NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
biuro Linux w Den Haag
Autor Wiadomość
mala22 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 8
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 1:48 pm   biuro Linux w Den Haag

czy ktos może wie coś na temat tureckiego biura Linux w Den Haag ??
 
 
pawel84 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 9
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 7:32 pm   

skladalem tam papiery w listopadzie i jak do tej pory jeszcze nie otrzymalem zadnej odp. a sekretarka w tym biurze ze odzwoni w ciagu tygodnia. a tak pozatym to na kazde pytanie ktore jej zadawalem odp ze jeszcze nic nie wie. czyli nie dowiedzialem sie niczeg oprocz stawki ktora tam jest 6.50 na godzine.
 
 
Elena26
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 73
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 12:25 pm   

nie ma wakacyjnego ani ubezpieczenia,ale w tureckich biurach to chyba normalne,największą porażką tego biura jest Polka-<<<cenzura>>> która tam zasiada za biurkiem,słabo zna holenderski po polsku też ciężko się z nią dogadać i nigdy nic nie wie,pracowałam tam rok więc jeśli ktoś chce więcej informacji to piszcie.
Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Śro Paź 21, 2009 11:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
schiva123 
Poczatkujacy

Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 30
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 1:56 pm   

Elena jak mozesz to napisz pare slow o pracy przez LINUX?,gdzie pracowalas i przy czym?no i jak z wyplacalnoscia tego biura?aha no i jak z wakacyjnymi? bylabym ci bardzo wdzieczna i z gory dziekuje.pozdrawiam
_________________
schiva123.
 
 
pawel84 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 9
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 3:20 pm   

nie ma wakacyjnego i zadnych dodatkow tylko 6.50 na reke. i z tego co slyszalem to sa wyplacalni
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 3:23 pm   

Elena26 napisał/a:
nie ma [...] ubezpieczenia


:072: ubezpieczenie zdrowotne jest obowiazkiem pracownika a nie pracodawcy!
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
korsarz63
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 31
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 7:06 pm   

komentarz rasistowski usunięty, 2 punkty karne dla autora

Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Śro Paź 21, 2009 11:55 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Elena26
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 73
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 10:48 pm   

biuro jest wypłacalne,jeśli chodzi o wypłate to nigdy nie było problemów,wypłaty co tydzień,praca na szklarniach,papryka,ogólnie nie jest zle tylko teraz cięzko z pracą
 
 
mariaaa 
Poczatkujacy


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 45
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 3:10 pm   

witam,
a ja tam pracuje dalej i jestem zadowolona. Pracuje na papryce, sa fajni ludzie
pieniadze sa zawsze na czas, no a z praca to wiadomo raz jest a raz jej nie ma...
no ale to juz nie od sekretarek zalezy kto gdzie idzie do pracy tylko od szefostwa, i zastanawia mnie zawsze wypowiedz ludzi na forum, czemu tak sie uwzieli na te Polki pracujace w biurze, przeciez one tam na nic wplywu nie maja tylko szef biura, wiec ten kto to pisze ma bardzo malo doswiadczenia w tym zakresie wydaje mi sie...
a jezeli naprawde tak zle jest z tymi Polkami to czemu nikt nie ma pretensji do szefa? no tak latwiej wam sie dogadac po polsku, ale to nie oznacza, ze powinno sie cala wine zwalac na osoby pracujace dla szefa, a zreszta sami postawcie siebie w takiej sytuacji, gdzie szef wam nakazuje a wy wykonujecie jego polecenia, tak samo jezeli chodzi o wakacyjne. Jezeli szef ich nie wyplaca, to chyba nikt z was nie bedzie wyplacal wakacyjnego ze swojej kieszeni Polakom tylko dlatego ze im sie naleza. Takie sprawy to juz niestety powinniscie porozmawiac z wlascicielem biura a nie narzekac na forum.
Ja tez nie dostaje wakacyjnego ale mam prace fajna, wiec pracuje tutaj dalej. I wiem na czym stoje.
A kazdy z was zaczynajac prace w biurze dowiaduje sie ile jest na godzine, wiec kto was tam trzyma i czy ktos was zmusza do pracy w tym biurze?
zanim cos napiszecie to lepiej przemyslcie dobrze co macie napisac
 
 
czarna77 
Poczatkujacy


Wiek: 46
Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 5
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 3:31 pm   

korsarz63 napisał/a:
Bo gdzie >>>cenzura<<< mieszają tak będzie.A te >>>cenzura<<<, za biurkiem z naszego kraju , tak długo będą :039: oszukiwani wszyscy. :039:
uwazasz ze wszystkie kobiety pracujace dla Turkow, Kurdow, czy innych nacji to >>>cenzura<<< ?! Jak widze cos takiego na forum albo slysze to robi mi sie slabo. Ludzie troche pomyslunku. Mieszkamy tutaj z wlasnego wyboru, nikt nam nie kazal sie tu pchac, polityka Holandii jest jaka jest, a kazdy pracuje tam gdzie mu wygodnie, robi to na co mu sumienie pozwala i juz. Nie widze potrzeby zeby nakrecac sie przeciwko komukolwiek. Niepodoba mi sie praca to ja zmieniam i tyle.
_________________
czana77
Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Śro Paź 21, 2009 12:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
czary 
Poczatkujacy
Czary mary

