NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pośrednictwo pracy - AB Job Service, Graser
Autor Wiadomość
jurek1966 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 16
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 9:54 am   

Zawsze narzekają Ci co mają lewe ręce do pracy ,ćpają ,imprezują i mają pretensje do wszystkich o wszystko tylko nie do siebie.Pracowałem w AB też pod Emilką i nie mam jej nic do zarzucenia .Żona pracuje w AB trzy lata i nie narzeka .HAYPO jesteś OK to i w stosunku do Ciebie będą OK ,a jak nie jesteś wporzo no to ??????? dopowiedz sobie sam.
 
 
Izula25 
Poczatkujacy
Być albo nie być...


Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 15 Sty 2009
Posty: 40
Skąd: polska
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 9:13 pm   

[quote="HAYPO"]
a wiec tak po pierwsze to mi portwela nie opustoszyl nikt jeszcze poniewaz nie jezdze do pracy przez jakies glupie agencje. to jest dobre dla takich mlodych i naiwnych ludzi jak wy.

Naiwnych i młodych?!Kozak się znalazł.Jesteś taki pewny że nie będziesz musiał jechać przez pośrednika?Hehehe,znam takich jak ty ,pracowałam z takimi cwaniakami,i wiesz co nie wyszło im to na dobre i tobie też nie pójdzie.Obyś kiedyś potrzebował pracy i zapragnął być młody i naiwny!I życzę Ci abyś ją ,,znalazł,,.hehehhehe :072:
Ostatnio zmieniony przez Izula25 Wto Maj 25, 2010 9:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Almere 
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 1
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 12:25 pm   

witam
co do Pani emilii I. my akurat nie mielismy problemow owszem byly kary ale to wylacznie nasza wina na domku bo nikomu si enie chcialo posprzatac..takze zalezy od ciebie jaki masz z ta pania kontakt..akurat mi sie udalo ze niebylo problemu ale roznie bywa;) ogolnie AB dobra firma, sa minusy takie jak zmiany zamieszkania z godz na godz musisz sie spakowac, duzo ludzi po domkach, popsute rowey hehe,slyszalem tez o kradziezach , niewiem jak w innych oddzialach AB ja bylem w Oost ale za to atmosfera jest dobra najlepsze wekandy, z kasa sie nie spozniaja wakacyjne wyplacone mozna zarobic a jesli dobrze trafisz to mozna duzo duzo zarobic;) no mozesz tez siedzic na dupie i niebedzie pracy zdarza sie ale czesto tak jest jak non stop pada..ale ogolnie z godzinami nie bylo problemu ja nieschodzilem ponizej 40 do 52h tyg...duzo prac polowych na (samolocie) atrakcje gwarantowane hehe...no i nie mozna zapomniec o pracy na szklarni u wodza BASA hardkor..pozdrawiam
 
 
JaneDoe 
Poczatkujacy

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 5
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 12:38 am   

pablos1 napisał/a:

... suska może słyszałaś coś o firmie : Eena http://eena.pl/index.html , lub ktoś słyszał? jakieś opinie? ...


sprawdz strone "fnv jong" http://www.workpower.nl/geld/default.asp
Tu jest opisane ile powinnes zarobic jak masz ponizej 23lat.

A o pracy w centrach dystrybucji w Geldermalsen, Ommen i Tilburg przez E&A moge ci powiedziec ze duzo sie tam nie zgadzalo i zwiazki sie za to zabraly i Holendrzy i Polacy razem w zakladach stawili sie przeciwko biurze. Zaglosili to przez medie i teraz slyszalam ze jest juz duzo lepiej, zmienili reguly, kary itd. I tu widzimy ze im wieksza grupa im silniejsi jestesmy! :)
Nie dajmy sie!
Pozdrawiam
_________________
I'm gonna fight for my right
 
 
dedlit 
Poczatkujacy


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: Kielce
Wysłany: Nie Cze 20, 2010 12:58 pm   

Mam takie pytanie bo powiedzieli mi w agencji żebym spokojnie czekała bo praca dla osób w moim wieku na pewno będzie, no dobrze tylko już nie łaska dać mi informacji co mam zabrać rękawiczki, buty, płaszcz, śpiwór...to są informacje które już powinni mi dać (napisane mam że jestem dyspozycyjna od 1 lipca) czy ktoś wie jak oni się kontaktują, czy jest tak że dzisiaj do mnie zadzwonią, że za 2 dni wyjazd czy nawet na drugi dzień a ja w proszku :| czy mam cierpliwie czekać czy dać sobie spokój? Dzięki za info z góry
 
 
jurek1966 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 16
Wysłany: Nie Cze 20, 2010 10:45 pm   

Przeważnie wszystko jest na miejscu .Ubranie robocze musisz zabrać ze sobą takie podstawowe,bo deszczówki jak potrzebne to dostaniesz .Domki są dosyć dobrze wyposażone trzeba zabrać jakieś poszewki na kołdrę i poduszkę.Co do terminu wyjazdu to może być tak z dnia na dzień,ale nie jest to regułą .Dostaniesz telefon ze swojego biura,podadzą Ci adres do zamieszkania i termin wstawienia się.Ja miałem trzy dni na spakowanie się,ale moja żona 24 godziny,a praca na pewno będzie bo wiatraki wolą stawki wiekowe ,taniej im wychodzi Pozdrawiam i życzę powodzenia :039: :039: :039:
 
 
dedlit 
Poczatkujacy


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon Lip 05, 2010 5:11 pm   

Był może ktoś przez to biuro w pracy w hotelu? Czy opłaca się jechać?
 
