NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o przetłumaczenie
Autor Wiadomość
balladyna
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 19
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 7:06 am   Proszę o przetłumaczenie

U heeft onlangs een aangifte inkomstenbelasting en premie volksverzekeringen 2006 gedaan. De gegevens die u daarin heeft vermeld, leiden er toe dat u geen voorlopige aanslag krijgt.

Nadat ik uw aangifte 2006 heb gecontroleerd, ontvangt u een definitieve aanslag. Bij het vasstellen van deze aanslag kan ik afwijken van de gegevens die u heeft verstrekt. Als ik afwijk van uw aangifte , ontvangt u hierover bericht.



Deze brief is centraal in een geautomatiseerd proces vervaardigd en daarom niet ondertekend.
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 8:12 am   Re: Proszę o przetłumaczenie

Zlozylas rozliczenie podatkowe za 2006. Niestety dane, ktore zostaly podane nie prowadza do tymczasowego zwortu podatku.

Dane zostana skontrolowane, wtedy dostaniesz ostateczna decyzje. W czasie kontroli moze sie zdazyz, ze dane beda inne niz podane przez ciebie w formularzu podatkowym. Jesli tak sie zdazy dostaniesz list na ten temat.

List ten jest listem automatycznym dlatego nie jest podpisany...


sprawdzic na swoim zeznaniu podatkowym czy nie popelnilas jakiegos bledu... jesli sama znajdziesz jakis blad to mozesz go poprawic i zeznanie jeszcze raz wyslac...

po drugie napisalabym list, w ktorym wystepujesz o tymczasowy zwrot podatku... sama mialam teraz taki problem i tak zrobilam... najgorsze jest to, ze jak dzwonie do Belastingdienst to nie wiedza co sie w moim zeznaniu nie zgadza... a wedlug mnie wszystko sie zgadza...
Ostatnio zmieniony przez Duuvelke Wto Lip 17, 2007 10:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
balladyna
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 19
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 9:22 am   

serdeczne dzięki . Sprawdze to .
 
 
Magda S. 
Gaduła


Wiek: 50
Dołączyła: 03 Maj 2007
Posty: 112
Skąd: okolice Goudy
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 11:20 am   

Balladyna, ja dostalam tez negatywna odpowiedz z urzedu podatkowego, identyczny tekst, tez za 2006 rok. Zadzwonilam do nich, bo co roku dostaje zwrot, za 2007 juz dostalam, w mojej sytuacji nic sie nie zmienilo, wiec troche mnie to zdziwilo. Okazalo sie, ze nie postawilam krzyzyka w pytaniu 13a. To jest pytanie czy ubiegasz sie o zwrot ''algemene heffingskorting''. Jak tego nie zakreslisz to znaczy, ze zwrotu nie chcesz.
Teraz wyslalam drugi egzemplarz i czekam...
Pomyslalam, ze moze ty popelnilas ten sam blad...

Powodzenia!
_________________
Wąski strumień świadomości bardziej bawi mnie niż złości...
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 3:50 pm   

to mialas sszczescie Magda... jak ja dzwonilam do belasting to nie wiedzieli gdzie jest blad bo moje dokumenty przegladal ktos inny... :twisted:

ale slyszalam, ze maja tam niezly balagan...
 
 
EwazHolandii 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 630
Wysłany: Śro Lip 25, 2007 6:15 pm   

bardzo proszę o przetłumaczenie : loon uit tegenwoortige arbeitd 10,747 euro belastbaar 10,747 euro de ingehouden loonheffing bedraagt 1,426 euro :lol: z góry dziękuję :wink:
 
 
EwazHolandii 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 630
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 9:10 pm   

:?: :?: :?:
 
 
EwazHolandii 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 630
Wysłany: Pon Lip 30, 2007 6:52 pm   

:lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group