NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fortis Bank - jak zrobić przelew?
Autor Wiadomość
kasiakiko 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 08 Maj 2008
Posty: 64
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 5:45 am   Fortis Bank - jak zrobić przelew?

witam, potrzebuję PILNIE pomocy w instrukcji jak zrobić przelew z konta w Fortisie, ponieważ wszystko na stronie napisane jest w języku holenderskim, a ja jedynie operuję angielskim. może ktoś mógłby napisać kroki jak wykonać zwykły przelew na konto w innym banku, sprawa jest o tyle pilna, że od kilku dni mam problem z kartą, która nie działa :
( bankomat ją wypluwa zaraz po włożeniu, w sklepie też nie mogę nią płacić/sprawdzałam i nie mogę z niej korzystać..a jest to dość uciążliwe. niestety fortis jest czynny jedynie w godzinach w jakich pracuję i nie mam obecnie możliwości podjechać osobiście nawet po nową kartę. nie wiem być może ktoś miał podobny problem z kartą, pieniążki na koncie mam, karta jedynie działa, gdy sprawdzam za pomocą tokena saldo, bo już byłam pewna, że wypucował mi ktoś konto. bardzo dziękuję za pomoc.
 
 
Hamster 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Lip 2007
Posty: 102
Skąd: Hengelo
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 8:28 am   online banking fortis

jak juz jestes na stronie online banking zalogowana to po lewej stronie masz transacties i dalej:
1.betaaldopdraacht/acceptgiro- kliknkij na to
2.wypisz kwote i nr konta
3.opslan en verzenden
4.alles selecteren
5.verzenden
6.wbij kod z kalkulatora i - verzenden

powodzenia :023:
 
 
mavd 
Mega gaduła

Pomogła: 45 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1134
Skąd: Hilversum
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 10:26 am   

Kasiakiko , mialam ten sam problem z karta Fortisu , po kazdej wizycie na oline bankieren karta byla uszkodzona i nie dzialala w bankomatach , tak mialam chyba z 7 razy , w konicu za kolejnym razem zostawialam sobie uszkodzona karte zeby korzystac z online bankieren a nowa karte uzywam do placenia w sklepach lub do bankomatu .Nowa karte mozesz tez zamowic telefonicznie i wysla ci do domu .

monika
 
 
kasiakiko 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 08 Maj 2008
Posty: 64
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 7:26 pm   

ślicznie dziękuję wam za pomoc, przelew już zrobiony :026: i już się przynajmniej nie martwię tak o tą kartę, może są po prostu jakieś felerne.. pozdrawiam

[ Dodano: Czw Kwi 02, 2009 9:03 pm ]
nasunęło mi się jeszcze pytanie dotyczące prowizji i opłat związanych z przelwem z fortisa na polskie konto, nie wiecie czy jest to jakiś procent z przelewanej kwoty? a może stała opłata?

[ Dodano: Nie Maj 03, 2009 3:10 pm ]
pracodawca upiera się, aby pracownicy pozostali przy kontach fortisa, stąd na łep poszły moje plany zmiany banku na abn :( proszę napiszcie jak dokonywać przelewów z fortis banku na polskie konta walutowe..czyli jak wyglądają schodki po kolei w robieniu tej czynności
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group