NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pon Mar 04, 2013 9:07 pm
Zmiana obsady w polskich parafiach...
Autor Wiadomość
Koploper 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 85
Skąd: Zuid Holland
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 10:19 pm   Zmiana obsady w polskich parafiach...

W skrócie:
X Małys z Rotterdamu do Meterik, X Obiedziński z Meterik do Amsterdamu, a X Trypuć z Amsterdamu do Rotterdamu.
Kto skorzysta, a kto straci?
_________________
Pozdrawiam,

Koploper
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 12:23 pm   

nikt nie zyska i nikt nie straci ludzie sie szybko przywiaża do nowych zmian i bedzie wszystko po staremu
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 1:58 pm   

hmm...u mnie w Eindhoven tez sie ksiadz zmienia..chyba z Roterdamu ma przyjsc czy cos..
 
 
Koploper 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 85
Skąd: Zuid Holland
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 12:03 am   

pasQdzia napisał/a:
hmm...u mnie w Eindhoven tez sie ksiadz zmienia..chyba z Roterdamu ma przyjsc czy cos..


A Meterik jest blisko Eindhoven?
Jeśli tak, dostaniecie "naszego" Bartka...
_________________
Pozdrawiam,

Koploper
 
 
Norbert 
Gaduła

Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 140
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 12:32 am   

Wiecie najważniejsze to w tym wszystkim jest fakt ,że nikt nie pyta o zdanie parafian, odgórnie jakis tam biskup Ojciec robi selekcję, a może to robota ' czarownic" , osobiście mnie się nie podoba fakt ,że ksiądz Małys musi odejść z Rotterdamu, ale musze się z tym faktem pogodzić ,chociaz pokątnie wiem ,że to ma śmierdzące podłoże, dobre dusze się przyłożyły a góra postanowiła wysłuchać jednych a z drugimi się nie liczy. Przyjdzie do Rotterdamu ks.Trypuć -zobaczymy czy ma dar przyciągania ludzi ,taki jak miał ks.Małys , likwidacja sklepiku przy kawiarence kościelnej to 1-decyzja nowego proboszcza ,co dalej ? poczekajmy!Jak bedą wyglądać spotkania przy ognisku ,wieczory w kawiarni, czas spotkań po mszy z innymi rodakami . Ja prowadze tam spotkania z ruchem trzeżwościowym i też nie wiem czy nie zostaniemy wykurzeni. :?
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 8:45 am   

hmmmm...ksiadz nasz mowil imie i nazwisko nowego proboszcza ale nie moge sobie przypomniec..ale moze i mowil Bartosz..
a co do zmian tak czesto jest i tyle taka praca ksiadza..
jesli ktos trafi na ksiedza Krzysztofa Obiedzinskiego to chce powiedziec ze to naprawde bardzooo ale to bardzooo sympatyczny ksiadz..troszke wiecznie zabiegany ale zawsze pomoze i wesprze..
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 12:26 pm   

racja racja..do parafii Limburgia-Brabancja przechodzi dosc slynny ksiadz Bartłomiej z tego co widze na stronie niedzieli..no zobaczymy zobaczymy...
 
 
Norbert 
Gaduła

Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 140
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 3:47 pm   

Tak do Rotterdamu przychodzi ks.Slawomir Trypuc,Ci co dostaja naszego Bartka mysle ,ze moga sie cieszyc ,a nam pozostalo czekac ,co czas pokaze,trudno osadzac i negowac,wiadomo ,ze kosciol to My a proboszcz to dowodca,dobry dowodca i pasterz doprowadzi do tego ,ze kosciol bedzie pekal w szwach,ze jego owieczki beda go sluchac i tolerowac . To trudna misja,przeciez wiadomo nie jestesmy idealni,bynajmniej ja sie za takiego nie uwazam
 
 
Emilia
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 3
Skąd: Breda
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 7:24 pm   Zmiana obsady w polskich parafiach

zgadzam sie z Toba pasQdzia, ze ks.Obiedzinski to baaardzo fajny ksiadz. Dzieki niemu jestem teraz szczesliwa mezatka.
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 7:33 pm   

Emilia:)
 
 
Gaby
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 56
Skąd: Spijkenisse
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 9:00 pm   

A mi jest przykro z tego powodu,ze NASZ ks.Malys odchodzi-buuuuu! Tyle dla Nas dobrego zrobil...potrafi przyciagnac mlodych do kosciola,a to w tych czasach i tu nie jest takie proste...w kazda niedziele kosciol jest przepelniony i wiekszosc to mlodzi..byly przepiekne i mile ogniska a przy nich rozmowy na kazdy temat,mozna bylo pozalic sie i poproscic ksiedza o rade ...On zawsze sluzy pomoca...To jest niesprawiedliwe i tyle ... wiem,ze komus to wlasnie sie nie spodobalo!!! Ciekawa jestem czy jak przyjdzie nowy ksiadz to czy zostawi Polska szkole dla dzieci...? Pozyjemy -zobaczymy!!! :roll: :roll:
 
 
aga_t
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 6
Wysłany: Nie Gru 03, 2006 10:18 pm   :)

Pasqdzia gdzie w Eindhoven odprawia polski ksiądz?
 
 
M.ina
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 64
Wysłany: Śro Gru 20, 2006 4:49 pm   A kiedy na ten temat przyjdzie cenzura

O jakie to niekonsekwentne. Na ten temat nie nalozyliscie cenzury. Jak to?

Nie ladnie, nie ladnie.

P.S. Jakie to naiwne swoja droga, myslenie, ze ktos sie uspokoi do 15 stycznia, jezeli sie mu nie pozwoli wypowiedziec!!!!!
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Śro Gru 20, 2006 11:25 pm   

aga_t jeju dopiero zauwazylam ze pytalas..wyltumacze Ci droge..polskie msze sa w pierwsza neidziele miesiaca ma 16..i sie jedzie tak jak jedziesz od DAFA(z geldropweg) prosto prosto i po lewej stronie masz taki zameczek(to chyba klasztor polaczony z domem opieki) tam jest mala kapliczka i tam..
co do godziny i terminu to nie wiem czy nowy ksiadz nie zmienil..
 
 
aga_t
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 6
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 9:18 am   

:) ))) Dzięki wielkie ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group