NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ceny tatuazy
Autor Wiadomość
Lukasz1983 
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 10
Skąd: Haga
Wysłany: Śro Cze 24, 2009 11:34 pm   

Zobaczcie tutaj, 2óch kolegów robiło u niego i naprawdę cacy :-)


http://nasza-klasa.pl/profile/26940421
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 11:08 pm   

Gdzie w Holandii mieszka ten gościu?
 
 
korkosz
Gaduła

Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 107
Skąd: rotterdam
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 12:56 pm   

d.j.Abel napisał/a:
Witam.Zajmowałem się 17lat tatuowaniem,i myślę,że mogę obiektywnie stwierdzić...."ceny wykonania tatuażu/y w Holandii to parodia,dla porównania w Polsce zrobimy ten sam tatuaż za 1/3 ceny a może mniej,a po drugie i najważniejsze - holenderscy tatuatory w 90% nie maja pojęcia o tym co robią i jak robią...Widziałem wiele przykładów źle albo wręcz tragicznie wykonanych tatuaży w holenderskich studiach.Nie potrafią również wykonać czegoś "twórczego" tz.indywidualnego dla danej osoby a są zwykle normalnymi wyrobnikami - masówka ,w postaci pierdołów: gwiazdek,literek,tribali na lędźwiach ( ceną tego tribala MiniSmurfin w Polsce to góra-50euro,choć wątpię...).Źle wykonane tattoo blaknie,złazi,ma złą fakturę i ogólnie go słabo widać.Całkowicie odradzam wykonywanie tatuażu w tym posiadającym Muzeum Tatuażu kraju,no,chyba,że faktycznie trafimy na kogoś kto się zna na rzeczy i ma pojęcie a najlepiej plastyczne przygotowanie.W Polsce mamy jednych z najlepszych tatuatorów na świecie i jest w miarę tanio,tak więc ....porównania nie ma. :043: A 3 łapki to się robi 15-20 minut i płaci za to 40 PLN...Pozdrawiam :021:

masz duzo racji w tym co piszesz /w Trojmiescie,Szczecinie maja bardzo dobre studia tatuazu! ale jak tak poszperac po internecie to mozna na kilka sie natknac dobrych studiow w Holandii ale to sa pojedyncze
 
 
 
Hollart 
Hollart

Wiek: 43
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 0
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 6:33 pm   

Ja polecam Polskę. Kolega ze Szczecina http://www.anabi-tattoo.com przyklada się solidnie do swojej roboty jak wiekszość innych województw. Ceny są te same. To, że ktoś zrobi sobie tu jakieś chińskie litery, myśli że jest to coś. To każdy zrobi kto ma rękę plastyka. Tatuaż jest z nami, aż go robaki nie zaczną zżerać. Pozdrawiam
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 11:26 pm   

Hollart, dziarę się robi dla siebie a nie dla kogoś, i nieważne czy ktoś ma sobie ochotę dziarnąć pieska, kotka czy chińskie litery. Dla niego to jest coś i tyle. Dziaram sobie to co lubię.
 
 
korkosz
Gaduła

Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 107
Skąd: rotterdam
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 2:01 pm   

Mucha_75 napisał/a:
Hollart, dziarę się robi dla siebie a nie dla kogoś, i nieważne czy ktoś ma sobie ochotę dziarnąć pieska, kotka czy chińskie litery. Dla niego to jest coś i tyle. Dziaram sobie to co lubię.


a ja sie z kolezanka nie moge zgodzic...oczywiscie ze jest to prawo wyboru ale tatuaz powinien odzwierciedlac twoja osobosc ,byc oryginalnym dzielem artysty na skorze..tak sobie wyobrazam tatuaz na ciele i taki wlasnie mam...tatuowanie gwiazdek,kokardek,tych beznadziejnych tribalow na biodrach jest beznadziejne bo to tylko dobry biznes dla tatuazysty! :038: no ijak to pozneij wyglada babeczka ma 50 alt i na biodrach motylka...no prosze...
 
