NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pośrednictwo pracy - AB Job Service, Graser
Autor Wiadomość
cytryna24 
Poczatkujacy

Dołączyła: 21 Lut 2009
Posty: 3
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 1:48 pm   

do justa26 : witam dziękuje za odpowiedz na posta na mam kilka pytan dotyczacych ab job service i bylabym wdzieczna za odpowiedzi.napisalas ze dojezdza sie do pracy rowerami - czyli to znaczy ze ab job daje prace bliziutko od miejsca zamieszkania? i ile wynosi ta oplata za rower? jakie maja prace czy to jest tylko ogrodnictwo czy jakies inne sektory sa rowniez? jaka jest stawka na godzine i ile srednio godzin tygodniowo sie pracuje? czy jesli wyjedziemy razem z facetem to jest pewnosc ze zamieszkamy razem czy zdaza sie ze rozdzielaja pary? jakie sa warunki mieszkalne czy to sa domki, hotel pracowniczy czy jeszcze inne mieszkania i po ile srednio osob mieszka na jednym? ok to kilka z moich pytan prosze odezwij sie z odpowiedziami na moje gadu 12360353 lub poczte [email protected] z gory dziekuje i pozdrawiam :041:
_________________
jesteś odpowiedzialny za istotę którą sobie oswoiłeś...
 
 
Peteer 
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 5:13 pm   

Witam. Ponawiam wyzej postawione pytania:) Zamierzam skorzystac z tej agencji. pozdrawiam

P.S Z checia pogadam z osobami przebywajacymi juz w nl ktore chetnie udziela cennych rad co gdzie i jak:)

Aneczka odp. zostawilem na PW dzieki:)
Ostatnio zmieniony przez Peteer Wto Lip 21, 2009 8:45 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
aneczka26 
Poczatkujacy
anka

Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 33
Skąd: polska/holandia
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 8:02 pm   

wiesz moze do którego oddziału trafisz w holandii?który region?
jesli chodzi o mieszkania to różnie od domków cztero osobowych do 18 mieszkanców na mieszkaniu.prace rózne głównie ogrodnictwo,opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie tez zalezy od regionu,płace zgodnie z cao,opłaty za rower to ok.50 euro kaucji zwracane przy zjeżdzie.jesli chodzi o wypłate to na czas.niespotkałam sie zeby nie wypłacili,mieszkania raczej blisko miejsca pracy. zycze powodzenia mam dobre doswiadczenia z ab znam duzo gorsze firmy.i zawsze bylismy z mężem tylko we dwoje w pokoju inna opcja nigdy nie wchodzila w gre
Ostatnio zmieniony przez aneczka26 Wto Lip 21, 2009 8:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
German0s 
Poczatkujacy


Wiek: 38
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 40
Skąd: ObeRschlesien
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 12:42 pm   

piszecie pierdoły, a co 2 z was zielonego pojęcia nie ma..ab service to praktycznie to samo co ab midden holland, z tym ze ab service to oglnikowa nazwa, a midden holland to juz konkretny region. tym co nie wiedza, ab jest w calej holandii i nazwa jest nieco inna w zaleznosci od regionu. 50e kaucji za rower, nie plus, nie minus, 50e i juz. potem za kazdy tydzien placi sie jakis hajs (oplata za uzytkowanie roweru). 55e mieszkanie na tydzien, 19e na tydzien - ubezpieczenie. praca rozna. pracodawcy rozni...w zaleznosci od szczescia. Co do dojazdu samochodem, jezeli masz powyzej 10km to dostajesz samochod, jesli nie masz prawka - masz problem. ja akurat jezdze swoim, placa pare centow za kilometr, a jesli wozisz kogos jeszcze dostajesz "5 centow" wiecej. jesli nie masz 10 km do pracy, a masz swoj samochod, nikt ci nie zaplaci. jesli nie masz 10 i samochodu wsiadasz na zielony rowerek ab firmy batavus z czerwonymi widelkami i pedalujesz pod wiatr majac wrazenie, ze stoisz w miejscu :) wiecej nie chce mi sie pisac, pracuje dla ab juz jakis czas, bo pare miesiecy, wiec co nieco wiem, ale niestety staz nie ma nic do rzeczy, chcesz miec dobra prace, albo w ogole ja miec musisz miec plecy, albo zaplacic moze (?) wiecej nie bede mowil, nie ma sensu...
_________________
na trzeźwo świat na pewno nie do przyjęcia, absolutnie !
Ostatnio zmieniony przez German0s Czw Wrz 24, 2009 12:45 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Madomir21 
Poczatkujacy
Mada

Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 10:08 am   Re: Pośrednictwo pracy - AB Job Service, Graser

Ja pracowałem przez te biuro 7 miesięcy i nie nazekam pieniądze płacili na czas warunki były dobre tylko kordynatorka pani Marta była porobana tak to wszystko wpozo
 
 
 
dedlit 
Poczatkujacy


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 10:21 am   

A niech mi ktoś powie, dlaczego to biuro krzyczy sobie 300EU za nr SOFI? przecież to powinno być za darmo, potem co prawda mówią że zwracają tą kase ale skąd ja mam mieć pewność? No i ile na pierwszy raz potrzeba jest kasy żeby po prostu wyjechać, oni mi tam mogą powiedzieć ale chyba lepiej się dowiem od ludzi którzy już wyjeżdżali. Bardzo bymbyła wdzięczna za odp.
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 10:35 am   

Pewnie dlatego, ze wierza, ze ktos im te kwote zaplaci ;) Na czym sie opieraja- nie wiem. Ale takie wybryki sa zdecydowanie nielegalne.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
dedlit 
Poczatkujacy


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 10:48 am   

No to co ja mam w tym przypadku zrobić, przecież wszyscy Ci którzy piszą na temat tego pośrednika powinni też o tym wiedzieć, nikt was nie informował czy nikt z was nie korzystał z tego? Bo to jest faktycznie niedorzeczne żeby płacić tyle kasy za nip ale znowu bez tego nie będę mogła pracować.

Co teraz iść do nich, to oni mi powiedzą, że trzeba i już nie to zmień sobie biuro pracy!-_-'
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 10:49 am   

Sama sobie wyrob SOFI. Toz to chwila.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
dedlit 
Poczatkujacy


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 10:56 am   

A mogła byś mi doradzić co i jak bo ja nie mam szczerze zielonego pojęcia ;/...bardzo bym Ci była wdzięczna...
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 11:03 am   

To juz nie w tym temacie, ale poszukaj tutaj:

http://www.niedziela.nl/f...der=asc&start=0
http://www.niedziela.nl/f...ight=sofi+numer
http://www.niedziela.nl/f...ight=sofi+numer
http://www.niedziela.nl/f...+numer&start=30
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Belial_ 
Poczatkujacy


Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 12
Wysłany: Śro Kwi 28, 2010 2:52 pm   

Witam.
A czy ktos orientuje sie czy w/w biuro dziala na terenie Westland, ewentualnie okolice Den Haag, Rotterdam ?
Bo kobieta z biura dokladniejszych informacji, niz "dzialamy na terenie calej holandi" mi nie podala.
_________________
Pozdrowioneczka.
Krystian.
 
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Śro Kwi 28, 2010 4:18 pm   

http://www.abzuidholland.nl/
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Belial_ 
Poczatkujacy


Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 12
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 6:48 pm   

Dzieki Suska :)
_________________
Pozdrowioneczka.
Krystian.
 
 
 
pablos1 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 2
Wysłany: Pon Maj 03, 2010 9:17 pm   

Przeczytałem cały ten wątek i o dziwo mam dosyć pozytywną opinie o firmie Ab Service , mogę liczyć jeszcze na jakieś opinie. Tak podsumowując , OPŁACA SIĘ TAKI WYJAZD , OSOBIE MŁODEJ(CZYT. STUDENT) ?? Pomijając pracę, i warunki, FINANSOWO sie opłaca?

z góry dzięki za odpowiedź....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group