netto, o nadgodzinach czy dodatkach zmianowych zapomnijcie, o jakiejkolwiek pomocy z biura również.
 
 
rafalto1 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 2
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 10:33 pm   

jesli chodzi o takie zdarzenia jak zostalo opisane do gory to sa tylko i wylacznie klamstwa bo zaden pawel ania i przemek nie sa upowaznieni do tego aby jezdzic do hemente i kogos meldowac takie cos moze zrobic tylko i wylacznie szef
A jesli wam tak zle to dlaczego poprostu nie zjedziecie pewnie w swoim domu w polsce jeszcze gorzej macie albo wogole domu w polsce nie macie pozdrawiam normalnych
 
 
beatkah 
Poczatkujacy
zawsze być sobą

Wiek: 52
Dołączyła: 16 Cze 2009
Posty: 3
Skąd: putten
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 10:43 pm   

Nie ma co płakać nad karaluchami i stękać ,że to czy tamto.Komu odpowiada to niech pracuje,jak nie to wracać do Polski ! Najgorsze co mnie tu spotkało to nie karaluchy ,lecz postawa polaków wobec polaków!Nienawiść ,zazdrość ,obłuda,to jest odrażające i tego nie zwalczysz,a karaluchy to nie problem.Pa ludkowie :039:
 
 
truskawka82 
Poczatkujacy


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 18
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 11:47 am   

beatkah napisał/a:
Nie ma co płakać nad karaluchami i stękać ,że to czy tamto.Komu odpowiada to niech pracuje,jak nie to wracać do Polski ! Najgorsze co mnie tu spotkało to nie karaluchy ,lecz postawa polaków wobec polaków!Nienawiść ,zazdrość ,obłuda,to jest odrażające i tego nie zwalczysz,a karaluchy to nie problem.Pa ludkowie :039:

Dzisas jak czytam takie wypowiedzi to nie moge.
Jak miałas w domu karaluchy i jestes przyzwyczajona to oki ale sa ludzie co chca mieszkac jak ludzie a nie jak na melinie.
Ja pracowałam u nich kilka lat temu i widze ze dalej sie nic nie zmieniło.
Syf,nedza i brak pracy.
I czemu ktos pisze ze inni kłamia o tej firmir skoro tyle tu negatywnych wypowiedzi.
Przyjezdzamy tutaj zyc godnie a nie jak syfiarze.
 
 
 
beatkah 
Poczatkujacy
zawsze być sobą

Wiek: 52
Dołączyła: 16 Cze 2009
Posty: 3
Skąd: putten
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 12:44 pm   

no nie możesz czytać bo życie Cię nie nauczyło jeszcze!Każdy czeka aż za niego zrobią.Pajęczyny Ci nie przeszkadzają?Trzeba zakasać rękawy i samemu posprzątać,prawda jest taka,że b.dużo polaków tu przyjeżdzających to lenie,brudasy i pijaki!Ja widzisz w przeciwieństwie do Ciebie truskawa82 wzięłam mieszkanie,,syf",ale tak mam teraz czysto w komórce na rowery,że Ty nigdy nie będziesz tak miała w pokoju jadalnym :036: Nie można liczyć,że tu Ci wszystko podadzą ,wziąść się trzeba samemu do zrobienia porządków,zacząć porządki od siebie!Chcesz żyć godnie to podkasaj swoje rękawy i zrób porządki a nie stękaj!Tu jesteś w gościach,jak Ci nie pasuje Holandia to wybierz np.Włochy,Hiszpanie,ale gwarantuję Ci ,że tam również znajdziesz karaluchy..ŻYCIE!!!
 
 
Joker30 
Poczatkujacy

Wiek: 99
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 7
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 2:15 pm   

!Ja widzisz w przeciwieństwie do Ciebie truskawa82 wzięłam mieszkanie,,syf",ale tak mam teraz czysto w komórce na rowery,że Ty nigdy nie będziesz tak miała w pokoju jadalnym :036: -beatkah napisala
:038: choc nikogo pokoj dzienny nigdy nie bedzie wygladal jak komorka na rowery.Ale Onosnie mieszkan to jedno a odnosnie pracy i problemow platniczych to drugie.Co do mieszkan to nikt az tak nie powinien narzekac,bowiekszosc traktuje to z takim,to nie moje,,i wtedy robi sie brod,ale tu nie chodzi o te mieszkania tylko o brak pracy ,kazy,zaleglosci i niezgodnosci platnicze odnosnie tego posrednika pracy.!!!
 
