NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Exotic Green,
Autor Wiadomość
holli32 
Poczatkujacy


Dołączyła: 17 Sie 2008
Posty: 17
Skąd: Den Haag
  Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 8:53 pm   Exotic Green,

hej mam pytanie czy ktos może pracował przez tą firmę ? dzwoniłam do biura w polsce obiecują kokosy i mieszkania ale cena straszna 81 euro na tydzień czy tak już podrożały łóżka e holandii? :031: inne biura też tak kasują?
_________________
nigdy wszystkiego nie wiemy
 
 
Grazia79 
Poczatkujacy

Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 2
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 9:46 am   

Nie polecam tej firmy! Pracowałam tam i była to porażka. Kokosy, ktore obiecują w PL wierz mi, w Nl ich nie ma! Nie sądze by inne biura mialy tak wysokie ceny mieszkan.
 
 
justyna23031987 
Poczatkujacy
czarna123

Dołączyła: 06 Sie 2008
Posty: 11
Skąd: Holadia
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 3:02 pm   

z tego co wiem to w innych biurach ''kasuja''za mieszkanie przewaznie po 60 euro ale nie po 80!!!!a Exotic Green znam -i nie polecam.
 
 
 
anna12 
Poczatkujacy

Dołączyła: 15 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: polska
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 11:56 am   

nie polecam. Mój mąż jezdził przez to biuro rok temu.Do tej pory nie wypłacili ostatniej wypłaty. tam są kary za wszystko a spróbuj się odezwać
 
 
Jula8509 
Poczatkujacy
Breda

Wiek: 38
Dołączyła: 23 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: Breda
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 4:23 pm   

Pracowałam tam nie jest wcale tak najgorzej, trzeba załapac się do stałej pracy to wtedy jest dobrze. Za mieszkanie no nie biora najtaniej no ale cóż. A wypłaty zawsze miałam, zdarzało sie że było za mało ale oddawali :039:
 
 
desenl 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 3
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 7:57 pm   

Pracowałem od lipca 2007 do października 2007
i od stycznia 2008 do lipca 2008

Erotik "plusy"

- nowym pracownikom zakładają konto bankowe w banku ABN-AMRO i numer SOFI
- cotygodniowe rozliczenia
- cotygodniowe przelewy (jak masz prace)
- tygodniowo 10e dla kierowcy za to że jest kierowcą (po miesiącu zabiorą 40e bo i tak wlepią jakąś kare),
- każdy nowy pracownik dostanie segregator i info ( do polski zabrałem aż 5szt. bo nie pamiętali czy już dostałem :) ,
- każdy nowy pracownik dostanie firmową torbę (haha fajna ale nie wiem do czego, tak niepraktycznej torby nigdy nie widziałem),
- każdy nowy pracownik dostanie firmową koszulkę ( za każdym razem mówili że nie mają, dotyczy biura De-Lier, i jak przywiozą z Etten to dostane)
- nowi pracownicy dostają firmowe długopisy i zapalniczki ( jak mają na biurze - nierealne)
- 22e tygodniowo płacą z twoich pieniędzy na ubezpieczenie - zwrot 40e miesięcznie dostajesz jeśli nie chorujesz. (trzeba wypełnić wniosek o zwrot)


Erotik "minusy"

- koordynatorzy prawie zawsze maja nie po drodze,
- Złotów nigdy nic nie wie!!
- problem z kilometrami w autach firmowych (kary dla kierowców)
- problem z przelewami za paliwo (źle liczą stawki dla Swifta liczą tak jak za ALTO)
- problemy z autami (za każdą rysę chcą wlepić kare)
- jak dzwoni koordynator to zawsze musisz odebrać - bo kara
- jak zadzwonisz do koora... po wyznaczonej godzinie -> kara z nachodzenie koora...
- jakąkolwiek usterkę na chacie zgłoś zanim ją zobaczysz - bo i tak będziesz czekać na jej naprawienie kilka tygodni,
- za każdy sprzęt dodatkowy na chacie (lodówka, microfala, telewizor) kara, bo prądu ciągnie a oni za ciebie płacić nie będą!!
- nieumyty samochód -> kara bo o auto nie dbasz.
- jak naprawisz jakąś usterkę samodzielnie a koor... się o tym dowie -> kara
- gdy nie masz pracy i siedzisz na domku bez jedzenia i pójdziesz (nie pojedziesz bo nie masz auta) do miasta na zakupy, a koor... akurat w tym czasie przyjedzie Tobie powiedzieć że jutro możliwie prawdopodobnie pójdziesz do pracy, i Ciebie nie zastanie w domku -> kara
- Suzuki Swift jak jeździsz sam do pracy to nawet zaoszczędzisz na paliwie :) lecz jak wozisz więcej niż 2, np jeździcie w 4ke lub 5tke to życzę powodzenia z paliwem. auto z silnikiem 1.3 pali tyle co polski POLONEZ!!
- w pracy szybciej i prościej rozwiążesz problem sam, starając porozumieć się z pracodawcą , w łamanej angielszczyźnie niż przez koora.... lub biuro....
- jak masz problem np. z kartą do bankomatu, idź do banku, powiedz : PROBLEM KART -> pokaż kartę, a pracownik banku, postara się to rozwiązać, NIGDY w takiej sytuacji nie dzwoń do biura, bo i tak nie pomogą a tylko stracisz pieniądze na telefon, cenny czas, i nabawisz się niestrawności żołądka :/

