NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pośrednictwo pracy - AB Job Service, Graser
Autor Wiadomość
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Maj 03, 2010 9:28 pm   

Srednio, stawka wiekowa stawia Cie od razu naprzegranej pozycji. Zarabia sie srednio 1-2 euro mniej niz osoba powyzej 23 roku zycia.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
pablos1 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 2
Wysłany: Pon Maj 03, 2010 9:50 pm   

no tak , czytałem coś o tym, mam 20 lat, jako że w "naszym" kraju przez okres wakacyjny nie da się zarobić jakichś konkretnych pieniędzy,więc szukam czegoś zagranica...

suska może słyszałaś coś o firmie : Eena http://eena.pl/index.html , lub ktoś słyszał? jakieś opinie?


Nie chce zakladac specjalnie nowego tematu, więc tu spytam tak na "oko" przy przeciętnych zarobkach przy przeciętnej(jakiejkolwiek) pracy, osoba 20 letnia, na jakie zarobki na "czysto" moze liczyc tygodniowo? odliczac tą kase na mieszkanie itp... Obecny kurs euro 3,93...

będę straaasznie wdzięczny za odpowiedź...
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Maj 03, 2010 10:06 pm   

mozesz liczyc na minimum 5 euro brutto do ok 7 euro brutto (zalezy na kogo trafisz, ja akurat trafilam dobrze i w wieku 20 lat mialam stawke 7.19)

Ale zalozmy: 5-7 euro brutto:

5euro brutto / h = 200 euro brutto = ok 175 euro netto (wedlug loonwizjer.nl)
7euro brutto / h = 280 euro brutto = ok 240 euro netto

czyli zakladajac, ze wydatki na mieszkanie i ubezpieczenie to ok 80 euro, jesli bedziesz mieszkac w mieszkaniu, ktore zaproponuje Ci biuro (z tego co czytam to ok 60 euro mieszkanie, 20 euro ubezpieczenie) to wychodzisz miedzy 95-160 euro tygodniowo w zaleznosci od tego, jaka zaproponuja Ci stawke.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
Ostatnio zmieniony przez suska Pon Maj 03, 2010 10:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Artur Gębala 
Poczatkujacy


Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 10
Skąd: Europa
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 12:22 pm   pakowanie mięsa w AB job s.

Mam wyjechać w tą niedzielę. Co to za robota? Może ktoś wie. :119:
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 2:47 pm   

My mamy wiedziec :119: ? A co oni sie z nami umawiali czy z Toba? Rece opadaja...
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
HAYPO 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 4
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 8:57 pm   

abjobservice Nie polecam tego pośrednictwa pracy,wręcz ostrzegam szczególnie przed koordynatorką panią Emilią z Almere której zagrywki doprowadzą was do opustoszenia waszych portfeli. Pozdrawiam i powodzenia życzę
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Maj 24, 2010 12:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wydminer 
Poczatkujacy


Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 9
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 10:28 pm   

A możesz trochę konkretniej kolego? Wkrótce będę wyjeżdżał przez tą właśnie agencję i jak na razie nie słyszałem o niej złych opinii.
 
 
kocisko 
Poczatkujacy


Dołączyła: 26 Lut 2010
Posty: 19
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 10:55 pm   

HAYPO napisał/a:
abjobservice Nie polecam tego pośrednictwa pracy,wręcz ostrzegam szczególnie przed koordynatorką panią Emilią ******z Almere której zagrywki doprowadzą was do opustoszenia waszych portfeli. Pozdrawiam i powodzenia życzę. :083: :072:

A moim zdaniem Pani Emilia to bardzo sympatyczna osoba, a portfel to mogła Ci jedynie opustoszyć nakładając kary, ale to jest raczej zgodne z regulaminem AB
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Maj 24, 2010 1:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
HAYPO 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 4
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 8:37 am   

kocisko a wiec tak po pierwsze to mi portwela nie opustoszyl nikt jeszcze poniewaz nie jezdze do pracy przez jakies glupie agencje. to jest dobre dla takich mlodych i naiwnych ludzi jak wy. a po drugie to wcale bym sie nie zdiwil jak ta suk...a Emilja byla bys ty a teraz tak piszesz tylko by sie czy ja wybronic. znam poprostu osoby ktorych wykrecila miedzy innymi nakladajac im swoje kary wyssane z palca hehe ja znam cala historje ale szkoda mi slow bo niekturzy z was i tak sami musza sie spazyc by uwiezyc tak to jest z czesc postu edytowana :
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Maj 24, 2010 12:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kocisko 
Poczatkujacy


