NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ceny tatuazy
Autor Wiadomość
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 3:14 pm   Ceny tatuazy

Zastanawiam sie gdzie zrobic tatuaz zeby bylo to bardziej oplacalne. W PL czy w NL? I czy faktycznie jest pomiedzy tymi krajami na tyle duza roznica, zeby warto bylo kombinowac ;) ? Ma ktos moze jakies porownanie?
 
 
 
MiniSmurfin 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2008
Posty: 733
Skąd: Alphen a/d Rijn
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 11:11 pm   

Moge sie tylko pochwalic moim, zaplacilam 200 €

 
 
 
dutch
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 81
Skąd: noord holland
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 9:11 am   Re: Ceny tatuazy

suska napisał/a:
Zastanawiam sie gdzie zrobic tatuaz zeby bylo to bardziej oplacalne. W PL czy w NL? I czy faktycznie jest pomiedzy tymi krajami na tyle duza roznica, zeby warto bylo kombinowac ;) ? Ma ktos moze jakies porownanie?


Zdecydowanie w Polsce bardziej sie oplaca,a propos ...zapraszam do odwiedzenia galerii mego kolegi,naprawde jest co podziwiac :)

http://pl.netlog.com/bart_tattoo

Pozdrawiam
 
 
allucard6 
Gaduła


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 123
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 9:24 am   

MiniSmurfin napisał/a:
Moge sie tylko pochwalic moim, zaplacilam 200 €


Ładny triball ale 200e to przesada jak takie są ceny w NL to lepiej w PL zrobić tam zapłacisz za takiego triballa max 200 zł


http://www.tatuaze.biz/forum/ - forµm - sµska tµ masz wszystko co chcesz wiedzieć
Ostatnio zmieniony przez allucard6 Śro Kwi 01, 2009 9:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aphisss 
Poczatkujacy
Anielik

Wiek: 35
Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 18
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 9:33 am   

W Polsce się bardziej opłaca zrobić tatuaż niż tutaj. Ceny są z kosmosu a efekty nie zawsze powalające.
 
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 2:40 pm   

Dziekuje za odpowiedzi :) No to jednak chyba sie zdecyduje na PL ;)
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 7:18 am   

ja robilam sobie dosc nie dawno dwa tatuazyki..
jedne to inicjaly mojego chlopaka wiekosci moze 4cm na 4cm i zaplacilam 50 euro a potem robilam juz sobie tylko pierwsza literke jego imienia o tej samej wielkosci i tez zaplacilam 5o euro..powiedzili mi w salonie ze oni nic nie robia ponizej 50 euro..
planuje jeszcze jeden tatuaz i cos nieco wiekszego i zrobie to napewno w Polsce..
 
 
nastika
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 26
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 1:55 pm   

ja za taki sam wzor jak ma Rihanna czyli gwiazdki zaplacilam w centrum Amsterdamu 50e ale chyba dlatego ze po znajomosci bo juz w innym meijscu tez w centrum chcieli 100e...w polsce tak samosobie liczyli jak sie dowiadywalam wiec...
 
 
 
Angelaaaa 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 57
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 2:34 pm   

ja tez mysle o zrobieniu sobie tatuazu, ale jak widze jakie sa tu ceny to bede musiala tez zrobic w pl-tylko niewiem kiedy to bedzie...chyba dopiero na Boze Narodzenie.Chyba, ze skusze sie wczesniej jednak tutaj.. ale dobrze wiedziec jakie ceny sa mniej wiecej.
pozdrawiam
_________________
Angela:)
 
 
korkosz
Gaduła

Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 107
Skąd: rotterdam
Wysłany: Czw Maj 14, 2009 4:19 pm   

ja zrobilam sobie tatuaz w polsce w gonzo tatoo w szczecinie ok 4 lat temu i za duzy tatuaz na cala lopatke zaplacilam 300 zl :038:
 
 
 
mavd 
Mega gaduła

Pomogła: 45 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1134
Skąd: Hilversum
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 8:15 am   

ja jestem umowiona za miesiac na tatuaz , trzy psie lapki koszt 175 euro
 
 
WiG 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 3
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 8:32 pm   

Witam!
Polecam z całą odpowiedzialnością chłopaczka z Halfweg, Polak, jest bardzo dobry i niedrogi.
Ps. Mnie także tatuował, zna się na rzeczy! :038:
To nr do niego - 0 619-813-783 Mariusz.
 
 
d.j.Abel 
Poczatkujacy
DUM SPIRO,SPERO


Wiek: 47
Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 33
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 10:45 pm   

Witam.Zajmowałem się 17lat tatuowaniem,i myślę,że mogę obiektywnie stwierdzić...."ceny wykonania tatuażu/y w Holandii to parodia,dla porównania w Polsce zrobimy ten sam tatuaż za 1/3 ceny a może mniej,a po drugie i najważniejsze - holenderscy tatuatory w 90% nie maja pojęcia o tym co robią i jak robią...Widziałem wiele przykładów źle albo wręcz tragicznie wykonanych tatuaży w holenderskich studiach.Nie potrafią również wykonać czegoś "twórczego" tz.indywidualnego dla danej osoby a są zwykle normalnymi wyrobnikami - masówka ,w postaci pierdołów: gwiazdek,literek,tribali na lędźwiach ( ceną tego tribala MiniSmurfin w Polsce to góra-50euro,choć wątpię...).Źle wykonane tattoo blaknie,złazi,ma złą fakturę i ogólnie go słabo widać.Całkowicie odradzam wykonywanie tatuażu w tym posiadającym Muzeum Tatuażu kraju,no,chyba,że faktycznie trafimy na kogoś kto się zna na rzeczy i ma pojęcie a najlepiej plastyczne przygotowanie.W Polsce mamy jednych z najlepszych tatuatorów na świecie i jest w miarę tanio,tak więc ....porównania nie ma. :043: A 3 łapki to się robi 15-20 minut i płaci za to 40 PLN...Pozdrawiam :021:
_________________
Im coś sprawia,że stajesz się bardziej szczęśliwy tym boleśniej potrafi cię ranić
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 1:28 pm   

Ostatnio byłem s studiu tatoo w Rotterdamie, ludzie tam pracujący było widać, że mają pojęcie co robią, ale zaśpiewali mi za zarzucenie przedramienia 900 do 1100 euro :119: mało nie padłem na glebę, i już nie o to chodzi, że przeliczam na złotówki, bo w sumie tutaj żyję i tu wydaję, nawet nie wiem dokładnie ile stoi euro w Polsce w tej chwili bo nie mam takiej potrzeby, ale za te pieniądze w Polsce chyba wytatuował bym się cały od stóp do głowy ;) Już paru Holendrów ode mnie z pracy, pytało się czy mógłbym dla nich zorganizować dziaranie w Polsce, biorąc pod uwagę przejazd, hotel itp, i tak wyjdzie im połowę taniej niż w Holandii. Ceny jak kolega wyżej zauważył, są tutaj za przeproszeniem z dupy wyjęte.
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Pią Maj 29, 2009 11:57 am   

Ja również polecam Mariusza z Halfweg.Robta szybka,tania i bezpieczna.Nic mnie nie bolało. A to jego dzieło:

_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group