NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
biuro Linux w Den Haag
Autor Wiadomość
megi160 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 12
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 10:43 am   

Kazdy ma prawo do swojego zdania. Mnie zle tam potraktowano wiec pisze zle, Tobie jest tam dobrze to piszesz dobrze. Normalka! Ale nie masz prawa obrazac mnie i wyciagac moich prywatnych danych na forum!
Ja w sumie szefem nie jestem i przyjac Cie nie moge, ale sa przyjecia, wiec zapraszam.
 
 
mariaaa 
Poczatkujacy


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 45
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 11:30 am   

megi160 ja nikogo nie obrazam moja kochana, tylko bardzo brzydko to wyglada, patrzac jak piszesz na kogos takie rzeczy a sama tym osobom cukrujesz, wiec niestety musialam wyciagnac twoje dane, zeby pokazac tym osobom, zeby urwaly z toba kontakt, bo nie warto tobie nawet "czesc" powiedziec.
Dziekuje za zaproszenie do twojej firmy, moze skorzystam, tylko daj jakies namiary:numer telefonu, i nazwe firmy. Acha no i napisz mi ile placa itd.
 
 
kaja2211 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączyła: 02 Kwi 2008
Posty: 10
Skąd: den haag
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 2:25 pm   

po tym co pisze ta laska widac ,ze lubi tureckie klimaty.na kilometr idzie ja wyczuc !! skoro turas dla niej to prawdziwy facet to niech sie z nimi puka ,a od Polaków wara. zobaczymy kochana jak wyjdzesz na takich znajomosciach dla mnie jestes niezle stuknieta :119:
 
 
mariaaa 
Poczatkujacy


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 45
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 2:57 pm   

rasistom precz!!! juz zaczynaja sie tureckie klimaty robic!
otworz nowego posta to pogadamy, bo to NIE TEN POST zeby pisac o takim czyms moja droga Pani

[ Dodano: Pią Paź 30, 2009 3:02 pm ]
acha i kto powiedzial, ze turek to prawdziwy facet????? :119:
 
 
kaja2211 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączyła: 02 Kwi 2008
Posty: 10
Skąd: den haag
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 3:03 pm   

No prosze nawet nie musialam pisac o kogo mi chodzi ,nie mam zamiaru z Toba dyskutowac wyrazilam tylko swoja opinie ,a podsumowalas sie sama! pozder
 
 
mariaaa 
Poczatkujacy


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 45
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 3:15 pm   

kaja2211 napisał/a:
No prosze nawet nie musialam pisac o kogo mi chodzi ,nie mam zamiaru z Toba dyskutowac wyrazilam tylko swoja opinie ,a podsumowalas sie sama! pozder

nawet nie zaczynaj dyskusji ze mna bo i tak nie wygrasz!
i zanim cos napiszesz to przeczytaj REGULAMIN bo to nie nalezy do tego postu
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 3:19 pm   

mariaaa,
Cytat:
nawet nie zaczynaj dyskusji ze mna bo i tak nie wygrasz!


wow...nie przesadzaj, sama tu nie jestes daj szanse innym na wypowiedz !
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
mariaaa 
Poczatkujacy


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 45
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 3:24 pm   

przeciez kazdy ma szanse sie wypowiedziec, czy ja komus czegos zabraniam?
moze niech pisze sobie o kims innym ale nie o mnie, ze ja trzymam strone turkow, bo ja takiego czegos nie nawidze, i nie trzymam zadnej strony kobieto!

[ Dodano: Pią Paź 30, 2009 3:26 pm ]
a po drugie to nigdy czegos takiego nie napisalam, tylko ona sama tak twierdzi wiec o co jej chodzi
i jakie to ma powiazanie z tematem prosze
 
 
ela123 
Poczatkujacy

Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 34
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 3:36 pm   

Mariaa jak dlugo pracujesz w Linuxie?
 
 
kaja2211 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączyła: 02 Kwi 2008
Posty: 10
Skąd: den haag
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 4:06 pm   

nawet nie mam zamiaru,bo tu chyba nie o to chodzi kto wygra ,a kto nie tylko o wyrazanie opini,a Ty tylko szukasz konfliktow i intryg.ps przeczytaj swoje wszystkie posty ,a dowiesz sie o co mi chodzi :039:
 
 
mariaaa 
Poczatkujacy


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 45
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 4:51 pm   

w Linuxie prawie rok pracuje, tzn.pracowalam bo na razie nie ma zbyt duzo pracy, wiec siedze sobie w domku

[ Dodano: Pią Paź 30, 2009 4:52 pm ]
czy to ze ja pisze dobrze na kogos a reszta zle to znaczy ze ja szukam konfliktow???? czy ty rozumiesz slowo konflikt?
 
 
kika82 
Poczatkujacy

Dołączyła: 04 Lis 2009
Posty: 2
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 11:55 am   

mariaa przeczytaj sobie Twoje wszystkie posty bo non stop zaprzeczasz temu co napisałas wiec sie lepiej zastanów co piszesz
 
 
BACH 
Poczatkujacy
bach

Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 1:54 pm   

czy firma linux zapewnia tez zakwaterowanie?jak tak to w jakich granicach sie płaci za mieszkanie?
:083:
 
 
wiciol 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 3
Wysłany: Pon Lis 09, 2009 9:52 am   

BIURO LINUX
http://www.praca-za-granica.pl/o-67447.php

Gość bierze 100e i znika, przed chwilą rozmawiałem z osobą którą tak załatwił.
I nocleg w samochodzie, brak kasy na powrót do polski.
A on to ma w du.... nie odbiera tel
 
 
Łukasz-85 
Poczatkujacy
LBN

Wiek: 39
Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 2
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 8:03 pm   

mariaaa napisał/a:
witam,
a ja tam pracuje dalej i jestem zadowolona. Pracuje na papryce, sa fajni ludzie
pieniadze sa zawsze na czas, no a z praca to wiadomo raz jest a raz jej nie ma...
no ale to juz nie od sekretarek zalezy kto gdzie idzie do pracy tylko od szefostwa, i zastanawia mnie zawsze wypowiedz ludzi na forum, czemu tak sie uwzieli na te Polki pracujace w biurze, przeciez one tam na nic wplywu nie maja tylko szef biura, wiec ten kto to pisze ma bardzo malo doswiadczenia w tym zakresie wydaje mi sie...
a jezeli naprawde tak zle jest z tymi Polkami to czemu nikt nie ma pretensji do szefa? no tak latwiej wam sie dogadac po polsku, ale to nie oznacza, ze powinno sie cala wine zwalac na osoby pracujace dla szefa, a zreszta sami postawcie siebie w takiej sytuacji, gdzie szef wam nakazuje a wy wykonujecie jego polecenia, tak samo jezeli chodzi o wakacyjne. Jezeli szef ich nie wyplaca, to chyba nikt z was nie bedzie wyplacal wakacyjnego ze swojej kieszeni Polakom tylko dlatego ze im sie naleza. Takie sprawy to juz niestety powinniscie porozmawiac z wlascicielem biura a nie narzekac na forum.
Ja tez nie dostaje wakacyjnego ale mam prace fajna, wiec pracuje tutaj dalej. I wiem na czym stoje.
A kazdy z was zaczynajac prace w biurze dowiaduje sie ile jest na godzine, wiec kto was tam trzyma i czy ktos was zmusza do pracy w tym biurze?
zanim cos napiszecie to lepiej przemyslcie dobrze co macie napisac
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Kwi 01, 2015 11:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group