NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Administrator2
Pią Gru 25, 2009 10:32 pm
Co to znaczy dobry pracodawca?
Autor Wiadomość
romka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 20 Lut 2009
Posty: 2
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 6:47 pm   motylek

i co zrobiłaś(łeś) z tym okrojonym CAO? Czy polepszyłaś sobie warunki pracy, powołując sie na przepisy, których tam zabrakło(okrojone)?
_________________
romka
 
 
engracado 
Poczatkujacy

Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 19
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 10:15 pm   

Moj pracodawca niestety nie jest takim wymarzonym jakim moglby byc wg tych ram okreslonych przez Moderatora ;)
a gdyby w kwestii zakwaterowania bylo tak kolorowo jak opisano, hmm no, to by było prawie jak w raju ;)
bardzo podoba mi sie ten opis idealnego pracodawcy!
pozdrawiam
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 7:42 pm   

Bardzo dobry opis warunków, które powinny spelniać tzw. "uitzendbureau's".
Wydaje mi się jednak że punkt opisujący warunki zamieszkania nie spelnia i nie będzie spelnialo żadne z biur...
_________________
" Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszlości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszlości. " Józef Piłsudski.
 
 
marek18071981 
Poczatkujacy
marek18071981


Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 43
Skąd: Oss
Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 7:50 pm   

Poza punktem 12 wszystko jest ok.Firma eurotemp.Grozi duuuuzo więcej kar. A może to tylko tak strasznie na papierze wygląda? :039:
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 7:52 pm   Re: Witam

artur43 napisał/a:
Super dowcip,ale sie ubawilem od rana-hahahaha :021: ! Gdzie sa tacy pracodawcy?Tu kazdy pracodawca kroi pracownika na czym tylko moze-na godzinach,na mieszkaniu,na urlopie-albo wcale nie placi.Oj duzo by pisac,ale szkoda sobie humoru psuc od rana.Pozdrawiam serdecznie uczciwych pracodawcow(jesli takowi sa)? Pracodawca nie musi wysylac kartek,ani skladac nam zyczen!Niech bedzie poprostu pracodawca,a nie zlodziejem i wyzyskiwaczem.

Nie kazdy.Ja swojego szefa chwale.Spelnia powyzsze warunki .Poza tym okazuje duzo szacunku ,zawsze mozna sie dogadac z wolnym ,nie robi problemow. Ale wydaje mi sie ,ze nie ma takich szefow za wiele.Dodam tylko,ze nie pracuje przez zadne biuro ,tylko bezposrednio .
Zycze wszystkim takiego szefa :)
Pozdrawiam
 
 
marek18071981 
Poczatkujacy
marek18071981


Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 43
Skąd: Oss
Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 7:53 pm   Re: rzeżnik czy wiecie gdzie warto pracować w tym zawodzie ?

ewela2009 napisał/a:
witam moje pytanko to gdzie pracuja rzeżnicy w holandi u jakich pośredników ?
prosze o namiary strona www adres email lub tel ale na takich tylko wypłacalnych
widziałam kilka ofert przyznam sie że sa poniżej minimum skoro rzeżnikowi proponuje sie 230 euro na tydz po odciagnieciu za mieszkanie o oplatach dodatkowych media prad gaz ubezpieczenie
w firmie której pracował mój mąż miał ok 350 euro i mieszkanie za darmo było ok ale powody rodzinne i musiał zjechac teraz mi mówią ze nie ma już miejsca
www.eurotemp.pl własnie szukają. Stawka 9.50 brutto jak się nie mylę.
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 7:56 pm   

A po co ta "kryptoreklama" ? Temat wątku jest o wiele ciekawszy niż stawki dla rzezników w Euro... :021:
_________________
" Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszlości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszlości. " Józef Piłsudski.
Ostatnio zmieniony przez kindzal Śro Kwi 08, 2009 7:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 7:57 pm   

a ja musze niesmialo przyznac ze moj pracodawca spelnia wszystkie wymagania- wypalat zawsze na czas, nadgodziny sumiennie wyplacane, urlop pasuje, wakacyjne 8% tez. solarisy na czas. wiec ... chyba nie mam na co narzekac. wspomne tylko , ze nie jest to zaden posrednik.
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
marek18071981 
Poczatkujacy
marek18071981


Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 43
Skąd: Oss
Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 7:59 pm   

kindzal napisał/a:
A po co ta "kryptoreklama" ? Temat wątku jest o wiele ciekawszy niż stawki dla rzezników w Euro... :021:
Jeśli szuka to jej odpisałem,chyba można? :062:
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 8:03 pm   

A nie można na priva ? Po co zaśmiecać tak ciekawy wątek jakimiś offtopami ?
_________________
" Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszlości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszlości. " Józef Piłsudski.
 
 
marek18071981 
Poczatkujacy
marek18071981


Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 43
Skąd: Oss
Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 8:04 pm   

kindzal napisał/a:
A nie można na priva ? Po co zaśmiecać tak ciekawy wątek jakimiś offtopami ?
ok,ok. Nie pomyślałem nadtym. Tak szczerze...
 
 
talyb 
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 82
Skąd: Brabant
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 3:33 pm   

Powracajac do tematu: jaki sens ma taka pogadanka ? Kazdy z nas ma chyba na tyle wyobrazni, zeby samodzielnie ocenic czy jego pracodawca jest dobry czy zly ?

Temat bylby ciekawy, gdyby NIEDZIELA.NL zrobila z tych punktow tzw. KEURMERK, ktory bylby przyznawany najlepszym posrednikom !

Pozdrawiam,
gastarbeider talyb :033:
 
 
Mario997 
Poczatkujacy
Mariusz K.

Wiek: 38
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Amersfoort
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 7:04 pm   

Jeśli chodzi o zakwaterowanie to uważam iż ważne też jest żeby nie bylo przeludnienia w domu i na mieszkaniu, sam mieszkałem do niedawna z w mieszkaniu gdzie bylo duzo osob, chodz ABU-CAO zapewnia min. 10m kw. na os. ale w praktyce to roznie bywa
_________________
Mariusz K.
 
 
 
Niedziela.NL 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 63
Skąd: Haga, Holandia
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 11:46 pm   

talyb napisał/a:
Temat bylby ciekawy, gdyby NIEDZIELA.NL zrobila z tych punktow tzw. KEURMERK, ktory bylby przyznawany najlepszym posrednikom !


Rzeczywiście, Niedziela.NL planuje taki jakiś "keurmerk" aby wyróżnić dobrych pracodawców.

Ten temat został założony aby wypracować te ważne punkty, na które powinniśmy zwracać uwagę w trakcie oceny pracodawcy.

Mamy nadzieję, że forumowicze w tym pomogą.
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 1:30 am   

Noooooo, to teraz zaczyna być calkiem ciekawie. Inicjatywa warta poklasku :038:
_________________
" Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszlości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszlości. " Józef Piłsudski.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group