NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pośrednictwo pracy - AB Job Service, Graser
Autor Wiadomość
ghdstore3u 
Poczatkujacy
vwx971

Wiek: 67
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 26
Skąd: England
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 4:47 am   

spam
Ostatnio zmieniony przez Duuvelke Pon Sty 10, 2011 12:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ogrodnik31 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 13
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 8:03 pm   

mam umówione spotkanie w ab job service-Kielce.Może ktoś zna to biuro.W rozmowie telefonicznej przedstawicielka nie dała mi dojść do głosu.Trajkotała jak najęta,łącznie z tym że skan dowodu muszą robić bo może być fałszywy.Jestem umówiony za tydzień.Czy jest sens do nich jechać?Jestem budowlańcem i po tym co czytam,to nie interesuje mnie jakieś part-time tylko full-time.Jeśli ktoś ma jakieś sugestie to proszę napiszcie.I druga sprawa


>>>>czesc postu edytowana ile razy bedziesz pytal o to samo ?


http://www.niedziela.nl/f...p=217746#217746

[ Dodano: Sro Sty 12, 2011 8:51 am ]
Wiesz,Gochna nie każdy znajduje od razu stronę na której jest temat o sofi numer.Myślę,że zapytać 2x oto samo to nie taki duży grzech.Niż powiedzieć,że mam ten nr.Mam i nie mam.Pomyślą,że jestem idiotą.Pozdrawiam.

[ Dodano: Sob Sty 15, 2011 1:00 pm ]
No i lipka.Pojadę we wtorek do Kielc i na miejscu zobaczę jak mnie intuicja nie zawiedzie co to za pośrednik.Papatki :039:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Sty 11, 2011 11:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KolbixD 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 1
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 6:29 pm   

Witam mam propozycje wyjazdu z agecja AB w olsztynie jako operator wozka widlowego czy ktos moze sie orietuje jak tam jest i w ogole bo na forum jak czytam to ciekawie ale chcialbym znac opinie kogos kto pracowal juz z tej agencji jak co c to prosze pisac na nr gg 11686099 z gory dizekuje serdecznie i ppozdrawiam cieplo Paweł
_________________
Ciezko pracuj i staraj sie jak mozesz To nam pozostalym bedzie lzej:)
 
 
 
Czapa 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Mar 2011
Posty: 2
Wysłany: Nie Mar 06, 2011 5:08 pm   

Witam. Ja bylem w Nl przez Ab Job service w Olsztynie i naprawde nie moge na nich narzekac. Pojechalem w piatek wieczorem, w pon przyjechal po mnie koordynator, pojechalismy do biura w De Lier, podpisalem z nimi umowe i mialem w ten sam dzien juz prace!!!! W Oln mowili ze pojade do pracy na chryzantemy w De lier co okazalo sie nieprawda bo pracowalem wogole gdzie indziej. Kase wyplacaja na czas, koordynatorzy naprawde dbaja o pracownika, Mieszkania w dobrym stanie, przewaznie domki, pokoje 2 osobowe, wszystko co potrzebne do codziennego zycia jest. Kary? Niby tam jakies sa ale jak bylem u nich to za nic mnie nie ukarali nawet jak byl syf na domku czy sie pilo browar... Pracowalem na szklarniach po 50h tyg. i zarabialem jakies 250 euro tyg. majac 18 lat!!!!! to naprawde niezle.
Za nadgodziny ci placa i za soboty wieksza kase. Jezeli stracisz prace przez samego siebie tak jak ja stracilem bo sie raz czy drugi nie chcialo isc to mnie przeniesli gdzie indziej i nie siedzialem na dupie nie wiadomo ile czasu i czekalem na inna robote tylko w ten sam dzien sie jechalo na inna robote. Troche bylo ciezko z dojazdami bo jak sie nie ma prawka czy samochodu wlasnego to rzeba na tzw. "fietsie" jechacz czyli dla nie kumatych na rowerze :D
Praca jest zalatwina jak najblizesz miejsca zakwaterowania aby nie bylo problemow dla pracownikow z dojazdami. Ogolonie mam dobra o nich opinie i mam zamiar jakos na czasie znowu tam wrocic! Pozdrawiam
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 1:29 pm   

Czapa napisał/a:
zarabialem jakies 250 euro tyg. majac 18 lat!!!!! to naprawde niezle


Tak było jakieś 2 - 3 lata temu obecnie osoby mające np 18 lat mają stawkę wiekową i tygodniówka to jakieś 120-150 euro przy 40 godz ( po odliczeniu ubezp i domku) więc co tu więcej pisać ... :073:

Inna bajka jest z osobami pow 23 roku życia bo wtedy 200-230 euro na tydz można zarobić ( po odliczeniu ubezp i domku) :039:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Czapa 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Mar 2011
Posty: 2
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 4:14 pm   

No dokladnie tak jak mowisz. Ja bylem w Holce przez Ab w 2008 roku i tak bylo jak napisalem, mozliwe ze teraz jest zupelnie inaczej... A to ze sa stawki wiekowe to tak jest w calej Holandii
 
 
bafana 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 76
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 5:37 pm   

Mam pytanie, czy ab job oferuje pracę tylko na szklarniach czy w innych sektorach??
 
