NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
sprzatanie
Autor Wiadomość
Alicja000 
Poczatkujacy

Dołączyła: 25 Kwi 2009
Posty: 2
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 9:02 pm   sprzatanie

Mam pytanko.Zamierzam szukac pracy przy sprzataniu.Znam angielski .Chcialam wiedziec ile placa za godzine w amsterdamie np.?Czy moze lepiej zglosic sie do jakiegos biura?
 
 
nuska.nl 
Gaduła


Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 119
Skąd: Kraków/Haga
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 10:37 am   

W Hadze godzina sprzątania prywatnch domów to koszt (lub zysk zależy z której strony się patrzy ;) 10 do 14 euro. Ja kiedyś dałam ogłoszenie na marktplacu i powiem ci, że odzew był całkiem niezły. Dzwonili do mnie ludzie, potem ci ludzie polecali mnie swoim znajomym i tak ułożyłam sobie grafik na cały tydzień. Jest to niezły zarobek, natomiast wiadomo, że jak rodzina jedzie na wakacje, czy ty jedziesz na urlop nie zarabiasz. Biuro może i da ci umowę uprawniającą do płatnego urlopu, ale i to niekoniecznie.
 
 
madzialena422 
Poczatkujacy
madzialena422

Wiek: 34
Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 4
Wysłany: Śro Maj 06, 2009 9:17 pm   

Witam a mogłabyś podac mi gdzie mogę dać takie ogłoszenie jestem zainteresowana sprzataniem a dopiero przyjechałam do Holandii mieszkam w hadze. Z góry dziekuję
 
 
nuska.nl 
Gaduła


Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 119
Skąd: Kraków/Haga
Wysłany: Śro Maj 06, 2009 10:19 pm   

http://www.marktplaats.nl/ w dziale Diensten en Vakmensen
w rozdziale Huishoudelijke hulp
 
 
sylwia131313 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Maj 2009
Posty: 1
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 7:01 am   

post edytowany
tu nie umieszczamy ogloszen
:074:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Maj 15, 2009 10:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agunia24 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Cze 2009
Posty: 10
Skąd: Holandia
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 10:11 pm   

Czesc;) moze mi ktos podpowiedziec jak mam sie zalogowac na www.marktplaats.nl???nie znam niderlandzkiego a chcialabym nadac ogloszenie ze szukam pracy.pomozcie mi z gory dziekuje pozdrawiam serdecznie
_________________
Agnieszka ;)
 
 
 
andevi 
Super gaduła

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 326
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 10:39 pm   

Agunia, na Regeltante.nl jest tez opcja po angielsku. Tam rejestruja sie wszyscy szukajacy pracy przy sprzataniu, pomocy domowej, opiece nad dziecmi czy osobami starszymi. Zagladaja tam nie tylko osoby prywatne, ale i firmy, warto wiec zalozyc sobie tam profil.
Zajrzyj tez na thuiszorginholland.nl. Jest to stronka organizacji zajmujacej sie opieka nad starszymi ludzmi, poszukuja osob chetnych do sprzatania u staruszkow.

A na Marktplaats.nl robisz tak:
wchodzisz na stronke
po lewej stronie na gorze, pod dwoma guzikami masz male napisy niebieskie Inloggen i Maak wachtwoord aan. Klikasz na to drugie, wpisujesz swoj adres mejlowy i haslo.No i juz. A jak korzystasz ze stronki, to logujesz sie na Inloggen.

jesli pomoglam, daj mi punkcik:)
 
 
Agunia24 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Cze 2009
Posty: 10
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 9:50 am   

A moze wiecie w jaki inny sposob znalesc prace mimo kryzysu ??bardzo mi jest praca potrzebna poniewaz nie starcza nam w zupelnosci a jeszcze nie mamy dodatkow na dziecko.Prosze o pomoc jak ktos moze mi pomoc.Dziekuje i pozdrawiam ;)
_________________
Agnieszka ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group