Wiek: 40
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 8
Skąd: Świat
Wysłany: Pią Paź 02, 2009 10:44 pm   

wulgarne komentarze usunięte, 1 punkt karny dla użytkownika


Prace łatwiej znaleść lasce niz kolesiowi - taka prawda, moja dziewczyna ma co chwile oferty chociaż nie szuka bo jest ładną blondynką.
Nawet dzwonią do mnie ze mają prace dla niej(dopytując się o nią bezczelnie) ale mnie juz nie chcieli do pracy bo jestem kolesiem


Po Linuxie bym sie nie spodziewal rewelacji, 6,5 to standard, bez zadnych dodatków,
<<<cenzura>>> to wogóle sepleniący niedorozwój, z wypłatami wiekszych problemów nie ma z wyjatkiem tego ze sobie zaokrąglają kase, czyli jak dostaniesz np wypłaty 164,70 to dostaniesz do reki 160, po wykłuceniu sie (tylko z szefem) bo z tym niedorozwojem nie ma co gadac,sef wyrównuje.


Praca - w Holland plant jak w aushwitz, chodzą debile wydzieraja ryja nak na psa.

Jeden z jakichs ważnych kolesi zaczoł mnie wyzywac po angielsku, ja sobie nie pozwole na to!!!
PRZYKRE ZE WIEKSZOŚĆ LUDZI SIE DA TRAKTOWAĆ JAK PSA TYLKO PO TO ABY MÓC JESZCZE KILKA DNI DŁUZEJ POPRACOWAC.

I BĘDĄ WAS TAK TRAKTOWAĆ JEŻELI NA TO POZWOLICIE, JESTEŚCIE SAMI SOBIE WINNI!!!

Holenderskie prawo pracy nie pozwala na dyskryminacje ze wzgledu na pozycje w firmie, lub narodowość, pracując dla LINUXA licz sie z tym że bedziesz polskim robolem, beda cie dyskryminowac i mogą z tobą zrobic co chcą!(nie dotyczy tylko tych co min. kilka lat tam pracują. Na przerwach rodacy beda narzekać na traktowanie ale nikt nic nie powie.... ani jeden
Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Śro Paź 21, 2009 12:02 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
mariaaa 
Poczatkujacy


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 45
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 3:22 pm   

Boze, rzygac mi sie chce czytajac te wasze odpowiedzi, wiec do wszystkich wypowiadajacych sie w tym poscie:
Prosze o odpowiedz:

1.Czy ktos wam nakazuje pracowac przez to biuro???
2. Czy ktos wam powiedzial ze trzeba dzwonic tylko i wylacznie do Edyty???
3. Czy to ze ktos tam pracuje i ze ktos na niego krzyczy to wasz problem??? Chyba kazdy wie, ze nie powinno sie krzyczec na ludzi, wiec kto im kaze zostawac???
4. Jezeli sie stawka nie podoba bo za malo czy co, to dlaczego wypowiadacie sie tylko na forum a nie dzwonicie do Inspekcji Pracy?

Jak sie nie podoba to nauczyc sie jezyka i samemu sobie pozalatwiac swoje sprawy! Czy ktos wam tego zabrania??? Ludzie wy robicie z niczego wielkie glowno, bo to bo tamto...
No ale polacy to juz taki narod zazdrosny, ze szok...
A co do laseczek i >>>cenzura<<< , to tylko wasza glupia zasrana zazdrosc, bo dziewczyna dostala sie do pracy w biurze, a niestety chlopaki nasze polskie to PIJAKI i CPUNY, wiec raczej po pijanemu nic nie zalatwicie moi drodzy... Patrzac na statystyke w Holandii to wiecej kobiet pracuje w biurze niz facetow, wiec o co chodzi??? No i o chlopaku pracujacym w biurze nie byloby co pisac, wiec... BEZ komentarza.

Ach rodacy, szkoda ze ten rynek pracy otwarli dla was, a tak fajnie bylo ... I zadnych problemow nie bylo... pieniadze zawsze byly na czas... w pracy tez bylo superancko... widocznie to przez was JEST JAK JEST
Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Śro Paź 21, 2009 12:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
danek11 
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 1
Wysłany: Pon Paź 19, 2009 7:00 pm   

mariaaa, co ty >>>cenzura<<< kobieto pomysl co piszesz bo chyba masz problemy albo za daleko do mozgu : :083:
 
 
mariaaa 
Poczatkujacy


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 45
Skąd: Den Haag
Wysłany: Śro Paź 21, 2009 11:04 am   

danek11 nie wiem o co ci chodzi wiec prosze o sprostowanie.
Czy moze nie podoba cie sie ze pisze o takich osobach jak ty co? Takich troche niewychowanych i z beznadziejnym slownictwem cenzura?
 
 
rengen 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 4
Wysłany: Śro Paź 21, 2009 12:00 pm   

:072: :072: :072: :072: :027:

rasistowskie uwagi usunięte, 2 punkty karne dla autora
Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Śro Paź 21, 2009 5:40 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group