Dołączyła: 26 Lut 2010
Posty: 19
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 10:07 am   

HAYPO napisał/a:
kocisko a wiec tak po pierwsze to mi portwela nie opustoszyl nikt jeszcze poniewaz nie jezdze do pracy przez jakies glupie agencje. to jest dobre dla takich mlodych i naiwnych ludzi jak wy. a po drugie to wcale bym sie nie zdiwil jak ta suk...a Emilja byla bys ty a teraz tak piszesz tylko by sie czy ja wybronic. znam poprostu osoby ktorych wykrecila miedzy innymi nakladajac im swoje kary wyssane z palca hehe ja znam cala historje ale szkoda mi slow bo niekturzy z was i tak sami musza sie spazyc by uwiezyc tak to jest z mlodymi. prawda jest tez to ze kiedys pani Emilja trafi na taka osobe ktura zrobi jej za przekrety to co powinna jej zrobic kazda szanujaca sie osoba czyli ujeba... leb!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam pania Emilje tez mam nadzieje ze sie kiedys poznamy :039:


Tak właśnie powstają plotki nawet jej nie poznałeś osobiście, a opisujesz coś o niej na forum. Moją koordynatorką była krótko, ale poznałam ludzi, którzy tam pracowali wiele lat i jakoś nikt strasznie nie narzekał.
I naucz się podstaw ortografii „niekturzy” czy niektórzy (niektorzy)?
 
 
HAYPO 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 4
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 10:37 am   

To nie są plotki to święta prawda gdyż ludzie terroryzowani przez Emilię***** z biura pośrednictwa AB Job Service nie mogą się skarżyć w obawie o utratę pracy dlatego też jest wszystko ładnie i w porządku a prawdę znają tylko pokrzywdzone osoby

czesc postu edytowana
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Maj 24, 2010 12:31 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
kocisko 
Poczatkujacy


Dołączyła: 26 Lut 2010
Posty: 19
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 12:17 pm   

Ja na miejscu tych terroryzowanych ludzi poszłabym do biura AB Job Service i powiedziała o tych „przekrętach”. A mi jak praca w AB nie odpowiadała to ją zmieniłam im też tego nikt nie zabrania.
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 12:22 pm   

HAYPO napisał/a:
a osobiście to ja się z tą Su...ką jeszcze spotkam i kij jej w du...pe,atom w ryj,betonowe buty i do Wisły.Tak właśnie wyglądało by moje spotkanie z tym manekinem.


W internecie nic nie ginie, takie cos mozna zglosic na policje, to jest karane. Wiec moze opanuj sie troche, takie bluzgi to sobie mozesz u siebie na polu wykrzykiwac a nie na forum, bo ja nie mam najmniejszej ochoty tego czytac (pomijajac fakt Twojej ortografii...)

Cytat:
13.
Czego nie wolno:
- wysyłania wiadomości, które zawierają wyrażenia, treści bądź jakiekolwiek inne materiały, uznane powszechnie za obraźliwe, wulgarne, nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia (np. religijne), itp.;


Z Regulaminu Forum.

I cos mi sie wydaje, ze pan HAYPO zostal chyba "zutylizowany" przez pania EmilIe i jakos nie moze sie z tym pogodzic. Takie szczekanie niechcianego psa, moim zdaniem- 1% prawdy.[/quote]
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
Ostatnio zmieniony przez suska Pon Maj 24, 2010 12:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
HAYPO 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 4
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 1:10 pm   

post w calosci edytowany
nie dosc ze wredny ,to nic nie wnoszacy do tematu
jak widac ,dlugo miejsca na forum nie zagrzales!
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Maj 24, 2010 1:51 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kocisko 
Poczatkujacy


Dołączyła: 26 Lut 2010
Posty: 19
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 1:30 pm   

HAYPO co się suski foty czepiasz jak sam zdjęcia nie dałeś. A co do "buda i nie szczekaj" to zwróć uwagę ile razy pomogła, a ile Ty i ile masz ostrzeżeń, to o czymś świadczy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group