Wymienić bez końca, ale są też dobrzy koordynatorzy którzy się starają, ale to wyjątki.
Paweł z Parku -> stara się o pracę do bezrobotnych.
Agnieszka z De-Lier -> wypełnia wnioski o zwrot podatku i ubezpieczenia.

Mogę dodać co do mieszkań w mieście Schiedam :
1 - 7 osobowe - najbardziej LUXUSOWE -> jest internet WLAN
2 - 5 osobowe - bardzo dobre -> internet WLAN bardo słaby, czasami brak,
3 - 10 osobowe - tylko dla wytrwałych -> mieszkać tam to jak walka z wiatrakami, jest net.
4 - ???? nie wiem
5 - 4 osobowe - dobre -> ale nie na zimę, jeden kominek gazowy na caly dom. internet .


Dla mnie jest to firma która zbiera wszystkich. Lecz osoby które wyjeżdżają 1 raz do holandii w erotiku i tak po pewnym czasie nie wytrzymują i zmieniają biuro. a jednocześnie erotik przyjmuje z innych biur którzy zostali wywaleni za kradzieże i inne.

Dodam że Pan "Ramez" na którego wszyscy pracują posiada kilka lexusów i rozumie po polsku., widziałem go osobiście, a nawet rozmawiałem, gdy w zeszłym roku koor odebrał mnie z pracy z powodu choroby, musiałem dmuchać w balonik, bo każdy kto jest chory dla nich jest pijany i musi dmuchnąć.

Biuro w Etten-Leur jest jak forteca, unikajcie tego jak ognia.
Biuro w De-Lier małe ciasne, po rozliczenie czekasz w kolejce na schodach ok godziny bo Aga się sama nie wyrabia.


Powodzenia :)

[ Dodano: Pon Lis 03, 2008 9:06 pm ]
Pracowałem od lipca 2007 do października 2007
i od stycznia 2008 do lipca 2008

Erotik "plusy"

- nowym pracownikom zakładają konto bankowe w banku ABN-AMRO i numer SOFI
- cotygodniowe rozliczenia
- cotygodniowe przelewy (jak masz prace)
- tygodniowo 10e dla kierowcy za to że jest kierowcą (po miesiącu zabiorą 40e bo i tak wlepią jakąś kare),
- każdy nowy pracownik dostanie segregator i info ( do polski zabrałem aż 5szt. bo nie pamiętali czy już dostałem :) ,
- każdy nowy pracownik dostanie firmową torbę (haha fajna ale nie wiem do czego, tak niepraktycznej torby nigdy nie widziałem),
- każdy nowy pracownik dostanie firmową koszulkę ( za każdym razem mówili że nie mają, dotyczy biura De-Lier, i jak przywiozą z Etten to dostane)
- nowi pracownicy dostają firmowe długopisy i zapalniczki ( jak mają na biurze - nierealne)
- 22e tygodniowo płacą z twoich pieniędzy na ubezpieczenie - zwrot 40e miesięcznie dostajesz jeśli nie chorujesz. (trzeba wypełnić wniosek o zwrot)


Erotik "minusy"