 
truskawka82 
Poczatkujacy


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 18
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 5:41 pm   

beatkah napisał/a:
no nie możesz czytać bo życie Cię nie nauczyło jeszcze!Każdy czeka aż za niego zrobią.Pajęczyny Ci nie przeszkadzają?Trzeba zakasać rękawy i samemu posprzątać,prawda jest taka,że b.dużo polaków tu przyjeżdzających to lenie,brudasy i pijaki!Ja widzisz w przeciwieństwie do Ciebie truskawa82 wzięłam mieszkanie,,syf",ale tak mam teraz czysto w komórce na rowery,że Ty nigdy nie będziesz tak miała w pokoju jadalnym :036: Nie można liczyć,że tu Ci wszystko podadzą ,wziąść się trzeba samemu do zrobienia porządków,zacząć porządki od siebie!Chcesz żyć godnie to podkasaj swoje rękawy i zrób porządki a nie stękaj!Tu jesteś w gościach,jak Ci nie pasuje Holandia to wybierz np.Włochy,Hiszpanie,ale gwarantuję Ci ,że tam również znajdziesz karaluchy..ŻYCIE!!!

Pfff to powodzenia w jedzeniu w komorce bo ja tam wole w moim wypasionym salonie.
I nie jestem tu w zadnych gosciach tylko tutaj mieszkam.I nie mam zamiaru mieszkac z karaluchami. :033:
 
 
 
beatkah 
Poczatkujacy
zawsze być sobą

Wiek: 52
Dołączyła: 16 Cze 2009
Posty: 3
Skąd: putten
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 6:05 pm   

oj ciężko Ci idzie z pisaniem,jeszcze gorzej z czytaniem :119: Napisałam tak,,Ja widzisz w przeciwieństwie do Ciebie truskawa82 wzięłam mieszkanie,,syf",ale tak mam teraz czysto w komórce na rowery,że Ty nigdy nie będziesz tak miała w pokoju jadalnym '',co oznacza,że mam czyściej w komórce niż Ty będziesz miała w Twoim ,,wypasionym""he he salonie! Teraz Ci wytłumacze o co chodzi jak baba -babie!...Chodzi o to,że w domu jak sobie posprzątasz,wydezynfekujesz,odkazisz itp,itd,będziesz miała czysto.Niektórzy wprowadzają się na tzw.,,salony''i po jakimś czasie zostawiają obraz nędzy i rozpaczy.Można wprowadzić się do byle jakiego lokum i zadbać o to,aby było czysto,ładnie i przyjemnie..Wiem,że być może zawile piszę i prawdopodobnie nie dotrze z tego zbyt wiele do Ciebie,ale.. :021: A co do tego czy jesteś tu gościem czy nie,to pamiętaj gdzie się urodziłaś...Na tym kończę tą dyskusję i :039:
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 6:12 pm   

truskawka82, beatkah,


przypominam temat Voorneputten prosze o opinie na temat tej firmy
i tego prosze sie trzymac!



:074:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
lilo1212 
Poczatkujacy

Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 2
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 8:47 am   >>>cenzura<<< pracujacy w tej firmie

Ci co pisza dobrze o tej firmie to w 99,9% >>>cenzura, wulgaryzmy usunięte<<<. Pisza tez ci2 ktorym szefowstwo tej firmy kaze pisac o nich dobrze (za to maja wyzsze stawki). Poza tym szkoda mowic o tej firmie. Wybijcie sobie z glowy prace dla nich :021: :021: :021:
 