 
Ewelina1991 
Poczatkujacy
Ewcia1991

Wiek: 32
Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Malbork
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 2:23 pm   Re: Pośrednictwo pracy - AB Job Service, Graser

Hej wszystkim . Mam pytanie odnośnie pracy w Holandii w Firmie AB Job SERVICE. Dostałam ostatnio propozycje pracy ale niestety musiałam odmówić z powodów osobistych , lecz Pani która do mnie dzwoniła powiedziała mi , że będą się ze mną kontaktować ponieważ dla tak młodych osób będzie trochę ofert. Więc Pisze do was bo chciała bym się dowiedzieć jak jest tam z tą pracą jakie są warunki ? Widziałam , że piszecie że osoby poniżej 23 roku życia mają niższe stawki a ja mam 19 lecz zależy mi na pracy . I mam pytanie także odnośnie mieszkania i dojazdów do pracy tym "słynnym zielonym rowerkiem ab " :082: I czy gdy przyjeżdża się na miejscu od razu trzeba zapłacić za mieszkanie z góry za tydzień czy oni później pobierają to jakoś . Pytam bo nigdy nie byłam za granicą w pracy . I Bardzo proszę o wszelkie informacje na ten temat . Z Góry Dziękuje wam za wypowiedzi :) Pozdrawiam
_________________
Ewelina
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 6:27 pm   

Masz rocznikowo 18 czy 19? Jesli masz 19 to pamietaj, ze moga zaproponowac Ci bardzo niska stawke:
19 jaar
4,74 euro brutto/h przy 36h w tyg.
4,49 euro brutto/h przy 38h w tyg.
4,26 euro brutto/h przy 40h w tyg.
Jesli masz 18 no to jeszcze mniej.
Co do oplaty za mieszkanie- zazwyczaj takie biura odciagaja Ci dopiero z pierwszej wyplaty. Wiec akurat na mieszkanie nie potrzebujesz nic ze soba zabierac.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Ewelina1991 
Poczatkujacy
Ewcia1991

Wiek: 32
Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Malbork
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 7:35 pm   Praca

Hmm.. no ja mam 19 lat rocznikowo... I boję się , nie wiem może mi poradzisz czy opłaca i mi się wyjechać bo sama nie wiem czy są duże opłaty za mieszkanie no i ten dojazd do pracy mnie troszeczkę przeraża chociaż no trudno ja to mogę nawet na pieszo chodzić . No i nie wiem ile kosztuje to wszytko , żebym poprostu nie wyszła na minus albo na zarobki jak w Polsce ,Pozdrawiam
_________________
Ewelina
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 8:04 pm   

Ewelina1991, przy takiej stawce bedzie ciezko cos odlozyc..
Przypuscmy ze netto bedziesz miala 4e.
Przy 40h tygodniowo zarobisz 160e. Miesiecznie to 640e.
Mieszkanie wydaje mi sie okolo 50e tygodniowo (moze byc mniej, a moze byc wiecej), co w ciagu miesiaca daje sume 200e.
Wiec zostaje nam 440e.
Do tego dochodzi jedzenie (jak na Ciebie to moze jakies 60-80e, nie wiem co lubisz jesc :P ), co w ciagu miesiaca daje od 240 do 320e.
A wiec.. 440e - 320e = 120e.( okolo 480e kursem 1:4). Jesli Cie to ratuje, to mozesz przyjechac. Byc moze jestes w ciezkiej sytuacji i nawet ta kasa Ci pomoze...


Oczywiscie wszystko oceniam szacunkowo, te kwoty moga byc calkiem rozne.
 
 
Ewelina1991 
Poczatkujacy
Ewcia1991

Wiek: 32
Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Malbork
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 9:09 pm   

Dzięki wam wielkie :) Pozdrowionka Dla was :)
_________________
Ewelina
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 9:59 pm   

EdysiaK, zapomnialas o ubezpieczeniu, wiec odlicz jakies 17 euro tygodniowo + zawsze sa extra wydatki typu ubrania, kosmetyki, buty.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Wto Lip 27, 2010 7:48 am   

No to czyli NIE OPLACA sie. Zreszta zalezy jaka Ci proponuja stawke. Bo jak 4 lub 5 e, to nie jedz. Narobisz sie za darmo..
 
 
Artur Gębala 
Poczatkujacy


Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 10
Skąd: Europa
Wysłany: Śro Lip 28, 2010 12:43 pm   

Tacy młodzi ludzie w AB Oost równiez czesto, po prostu nie dawały sobie rady , więc się zastanów, bo kolesie mieli niższe dniówki,a w Polsce zarobiliby podobnie. Jest sens jechac do NL?????
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group