 
 
calendargirl288 
Super gaduła

Pomogła: 7 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 314
Skąd: Amsterdam / Gliwice
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 2:09 pm   

a mająca na ramieniu smoka? 50-letnie babeczki bioder nie eksponują raczej na codzień. moim zdaniem tatuaże, w ogóle są bez sensu, bo jak ci się taki znudzi, to po ptokach, usuwanie jest bardzo kosztowne i na pewno ogólnie nie jest to zdrowe.

ale to tylko moje zdanie i szanuje zdanie innych, podobają mi się tatuaże u innych, ale sama bym nie zrobiła właśnie ze względu na ich definitywność.
Ostatnio zmieniony przez calendargirl288 Pon Sty 25, 2010 2:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
korkosz
Gaduła

Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 107
Skąd: rotterdam
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 4:27 pm   

calendargirl288 napisał/a:
a mająca na ramieniu smoka? 50-letnie babeczki bioder nie eksponują raczej na codzień. moim zdaniem tatuaże, w ogóle są bez sensu, bo jak ci się taki znudzi, to po ptokach, usuwanie jest bardzo kosztowne i na pewno ogólnie nie jest to zdrowe.

ale to tylko moje zdanie i szanuje zdanie innych, podobają mi się tatuaże u innych, ale sama bym nie zrobiła właśnie ze względu na ich definitywność.

ja dalam przyklad o tych babciach...ale teraz sa modne te tatuaze na biodrach,czesto mlode dziewczyny sie tatuuja w tym miejscu bo kolezanki tak maja albo na dichu mozna wyskoczyc z takim tatuazem i przyszpanowac !echhhh to takie bez sensu ale to ich wybor...mi osobiscie podobaja sie tatuaze artystyczne
 
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 1:33 am   

korkosz napisał/a:
Mucha_75 napisał/a:
Hollart, dziarę się robi dla siebie a nie dla kogoś, i nieważne czy ktoś ma sobie ochotę dziarnąć pieska, kotka czy chińskie litery. Dla niego to jest coś i tyle. Dziaram sobie to co lubię.


a ja sie z kolezanka nie moge zgodzic...


yyy, z kolegą gwoli ścisłości :) Co do tematu, to mój tatuaż mi ma się podobać a nie komuś, a jak wiadomo każdy ma inny gust, jeżeli komuś się podobają wstążeczki kokardki czy trybale to nie widzę w tym nic złego. Największym problemem są tutaj magicy, którym się wydaje że umieją tatuować, a potem trzeba to zarzucać coverami.
 
 
scwz 
Gaduła

Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 100
Skąd: Haarlem-Tychy
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 8:59 pm   

Witam.Jaka maść do gojenia po tatuaze używacie?
 
 
MiniSmurfin 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2008
Posty: 733
Skąd: Alphen a/d Rijn
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 12:55 am   

scwz napisał/a:
Witam.Jaka maść do gojenia po tatuaze używacie?


Uierzalf http://www.drogisterij.ne...1583/P/4554242, dostepne w kazdej drogerii .
 
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 1:29 am   

Jak dziaram się w PL to używam Alantan, a w Holandii Bepalten, nie wiem czy dobrze napisałem.
 
 
martmach 
Poczatkujacy

Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 2
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 11:49 am   zapytanie

chciałabym zrobić nowy tatuuu. czy jest jakieś godne miejsce polecenia w
Amsterdamie albo czy można zrobić gdzieś poza salonem w NL.?
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Sob Lip 14, 2012 6:27 pm   

WiG napisał/a:
Witam!
Polecam z całą odpowiedzialnością chłopaczka z Halfweg, Polak, jest bardzo dobry i niedrogi.
Ps. Mnie także tatuował, zna się na rzeczy! :038:
To nr do niego - 0 619-813-783 Mariusz.


Hej stary to troche juz temat i numer co podales jest nie w uzyciu. Moze wiecie co sie z nim dzieje, jest w NL ? Macie jego nr.tel. albo info. ?
 
 
rzabaaa 
Poczatkujacy
monxheaven

Dołączyła: 20 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Wrocław/Haga
Wysłany: Czw Cze 20, 2013 4:26 pm   

Witam, jetsem w holandii 2 lata, pracowałam w kilku studiach tatuazu w pl i nl, obserwuje scene tattoo na biezaco, uwazam ze poziom w polsce jest o wiele wyzszy, z roku na rok pojawiaja sie młodzi nowi artysci, duzo holendrow(polakow zreszta tez) dziara tzw naklejki ale wynika to z tego ze nie ma tylu chetnych na artystyczne prace, i duze projekty(oczywiscie nie wszedzie bo znam bdb holenderskie studia!!)
jednak moim zdaniem scena tattoo jest lepiej rozwinieta w pl. Jesli chodzi o cene, warto wydac wiecej i wydziarac sie u dobrego tatuatora zeby potem nie robic covera i płacic za to podwojnie,
a pseudospeców nie brakuje :)
_________________
monxheaven
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group