- koordynatorzy prawie zawsze maja nie po drodze,
- Złotów nigdy nic nie wie!!
- problem z kilometrami w autach firmowych (kary dla kierowców)
- problem z przelewami za paliwo (źle liczą stawki dla Swifta liczą tak jak za ALTO)
- problemy z autami (za każdą rysę chcą wlepić kare)
- jak dzwoni koordynator to zawsze musisz odebrać - bo kara
- jak zadzwonisz do koora... po wyznaczonej godzinie -> kara z nachodzenie koora...
- jakąkolwiek usterkę na chacie zgłoś zanim ją zobaczysz - bo i tak będziesz czekać na jej naprawienie kilka tygodni,
- za każdy sprzęt dodatkowy na chacie (lodówka, microfala, telewizor) kara, bo prądu ciągnie a oni za ciebie płacić nie będą!!
- nieumyty samochód -> kara bo o auto nie dbasz.
- jak naprawisz jakąś usterkę samodzielnie a koor... się o tym dowie -> kara
- gdy nie masz pracy i siedzisz na domku bez jedzenia i pójdziesz (nie pojedziesz bo nie masz auta) do miasta na zakupy, a koor... akurat w tym czasie przyjedzie Tobie powiedzieć że jutro możliwie prawdopodobnie pójdziesz do pracy, i Ciebie nie zastanie w domku -> kara
- Suzuki Swift jak jeździsz sam do pracy to nawet zaoszczędzisz na paliwie :) lecz jak wozisz więcej niż 2, np jeździcie w 4ke lub 5tke to życzę powodzenia z paliwem. auto z silnikiem 1.3 pali tyle co polski POLONEZ!!
- w pracy szybciej i prościej rozwiążesz problem sam, starając porozumieć się z pracodawcą , w łamanej angielszczyźnie niż przez koora.... lub biuro....
- jak masz problem np. z kartą do bankomatu, idź do banku, powiedz : PROBLEM KART -> pokaż kartę, a pracownik banku, postara się to rozwiązać, NIGDY w takiej sytuacji nie dzwoń do biura, bo i tak nie pomogą a tylko stracisz pieniądze na telefon, cenny czas, i nabawisz się niestrawności żołądka :/

Wymienić bez końca, ale są też dobrzy koordynatorzy którzy się starają, ale to wyjątki.
Paweł z Parku -> stara się o pracę do bezrobotnych.
Agnieszka z De-Lier -> wypełnia wnioski o zwrot podatku i ubezpieczenia.

Mogę dodać co do mieszkań w mieście Schiedam :
1 - 7 osobowe - najbardziej LUXUSOWE -> jest internet WLAN
2 - 5 osobowe - bardzo dobre -> internet WLAN bardo słaby, czasami brak,
3 - 10 osobowe - tylko dla wytrwałych -> mieszkać tam to jak walka z wiatrakami, jest net.
4 - ???? nie wiem
5 - 4 osobowe - dobre -> ale nie na zimę, jeden kominek gazowy na caly dom. internet .


Dla mnie jest to firma która zbiera wszystkich. Lecz osoby które wyjeżdżają 1 raz do holandii w erotiku i tak po pewnym czasie nie wytrzymują i zmieniają biuro. a jednocześnie erotik przyjmuje z innych biur którzy zostali wywaleni za kradzieże i inne.

Dodam że Pan "Ramez" na którego wszyscy pracują posiada kilka lexusów i rozumie po polsku., widziałem go osobiście, a nawet rozmawiałem, gdy w zeszłym roku koor odebrał mnie z pracy z powodu choroby, musiałem dmuchać w balonik, bo każdy kto jest chory dla nich jest pijany i musi dmuchnąć.

Biuro w Etten-Leur jest jak forteca, unikajcie tego jak ognia.
Biuro w De-Lier małe ciasne, po rozliczenie czekasz w kolejce na schodach ok godziny bo Aga się sama nie wyrabia.


Powodzenia :)
 
 
PapaSmerf82 
Nieśmiały użytkownik
Szukam Smerfetki:)

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 79
Skąd: Zundert
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 7:41 pm   

Ja aktualnie siedze w tym erotic greenie
I to co pisza przedmowcy to wszystko prawda
Przelewy srednio po 80 euro za tydzien
Na kazdym kroku kary
W tygodniu pracujesz po dwa dni jak ci sie uda to czasami trzy.
Co tydzien przyjezdzaja busy pelne ludzi ktorzy ida do pracy na dwa dni a pozniej siedza na domkach po kilka tygodni.I nikt sie tym nie martwi ze nie masz za co zyc itp.
Mieszkasz w domkach blisko granicy belgijskiej gdzie do sklepu masz 6 km.
Duzo by opisywac ale przedmowcy zrobili to bardzo dobrze:)
Pozdrawiam I ODRADZAM TA AGENCJE
_________________
Nikogo nie obchodzi juz rasa,naród,ojczyzna Gdzie są teraz tamci ludzie co za Polske przelali swa krew... http://change.menelgame.pl/change_please/3940317/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group