NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
firma otto ??
Autor Wiadomość
opos 
Poczatkujacy

Dołączyła: 16 Lut 2009
Posty: 11
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 7:25 pm   

http://www.mmopole.pl/art...aniu-12048.html
:039:

[ Dodano: Wto Lip 07, 2009 7:26 pm ]
http://www.mmopole.pl/art...y-otto-638.html
_________________
opos
 
 
Berlinczyk2 
Poczatkujacy
Berlinczyk

Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 37
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 3:22 pm   

Firma Otto to jedna wielka parodia, jednej z osob na kempingach w Oss umarla nerka, wiecie co zrobili?Gdyby dziewczyna chciala karetke to by musiala zaplacic ponad 250 eur. wiec ojechali prywatnym autem.Jak sie Otto dowiedzialo co sie stalo to bylo spadaj do Polski rowniez dla jej chlopaka.Zawsze bedzie tak samo Polak za granica to istna paranoja dla rodaka

[ Dodano: Pią Sie 07, 2009 3:26 pm ]
Pani Anna Lucka to chyba jedna z pracownic firmy Otto skoro tak jej broni,, a przy okazji Otto juz nie ma 5000 pracownikow.
 
 
nolina 
Poczatkujacy
jestem jaki jestem

Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 5
Skąd: Rullo
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 6:57 pm   

Berlinczyk2 napisał/a:
Firma Otto to jedna wielka parodia,

[ Dodano: Pią Sie 07, 2009 3:26 pm ]
Pani Anna Lucka to chyba jedna z pracownic firmy Otto skoro tak jej broni,, a przy okazji Otto juz nie ma 5000 pracownikow.






Tak!
 
 
poliskid 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 11
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 3:42 pm   

Jakis czas temu zamieściłem posta o pracy przy światłowodach , niestety moja praca rusza dopiero w polowie września.
W przyszły piatek wyjezdzam ze swoja dziewczyna przez OTTO, pomimo tego co przeczytałem o tej firme - sprobujemy. Oboje z dziewczyna mowimy b.dobrze po angielsku i traktujemy OTTO jako etap (1miesieczny) przejściowy.Dopier co wrocilimy po 2 latach ze stanów. Liczymy na uzyskanie SOFI ,a ja moze VCA, ktore bedzie mi potrzbne do pracy przy światłowodach.
Zastanawiamy sie czy dobrym pomysłem jest zabierac laptopa ze soba, w koncu nigdy nie widomo kto bedzie meiszkal za sciana? Chcielismy zabrac lapka i na miejscu kupic jakis net bezprzeowdowy z sieci komorkowej.
Co o tym myslicie? Warto ryzykowac zabierajac lapka?
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 3:53 pm   

poliskid,
Cytat:
Zastanawiamy sie czy dobrym pomysłem jest zabierac laptopa ze soba, w koncu nigdy nie widomo kto bedzie meiszkal za sciana? Chcielismy zabrac lapka i na miejscu kupic jakis net bezprzeowdowy z sieci komorkowej.
Co o tym myslicie? Warto ryzykowac zabierajac lapka?


czy powyzsze zdania maja cos wspolnego z tym tematem? nie wyglupiaj sie !!!
:074:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
poliskid 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 11
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 5:16 pm   

czy powyzsze zdania maja cos wspolnego z tym tematem? nie wyglupiaj sie !!!
:074: [/quote]

Odpowiedz: oczywiście ze tak, pytanie skierowane do osob ktore mieszkały w ośrodkach OTTO. Na pewno sa osoby ktore mają doświadczanie i wiedzę na temat problemu kradzieży w w/w ośrodkach.

Natomiast Twoja uwage o "nie wyglupianu sie" uważam za kompletnie bez sensu. Na przyszłość bede wiedział aby zapytać sie Ciebie co jest "wygłupianiem sie" a co nie.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 6:30 pm   

poliskid,
Cytat:
Odpowiedz: oczywiście ze tak, pytanie skierowane do osob ktore mieszkały w ośrodkach OTTO. Na pewno sa osoby ktore mają doświadczanie i wiedzę na temat problemu kradzieży w w/w ośrodkach


no to masz facet problem, bo bedziesz musial zamknac swojego laptopa na klodke w jakims sejfie pancernym a moze nawet spac z nim ,oczywiscie laptop przytwierdzony lancuchem do reki...inaczej od razu beda czatowali na niego zlodzieje z OTTO

ps.
mysl sobie co chcesz ale...
z takim tokiem rozumowania lepiej zostan tam gdzie jestes ,bo tu na kazdego czycha niebezpieczenstwo w postaci ''firmowego'' zlodzieja ..... !!!


:035:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Sie 09, 2009 6:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MECENASEX 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 43
Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 60
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 6:36 pm   

odetna mu reke razem z tym laptopem.........
--- rasista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Adrian. A
 
 
 
only_the_truth 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 18
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 7:16 pm   

Warto ryzykowac zabierajac lapka? nie warto belive me stracisz wiec...odradzam
Ostatnio zmieniony przez only_the_truth Nie Sie 09, 2009 7:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
poliskid 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 11
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 9:04 pm   

tego sie wlasnie obawialem , mysalem aby zabrac linke zabezpieczajaca do laptopwo,ale na forum wyczytalem ze wyrwali i taka linke.