 
Miciunia6 
Poczatkujacy

Dołączyła: 27 Gru 2009
Posty: 1
Wysłany: Nie Gru 27, 2009 11:09 pm   

W tej firmie dużo zależy od tego do jakiej pracy się trafi.. jeśli się obijasz to wylatujesz do polski a jeśli zawalasz jak Beduin (nie obrażając Beduinów) to dadzą Cię do najcięższej pracy => patrz 'pomidory'.. a tam lekko nie jest... wciskają kit że klima... omg gorszej ściemy nie można wymyślic, jaka klima w szklarni?! jest 40 stopni w południe, oddychasz chemikaliami i modlisz się o przerwe ;/ na kwiatkach lub magazynach jest lżej ale i tak zawsze trzeba uważac co się mówi, do kogo się mówi i w jakim języku ;] nie ma reguły - polak czy turek, kazdy moze okazac się szują lub dobrym człowiekiem. płaca: 4.30 i ani centa więcej, mieszkania: różnie bywa - niektore wypasione a inne to prawie jaskinie, zalezy jak sie trafi. Polaków traktuje się tak jak 70% z nich sobie na to zasłużyla... jak wiadomo większa częśc chla, ćpa, Polki z racji swojej urody jakże 'docenianej' na zachodzie zarabiają na redline itd pozostała czesc płaci za to. Co do Pawła, Ani i calej reszty.. jeśli się umie rozmawiać jak na cywilizowanego człowieka przystało i nie wychodzi się z założenia, że "mi się wszystko nalezy" to idzie z nimi dojść do porozumienia. Zarobki może nie są za bogate ale gdzie w polsce dadzą nam 18zł/h zrywania pomidorów albo skubania kwiatków :026: ?;p
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 4:55 pm   

nie przeliczając - 4,5 euro to jak w PL 4,5 zl :036: nie wiem czemu ludzie wciaz to przeliczaja x4!?

tak wiec w polsce dostac prace za 4,5zl to juz bardziej prawdopodobne
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lip 06, 2010 6:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
słoneczko81 
Poczatkujacy

Dołączyła: 12 Lut 2010
Posty: 1
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 6:17 pm   

Witam wszystkich a w szczególności zainteresowanych pracą dla wyżej wymienionej firmy. Pracuje w Holandii od 3 lat, w tym czasie przeszłam przez 4 firmy i ta jest niestety najgorsza. Mieszkania jak mieszkania trafia się na lepsze i gorsze, były myszy brak ogrzewania i ciepłej wody... Na wypłaty czekaliśmy przed biurem nawet gdy padało nie wpuszczano nas do środka, płaciliśmy za użytkowanie kluczy do mieszkania... proponuje odpuścić sobie to miejsce pracy :021:
 
 
voorne putten 
Poczatkujacy
voorne putten

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Lut 2010
Posty: 1
Wysłany: Sob Lut 13, 2010 11:09 am   Re: Voorneputten prosze o opinie na temat tej firmy

W tej firmie nie zarobisz,idziesz na robotę szef Holender jest zachwycony twoją postawą i zaangażowaniem i chce z tobą pracować ! niestety nic z tego bo wieczorem dzwoni jakiś pajac Polak i mówi ,że nie idziesz już więcej.

Dit bedrijf is niet te verdienen, ga je naar de Nederlandse baan chef is blij met uw houding en inzet en wil om te werken met u! Helaas, geen van deze week vragen om een clown Pool en zegt dat hij gaat niet meer.
Ostatnio zmieniony przez voorne putten Sob Lut 13, 2010 11:11 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
seba:) 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 1
Wysłany: Czw Mar 11, 2010 5:17 pm   Re: Voorneputten prosze o opinie na temat tej firmy

firma to jeden wielki koszmar mieszkania to rudere jakies kary durne kare dostaniesz za to ze woda w kiblu leci za to ze pradu za duzo zuzyjesz za krzywo postawione buty kara 50 euro w biurze siedzi polka bardzo nie przyjemna szefem tej zlodziejskiej firmy jest turek pieniedzy nie zobaczysz jezeli zjedziesz szybciej co do pieniedzy to stawka 4 euro potracaja ci za ubezbieczenie ktorego nie masz za te rudere placisz 70 euro za tydzien gdzie nie masz okien mieszkasz z kolegom grzybem z praca jest roznie rzucaja cie nawet po 60 km do pracy robisz raz 3 godziny a raz 10 godzin dziennie ogolnie to tej firmy nie polecan to jest banda zlodzieji i hamow umwa polska jest nie wazna w holandi podpisujesz nowa umowe ktora jest napisana po holendersku widzisz ja tylko przy podpisie :072: :075:
Ostatnio zmieniony przez seba:) Czw Mar 11, 2010 5:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group