 
Gregry 
Poczatkujacy
gregry

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 16
Skąd: NL
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 6:44 pm   

http://www.abjobservice.nl/
_________________
gregry
 
 
Biedroo90 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 3
Wysłany: Pon Maj 30, 2011 7:43 pm   

witam
zanierzam jechac do holandi do pracy i kolega mi polecił to akurat biuro. Jeszcze tam nie bylem, zamierzam iść w srode ale mam kilka pytan odnosnie AB JOB SERVICE

czy oni tam sprawdzaja niekaralnosc? Bo w formularzu jest ale czy chca ten smieszny kwitek o niekaralnosci? I czy sami to sprawdzaja?

i ile kosztuje transport do holandi oni sponsoruja czy w wlasnym zakresie?

i czy mogl by mi ktos napisac przedzialy zarobkow w holandi?

bede bardzo wdzieczny za odpowiedz :)
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pon Maj 30, 2011 9:26 pm   

Witam,

Cytat:
czy oni tam sprawdzaja niekaralnosc? Bo w formularzu jest ale czy chca ten smieszny kwitek o niekaralnosci? I czy sami to sprawdzaja?


Pierwszy raz słyszę ze sprawdzają niekaralność ...

Biedroo90 napisał/a:
ile kosztuje transport do holandi oni sponsoruja czy w wlasnym zakresie?


Zależy skąd jesteś jak ze śląska to ok 250 zl z przewoźnikiem a jak dobrze poszukasz w ogłoszeniach prywatnych to za jakieś 100-150 zl ktoś Cie na pewno zabierze do NL...

Biedroo90 napisał/a:
i czy mogl by mi ktos napisac przedzialy zarobkow w holandi?


Tutaj masz dokładnie rozpisane ( nie wiem ile masz lat więc nie napisze konkretnie )

http://www.loonwijzer.nl/...oncheck-uurloon

Do jakiego oddziału AB bedziesz startował ??? :029:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Biedroo90 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 3
Wysłany: Pon Maj 30, 2011 9:34 pm   

Wybieram sie do oddział w Olsztynie. i właśnie nie wiem czy dobrze odczytuje ta tabele bo ja mam 21lat to stawka słaba ale da sie cos oszczedzic :) ale chcialem jechac z moja dziewczyna ona ma jeszcze 19 lat a rocznikowo 20 czyli czytac stawka za 19 lat tak?

strasznie mnie to zniechecilo powiem szczeze ;p bo mielismy jechac tam w celu kiszenia kapuchy :) zapewne jak wiekszosc :D
Ostatnio zmieniony przez Biedroo90 Pon Maj 30, 2011 9:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pon Maj 30, 2011 10:19 pm   

Biedroo90 napisał/a:
czytac stawka za 19 lat tak?


Tak

Najlepiej idz i sie spytaj może będą płacić więcej ale na zarobki rzędu 3-4 tyś zł raczej nie licz ( tzn razem może te 2-3 tys zł odłożycie jakbyście mieli po ok 6 brutto i duŻo godzin ... )

Ale w Pl to cięzko Wam będzie te 3 K zarobić a co dopiero odłożyć ...
Powodzenia :079:

[ Dodano: Wto Maj 31, 2011 6:48 pm ]
Witam ponownie,

Jednak sie pomyliłem co do tego że mając 20 lat rocznikowo ( 19 skończone ) stawka jest jak dla osoby 19 letniej - tutaj więcej info :

Jeżeli pracownik tymczasowy osiąga
w danym roku na przykład wiek 19 lat, w całym tym roku kalendarzowym obowiązuje go stawka wynagrodzenia godzinowego w wysokości 52,5% stawki z tabeli norm lub z tabeli wynagrodzeń dla pracowników bez stażu pracy. Zgodnie z powyższym stawka wynagrodzenia godzinowego określana jest na podstawie profilu
stanowiska i doświadczenia.

Pozdrawiam :039:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
kubus_223 
Poczatkujacy
Poland

Wiek: 41
Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 13
Skąd: kraków/belgia
  Wysłany: Wto Maj 31, 2011 8:13 pm   a więc chcąc pracować w ab job trzeba jechać do biura

niestety,mnie czeka wycieczka aż do Opola z Krakowa bo okazuje się że jest to główne biuro i tam prowadzą rekrutacja,chciałem przesłać elektronicznie skany dokumentów niestety poproszono mnie o wizytę w biurze ab job.więc w tym tygodniu lub następnym czeka mnie wyjazd do Opola co za tym idzie dodatkowy koszt ale licząc sobie zyski i straty warto wybrać się osobiście. :033: :035: :041:
_________________
zaufanie jest dobre ,ale kontrola lepsza. J.Stalin
 
 
 
Biedroo90 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 3
Wysłany: Śro Cze 01, 2011 12:29 pm   

dzieki za informacje :)
dzis ide do biura Ab w Olsztynie i sie dowiem konkretnie :)
 
 
rybsoon 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 1
Wysłany: Śro Cze 01, 2011 5:35 pm   

Witam. Mam pytanie. Gdyż wybieram się do pracy właśnie przez to biuro , i mam takie pytanie , co do języka angielskiego ? czy jest on naprawdę wymogiem koniecznym? jeżeli tak to z kim będę się porozumiewał po angielsku ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group