Szkoda za tacy polacy sa , w stanach przez jakis czas wynajmowałem pokoj w domu gdzie mieszkali polacy i jakos nigdy nikt nic nie ukradl
 
 
only_the_truth 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 18
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 11:46 am   

poki nie macie własnego kąta nic wartosciowego nie bierz bo z czystej (polskiej) zazdrosci Wam zwałuja .... mozna spytac gdzie w USA byliscie pozdro!
Ostatnio zmieniony przez only_the_truth Pon Sie 10, 2009 11:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
allel_ 
Poczatkujacy

Dołączyła: 12 Sie 2009
Posty: 2
Wysłany: Śro Sie 12, 2009 1:11 pm   

edit
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Wto Kwi 26, 2016 1:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
only_the_truth 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 18
Wysłany: Śro Sie 12, 2009 4:01 pm   

szkoda czasu na otto

zapomnijcie o takich firmach :D

one powstaly zebys robił na nich jak wół raz tu raz tam, bo rzadko jest stała i w 1ym miejscu ( tylko fizyczna i ciężka praca cie czeka ) i im głupszy ktos tym lepiej sie nadaje na pracownika ( bo we wszystkie wymysły nawet najbardziej niedorzeczne cwanych gap pseudo koordynatorów uwierzy czyli łyknie jak młody pelikan :D o karach itd. to sa naduzycia nie majace nic wspólnego z legalną i uczciwą, stałą pracą ) firm typu otto
jak pasuje Ci pseudo mieszkanie w co watpie ( to są przechowalnie przepelnione nierzadko alkoholikami i "burakami" , czesto bez zapewnionych podstawowych warunkow do zycia , bo kto by sie martwił o robola którego sie sprowadzilo na wyzysk oszukiwanie notoryczne i okradanie , wiekszosc to mało inteligentni ludzie ktorzy nie maja szans ani ambicji na osiagniecie niczego wiecej dlatego pracuja dla ludzi ktorzy zabieraja ich pensje prawie w calosci pod byle pretekstem kar itp. rzeczy i dalej tam pracują niszczac swoje zycie i zdrowie !!! i can't belive it )

kto był odrobine dłuzej :D w NL i nie robił tylko dla agencji fizycznych robót mieszkając z przypadkowymi ludzmi to wie o czym pisze...:D

odradzam takie agencje !!! stay far away from them !!!

if that's gonna be not enough info for U about this lovely agencies u can contact me on priv

dziekuje za uwage i do usłyszenia :D

:033:
 
 
dbdbdb 
Poczatkujacy

Dołączyła: 13 Sie 2009
Posty: 1
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 1:57 pm   

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w Otto, wiem, że i tak co by nie napisać to znajdą się chętni do pracy w tej firmie. Niestety sytuacja w Polsce z pracą jest taka jaka jest i szukamy lepszej pracy. Niestety w Otto tego nie znajdziecie. Pokrótce opisze trzy dniowe bardzo przykre doświadczenie z Otto. Początek jak wszyscy test kulturowy, językowy i czekamy na wymarzona pracę.
Telefon z biura, że mam pracę ale gdzie, co i za ile tego nie powiedzą ale decyzję trzeba podjąć w ciągu godziny i na drugi dzień wyjazd, no i zaczyna się prawdziwa przygoda:
Wskazany przez biuro adres jest niedokładny, nawigacja cię nie zaprowadzi na miejsce jak zresztą do trzech innych poznanych ośrodków, na informację telefoniczną też zbytnio nie licz, bo pracownicy z biura w ogóle się nie orientują.
Potem 2 godz. show pod tytułem Otto, ale dalej brak dokładnego info na temat pracy i stawki, natomiast dowiesz się, że Otto działa od 2000 r. i ich motto i takie tam ble ble. Po całej tej maskaradzie wyjazd do ośrodka oddalonego o kolejne 130 km. Gdzie i tak nie ma pracy!
Warunki mieszkaniowe bynajmniej w poznanych przeze mnie tj. Uddel, Lunteren, Oss- baraki i kontenery, stare, zawilgocone, na niektórych wspólna toaleta, łaźnia i kuchnia jak w obozie lepiej nie mówić położone na uboczu w lesie domki kempingowe (6-8 osób) warunki daleko od miasta , sklepu, brak telewizji, Internetu (w tym co mieszkałem Uddel) ale z opowieści tak jest wszędzie. (względnie jest w Lunteren)
Ludzie pracują po dwa, trzy dni w tygodniu, a resztę czekają na pracę w domkach w dziczy z dala od ludzi, pełna izolacja od świata!
Reasumując takiego bałaganu organizacyjnego jaki panuje w Otto to nie znajdziecie nawet w najgorszej polskiej firmie, rozbudowana administracja manager od tego tamtego, a totalny bajzel! Firma myśli tylko o własnym image, a nie o zaoferowaniu nam pracy. Ustawili się w różnego rodzaju organizacjach, stowarzyszeniach, ale to tylko przykrywka by ktoś nie dobrał im się do tyłka. Ściągają ludzi do pracy gdy nie mają dla tych, którzy już tam są, a za zerwanie umowy grożą 500 E kary (choć za dobre uczynki można dostać na przykład 50 uśmiechów, poważna firma a wynagradza jakimiś uśmiechami!) Pracownicy OTTO to prawdziwi łowcy głów!
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą i zarobkiem to nie polecam tej firmy, nie mają zupełnie pracy jest dobra dla młodych, którzy uczynili sobie sposób na życie ile zarobię to mam i jakoś tam będzie na przeżycie wystarczy.
:074: :088:
 
 
poliskid 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 11
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 9:31 pm   

Czy to prawda ze kazdy pracownik ma 2 tygodnie na rezygnacje i odstapienie od umowy z OTTO? Prawo pracy w Homandi mowi ze tak ,ale w umowie od OTTO nie ma ani slowa o tym ,a tylko wysokosc kary za zerwanei umowy. Wiec jak to jest?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group