NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AXIDUS z Opola
Autor Wiadomość
Otiwito
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1
  Wysłany: Wto Mar 21, 2017 8:51 am   Axidus- biuro z debilami

Axidus Umm ciekawie brzmi ale takie biuro nawet nie istnieje, istnieje Axipack i nie ma to nic wspólnego z agencja pracy tymczasowej, cyrk na kolkach, koordynatorzy z głowa tak wysoko ze włosami chacza o chmury, wydaje im sie ze są panami świata bo potrafią mowić po angielsku, to uwaga uświadamiam, nie jesteście. Wszystkim, którym przeszło przez myślą współpraca z ta agencja odradzam. Pan rekruter pedałek naopowiadał wiem histori wyssanych z palca na temat pracy zarobków i mieszkań. Zarobków to praktycznie nie ma, biuro ściągnie Ci nawet kasę za darmowa kawę na stołówce danej firmy, przyjechałem z dziewczyna i zapewniali nas ze będziemy pracować razem, niedoczekanie nawet nie pracowaliśmy razem na tych samych zmianach tylko widywaliśmy sie od 1 w nocy jak ona wracała do 5 kiedy ja wychodziłem do pracy, odnośnie pracy tragedia, jeden dzień pracujesz 11 godzin, jeden 3 a następnego masz wolne, najwiecej ile tutaj ludziom udało sie uzbierać to 22 godziny w tygodniu. TRAGEDIA LUDZIE, NIE PRACUJCIE PRZEZ TO BIURO!!! Rownież uważajcie na KLAVER ponieważ to jedno i to samo, a niczym sie nie różni. :026:
 
 
Burak Kuciniak 
Poczatkujacy
gruby

Dołączył: 29 Sie 2017
Posty: 1
Wysłany: Wto Sie 29, 2017 11:44 am   bajzlowicze

Zgadzam się z przedmówcą.
Totalny chaos organizacyjny, administracyjny,np. faktury za transport jakiego nie swiadczą (za brak uregulowania w terminie faktury-blokada wynagrodzenia), dublowane faktury za rerwacje kwatery przycinanie kasy na solariach - mimo deklaracji dotyczącej stawki za prace w dni swiąteczne, zawracanie dupy (telefonami) kiedy sa zbędni vs utrudnianie kontaktu olewanie zgłoszeń ("sprawa przekazana do dpowiedniego działu") gdy konieczna jest interwencja. Kompletny brak wyczucia, ogłady, burackie zachowanie i zastraszanie w kontakcie bezposrednim.
Waruni zakwaerowania- albo rudera, albo oddalone o godzne drogi od miejsca pacy lokum.
Dodam, ze koszt ten sam- prawie 100 euro/tyg/os.
i co istotne-brak gwarantowanych godzin pracy.
to co mówią pracownicy Axidusa w polskim biurze nabira nowego znaczenia po przekroczeniu granicy. Cwane-bo zeby zwrócił sie chociz koszt podrozy i zakwaterowania, oraz by uniknąć "kary" trzeba ie narobic cn 2 tyg. w robocie jaką ci losowo przydzielą.
Pracodawcy nie przedłuzaja z nimi umów (mimo, ze sa zadowoleni z pracowników zatrudnionych za ch posrednictwem), bo sa nierzetelni, kłopotliwi i niezorganizowani.
_________________
permanentnie niedoinformowany
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group