NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pon Gru 22, 2008 8:18 pm
Kolejni zlodzieje --> 1000 euro w plecy (?!)
Autor Wiadomość
clipklap 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 4
Wysłany: Pon Gru 22, 2008 7:54 pm   Kolejni zlodzieje --> 1000 euro w plecy (?!)

Witam przez dwa ostatnie miesiace pracowalem bardziej na czarno niz mozna to sobie wyobrazic a najsmieszniejsze jest to ze wlasnie w hotelu i to 4* teraz po dwoch misiacach gdzie za swoja prace dostalem niecale 300 euro nie mam pojecia co zrobic? Poza wizytowka tego jeban.. araba nie mam nic. nie mam pojecia co zrobic czy rozbabrac cale biuro na ktorego zlecenie ten arab naciaga ludzi, isc na policje i nigdy nie zobaczyc reszty pieniedzy czy zwolac polonie w holandi i husaria ruszyc przeciw temu 3 swiatu.
Za przeproszeniem ale K....Y mozna dostac w tej holandii z tymi pośrednikami zarowno polskimi jak i tymi tureckimi ćwokami.
Jesli ktos wie jak rozwiazac ten problem lub mi pomoc nie stracic tej kasy to prosze pisac..
potrzebuje konkretow a nie gdybania.. Dzieki !!
Poza mna jest jeszcze kilkunastu czechow obslugujacych hotele w centrum i okolicach Schipoolu
pracuja tam bez umow numerow SoFi niczego....mieszkaja w socjalnych mieszkaniach po 200 e od lba a spia na stolach ale to czeskie podejscie...polacy jak to widzieli to pouciekali.
 
 
Adam_1 
Poczatkujacy


Wiek: 47
Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 46
Skąd: Haga
Wysłany: Pon Gru 22, 2008 10:41 pm   

Wal smialo na policje , bo jesli teraz nie dostales pieniedzy to i tak nie masz nic do stracenia. Jezeli ty nic nie zrobisz z tym to dziesiatki nastepnych beda oszukane przez tego typa
_________________
Najlepszego w nowym roku
 
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Wto Gru 23, 2008 9:46 am   

Tu tez polecam clipclap-owi zwrócic sie do Dawidsona Niech on cos poradzi bo to juz nie opoznienie wypłaty ale tu juz ewidentni oszusci, bo wogóle nie dają pieniedzy Polecam Dawidsona ,poniewaz wiem ze moze pomóc (ja dostałam bardzo konkretną porade )-pozdr
 
 
 
seba2321 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 17
Wysłany: Wto Gru 23, 2008 9:42 pm   Kolejni zlodzieje --> 1000 euro w plecy (?!)odpowiedz

idz z tym na policje powiedz ze gosc cie zwodził ze obiecał ci wszystkie przywileje czyli ze załatwi ci bsn i ubezpieczenie powiedz ze wszystko sie opuznialo bo mieliscie duzo pracy a ty mu zaufales
mialem troche podobna sytuacje i niedos ze goscia udupiłem to jeszcze odzyskałem kaske
pozdro i powodzenia
 
 
diun 
Poczatkujacy
diun

Wiek: 50
Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 9
Skąd: Nieuwegein
  Wysłany: Pią Gru 26, 2008 2:22 am   praca w hotelu

witam ja z dziewczyna tez mielismy pracowac w czterogwiazdkowym hotelu w amsterdamie..kase mieli placic nie co tydzien ale co miesiac..zrezygnowalismy jak gosciu pokazal nam mieszkanie totalny chlew masakra mysle ze to chyba te same brudasy co ciebie oszukali czy ten arab byl starszy kolo 50tki szpakowaty niski z wasem i jezdzil czarnym starszym sabem?? jesli tak to ta sama firma idz na policje jesli bedzie trzeba to poswiadczymy ze nam tez proponowal prace..pozdrawiam
 
 
lukass2009 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 1
Wysłany: Pią Sty 02, 2009 10:31 pm   Re: Kolejni zlodzieje --> 1000 euro w plecy (?!)

idz na policje a najlepiej to daj jakiegos kolesia niech sie z tym arabem umowi w sparawie pracy no i wtedy go zlapiesz
 
