NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ruigrok Opole
Autor Wiadomość
jam 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: Sob Lip 09, 2011 7:12 pm   

Też chciałbym wiedzieć co nieco o tej firmie, wiem na pewno że bardzo ciężko jest tam się dostać, może jakieś rady?
 
 
romankr 
Poczatkujacy
Pan

Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Lisse
Wysłany: Pią Lip 15, 2011 8:47 pm   Firma nasza ( czy napewno?)

Witam

Tak się składa, że pracowałem w Ruigroku 9 dni. Moja opinia... Firma jest OK Z Panem Gerardem rozmawiałem przed wyjazdem z Płaskolandu i ponownym doń powrotem. Moja sugestia...Trochę właściwsze dobieranie pracowników..( powiem inaczej pracownic).ot co... Pana nieobecność rozjusza niektóre Pańskie pracownice zawłaszczające sobie wyłącznośćdo firmy. Znany pan jest w pozytywnym słowa znaczeniu ze swojej stanowczości tudzież konsekwencji w działaniu. Jesli Pan wie kto pisze ten post... może porozmawiamy via telefon?Poza tym Gratuluję sposobu na biznes.

[ Dodano: Sro Lip 27, 2011 6:34 am ]
Witam

W dalszym ciągu oczekuję od firmy nan numer SOFI. Mam czekać dalej? A może mam napisać prośbę samodzielnie do Gminy w Hillegom?? Nawiasem mówiąc Pani Monika namieszała w moim panelu do sprawdzania jarografu i pasków wypłaty... tak sięskłada,że wszystkie godziny mam odnotowane i podpisane przez pracodawcę użytkownika.......Czy ta strona www ma szanę być skorygowana?
_________________
honestum iustum
 
 
kapusta
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 1
Wysłany: Śro Sty 16, 2013 11:51 am   dfhg

dla tych którzy jadą pierwszy raz, komentarze, które oczerniają daną firmę, przeważnie są wystawiane przez ludzi, którzy pracują tam już po kilka lat, każda firma na forum jest oczerniana przez tych ludzi, dlatego ch... im w oko ;)

[ Dodano: Śro Sty 16, 2013 11:57 am ]
a czy nadgodziny są wypłacane? 130%? 150% soboty 200 niedziele świeta?
 
 
mch123
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: Nie Lut 17, 2013 12:00 pm   

Hej. Zamierzam wyjechac tam do pracy. Dzwonilam to biura i mówili ze oferty beda koncem lutego. Czy ktos z podkarpacia wybiera się też tam?
 
 
Lisse 
Poczatkujacy
Lisse

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 4
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 12:46 pm   

mch123 napisał/a:
Hej. Zamierzam wyjechac tam do pracy. Dzwonilam to biura i mówili ze oferty beda koncem lutego. Czy ktos z podkarpacia wybiera się też tam?
- nie ma zadnych ofert, wiekszosc ludzi z domku i z hotelu ma wolne!!!
 
 
marines27
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Wrz 2012
Posty: 11
Wysłany: Śro Lut 20, 2013 9:52 pm   

mch123 napisał/a:
Hej. Zamierzam wyjechac tam do pracy. Dzwonilam to biura i mówili ze oferty beda koncem lutego. Czy ktos z podkarpacia wybiera się też tam?


Zgadza się. Ja też dzwoniłem i tak samo powiedziano mi, że pod koniec lutego będą oferty.
Też jestem z podkarpacia:-)
 
 
mch123
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: Czw Lut 21, 2013 12:07 pm   

Dzisiaj dzwoniłam godzinę temu i mówili, że będą oferty początkiem marca. A skąd jesteś?
Ostatnio zmieniony przez mch123 Czw Lut 21, 2013 12:11 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
marcin93
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 3
Wysłany: Pią Maj 24, 2013 10:25 am   

Dzwoniliście ostatnio, jest praca ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group