NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Śro Mar 14, 2012 5:07 pm
wypadek w pracy
Autor Wiadomość
marta_st1 
Nieśmiały użytkownik


Wiek: 37
Dołączyła: 26 Sty 2011
Posty: 51
Skąd: Zandvoort
Wysłany: Śro Maj 11, 2016 6:24 am   

baileys napisał/a:
marta_st1, a kto zawinil ? pracodawca ciebie udezyl ? nie bylo bezpieczenstwo zapewnione ?

To pracodawca moze uderzyć pracownika?
Jesli chodzi o ścisłość to przy rozładowaniu tira paleta spadła i mnie uderzyła. Wszyscy w pracy to widzieli. Przebywanie w miejscu w którym byłam należy do moich obowiązków.
Ogólnie uważam, ze nikt chyba sam dla siebie nie chce krzywdy, a wypadek to po prostu wypadek. Nie był groźny wiec nie został zgłoszony, osoba odpowiedzialna za pierwsza pomoc na terenie zakładu wysłała mnie do szpitala i tyle.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Maj 11, 2016 9:13 am   

marta_st1 napisał/a:
To pracodawca moze uderzyć pracownika?
nikt nikogo nie ma prawa bic/udezyc ale roznie jest na swiecie
marta_st1 napisał/a:
Jesli chodzi o ścisłość to przy rozładowaniu tira paleta spadła i mnie uderzyła
to na twoim miejscu zwrocila bym sie do pracodawcy z tym rachunkiem bo ktos rozladowywal te palety i ktos ja tracil/ sprawil ze spadly , wiec na chlopski rozum ta osoba zwinila .
Moje ubezpieczenie po tym jak karetka mnie odwiozla do szpitala ( zemdlalam z powodu mojej choroby ) wyslala do mnie list z forumalrzem i pytaniem czy osoba trzecia jest winna danego zdazenia . Jezeli tak to mam wpisac jej dane i opisac jak to bylo a oni by juz sciagneli od niej moje koszta . Moze i u ciebie wysla taki formularz .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Śro Maj 11, 2016 9:56 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marta_st1 
Nieśmiały użytkownik


Wiek: 37
Dołączyła: 26 Sty 2011
Posty: 51
Skąd: Zandvoort
Wysłany: Śro Maj 11, 2016 9:40 am   

Niestety nikt takiego czegos mi nie wysłał. Chociaż w szpitalu pytali gdzie doszło do zdarzenia.
Byłam u pracodawcy i wiem, ze muszę opisać sytuację, dołączyć fakturę i kopie swojego ubezpieczenia i do nich to wszystko dostarczyć. Mam tez zdjęcia z miejsca zdarzenia plus zdjęcia obrażeń. Z tego co się dowiedziałam firma jest od takich rzeczy ubezpieczona i to ubezpieczenie powinno pokryć te koszty ale to się okaże.
 
 
Centek15
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 30
Wysłany: Śro Maj 11, 2016 5:33 pm   

No proszę, teraz jak już na 100% udowodniłem swoją rację, że obrażasz ludzi to nagle edytowałaś moj i swój post... . Ciekawią mnie takie cwaniaczki internetowe :)
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Śro Maj 11, 2016 5:39 pm   

Centek15,, sorry, ale przestan trolowac forum. Od wczoraj jao czytam Twoje posty, to niechce mi sie tu zagladac. Chcesz dzec koty z kims, to rób to na privie. Sam obrazasz ludzi nazywajac cwaniaczkami, cpunami itd.... Zakladam, ze zareagujesz na mojego posta,ale nieoczekuj odpowiedzi...
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Śro Maj 11, 2016 5:43 pm   

Centek15,
Centek15 napisał/a:
No proszę, teraz jak już na 100% udowodniłem swoją rację, że obrażasz ludzi to nagle edytowałaś moj i swój post... . Ciekawią mnie takie cwaniaczki internetowe


Czy sprawia ci satysfakcje pisanie tego typu wypowiedzi ?
jak masz cos madrego i wartosciowego do dodania w temacie to sie udzielaj jesli nie... to skoncz, bo niepotrzebnie sie nakrecasz. :035:
 
 
sr
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Lut 2017
Posty: 1
Wysłany: Pon Lut 13, 2017 1:45 pm   

baileys napisał/a:
niebieskaa, Nostimos - maprawde dobra obsuga, kozystne warunki szybka fachowa obsluga .
ARBO Claim i Tijbout sa raczej ustawieni dla przeciwnej partji niz dla swojego klijeta .Obsluga naprawde nie mila jak juz podpiszesz kontrakt i finansowo kreca ciebie na maxa.


Dołączam się do prośby o podanie jakiejś szerszej informacji odnośnie Tijbout. Skontaktowałem się z nimi ostatnio w sprawie odszkodowania za wypadek i jestem poważnie zaniepokojony tą informacją.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group