NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
który bank jest lepszy?
Autor Wiadomość
malwinka 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Sie 2007
Posty: 9
Skąd: den haag
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 2:27 pm   który bank jest lepszy?

witam serdecznie prosze o jakies informacje dotyczące abn ambro i rabobanku. zamierzam przenieść swój rachunek firmowy z postbanku tylko mam dylemat do jakiergo banku. który jest lepszy? jak wygląda przyznawanie kredytu czy tez debetu na konto firmowe. z góry dziękuje za wszystkie informacje
 
 
 
viking 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 1
Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 1:27 pm   

Właśnie jestem po spotkaniu w Rabobanku w sprawie przyznania kredytu na rozwój firmy. Mimo że mam wysokie wpływy na konto to jestem bez szans do kiedy moja firma nie osiągnie jedneg roku a firme mam dopiero 7 miesięcy
 
 
Alexpoland 
Nieśmiały użytkownik
ALEX

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 65
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 2:03 pm   abn amro

Witam ja mam konto w abn amro juz ponad 2 lata.W sumie bylem zadowolony z tego banku , dopuki nie poszlem zapytac o kredyt.Jeden Pan umuwil mnie na spotkanie w banku.Kiedy zjawilem sie na okreslona godzine to inny Pan najpierw spytal skad jestem
(odp z Polski ) , a potem poinformowal ze kredyt moze dostac tylko osoba z holenderskim dowodem.Pozdrawiam
 
 
 
RobKAM 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2007
Posty: 666
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 2:09 pm   Re: abn amro

Alexpoland napisał/a:
Witam ja mam konto w abn amro juz ponad 2 lata.W sumie bylem zadowolony z tego banku , dopuki nie poszlem zapytac o kredyt.Jeden Pan umuwil mnie na spotkanie w banku.Kiedy zjawilem sie na okreslona godzine to inny Pan najpierw spytal skad jestem
(odp z Polski ) , a potem poinformowal ze kredyt moze dostac tylko osoba z holenderskim dowodem.Pozdrawiam

Jakos nie moge w to uwierzyc..Moi znajomi maja w wiekszosci konta w tym banku i wszyscy jezdza samochodami za pozyczke z banku.My wzielismy na rozwoj firmy i nie bylo zadnego problemu.Moze idz od innego odzialu,bo w abn nie musisz chodzic do odzialu ,gdzie zalozylek konto.
 
 
Alexpoland 
Nieśmiały użytkownik
ALEX

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 65
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 1:01 pm   abn amro

Widocznie trafilem na dziwnego pracownika banku.Bylem w glownej siedzibie abn amro w Rotterdamie.Masz racje musze zapytac w innym oddziale.Pozdrawiam
 
 
 
Reed 
Gaduła
Szuflandia


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 188
Skąd: Miasto Krasnali
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 5:49 pm   Re: abn amro

RobKAM napisał/a:

Jakos nie moge w to uwierzyc..Moi znajomi maja w wiekszosci konta w tym banku i wszyscy jezdza samochodami za pozyczke z banku.My wzielismy na rozwoj firmy i nie bylo zadnego problemu.Moze idz od innego odzialu,bo w abn nie musisz chodzic do odzialu ,gdzie zalozylek konto.

Ja tez nie mailem/mam zadnego problemu z ABN. A spotkanie w/s hipoteki bylo badzo mile (nie skorzystalem z oferty ;-) ). Jak dla mnie b. wazna cecha w ABN jest ang. interfejs www i bez prowizyjne pobieranie pieniedzy w bankomatach w calej Europie
 
 
Alexpoland 
Nieśmiały użytkownik
ALEX

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 65
Skąd: Rotterdam
  Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 12:00 pm   abn amro

Nie do konca bez prowizji z kazda wyplate w Polsce jest pobierana prowizja 2,25 euro.Ale to jest odciagane z konta raz na kwartal.Tez jestem zadowolony z tego banku ale niestety trafilem na nie milego pracownika.Spruboje w innym oddziale.Pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group