 
Joanna Wolska 
Poczatkujacy
asiek

Wiek: 52
Dołączyła: 12 Sie 2008
Posty: 8
Skąd: Den Haag
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 12:02 am   

W hotelach jest praca specyficzna,a raczej płaca.Wezcie pod uwade ze moze otrzymywaliscie pieniadze zgodnie z prawem.Ale na jedną godzinę zapłaconą za pracę w hotelu możecie pracować nawet pól dnia.Chodzi o to ze na jedną godzine trzeba zapracować.To są 3 check out,ca 4 blaversy. Jle robiliście pokoi?policzcie.W hotelach tak płacą.Tylko biura zatrudniające nie informują o tym.
Pozdrowionka
 
 
Klawi 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 8:48 am   

Witam, ja również zostałem nabity w butelke przez Tureckich cwaniaków, również chodzi o pracę w hotelu 4*, hotel nazywa się Artemis i i znajduje się w Amsterdamie. Tureccy pośrednicy to niski szpakowaty oprych który na imię miał Namik(ktoś już wspomniał o nim powyżej), i jego młodszy partner Ihab. Pracowałem tam niepełna 2 tygodnie , po czym zorientowawszy się że to żle pachnie, przeniosłem się do normalnej pracy w rolictwie w okolicach Emmeloord, gdy tylko miałem taką możliwość. Za pracę w Hotelu nie odzyskałem ani grosza.
 
 
Gosia Bednarz 
Poczatkujacy
blush

Wiek: 44
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1
  Wysłany: Sob Sty 03, 2009 12:29 pm   

:061: gosik

[ Dodano: Sob Sty 03, 2009 12:29 pm ]
szkoda gadac

[ Dodano: Sob Sty 03, 2009 12:30 pm ]
Ciezko o dobrego pracodawce ale i dobrego pracownika :)
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 12:36 pm   

[ Dodano: Sob Sty 03, 2009 12:30 pm ]Gosia napisała:
Ciezko o dobrego pracodawce ale i dobrego pracownika :) [/quote] Tylko,że te opisane wyżej sytuacje nie dotyczą pracodawcy,ale osób zatrudniających na czarno,więc PRZESTEPCOW i tak to nalezy rozpatrywać.Ja radziłbym iść na policję oraz do skarbówki bo na kasę i tak nie ma co liczyć.A Belasting może chociaż dobierze się im do skóry.
Ostatnio zmieniony przez jedrzej2225 Sob Sty 03, 2009 12:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lukasz1985 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 6:52 am   

Witam wszystkich.
Mam pytanie czy w hotelu Artemis dalej oszukuja? Mamy dzis rozmowe kwalifikacyjna, pierwsze 5 dni mamy pracowac w tym htelu a potem mamy byc przeniesieni do centrum. Praca na umowe, placa 6,50 za godzine lacznie z wakacyjnym, weekendy platne jak co tydzien i nie ma stawki wiekowej, praca min 8 godzin dziennie.
brardzo prosze o informacje gdyz jest to dla mnie wazna sprawa
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 9:27 am   

6.5 na godzine to chyba ponizej minimum
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 9:35 pm   

Tak popieram.6,50 to jest wynagrodzenie nielegalne.Ale.... wielu podaje że zarabia np. 6.50 ale nie dodaje ze jest to na ręke po odliczeniu mieszkania,składek ubezpieczenia itp.A wtedy to wychodzą zupelnie inne zarobki.
 
 
Paproch
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 6
Skąd: Haga
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 10:06 pm   

Pozdrawiam wszystkich naiwnych pracujących dla śniadych śmierdzieli :030:
 
 
przemekm26 
Gaduła
GD

Wiek: 41
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 183
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 11:00 pm   0800 7008

Wejdz na strone glowna Niedzieli i popatrz na nia chwilke;wielkimi literami wyskakuje: "0800 7008 oszusci drzyjcie!" Moze warto zadzwonic?

Czy jest ktos kto dzwonił i dzieki temu zyskał cos?
Ostatnio zmieniony przez przemekm26 Wto Lip 14, 2009 11:02 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group