NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
3x18 lat, do Holandii na wakacje/do pracy
Autor Wiadomość
tadek303 
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 2
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 12:18 am   3x18 lat, do Holandii na wakacje/do pracy

Hej! :026:

Interesują mnie wasza wiedza, bo chciałbym razem z 2 znajomymi jechać od początku czerwca do Holandii na miesiąc (wiem - mało)przy dobrym wietrze może 2. Mamy po 18 lat (wiem - mało). Jest szansa żebym się we trzej dostali do jednej roboty? jest szansa zarobić sensowne pieniądze (minimum powiedzmy te 2k)? No i czy da rade robić tylko 1 miesiąc?
Aktualnie mój tata jest w Holandii, zna holenderski, czy on by mógł mi jakąś robote załatwić? Możecie coś poradzić?
Sporo tych pytań :082: :079: nie bijcie :033:

(moderator: post przeniesiony z tablicy ogłoszeń - tam jest miejsce na ogłoszenia i nie ma możliwości odpowiedzi, poza odpowiedzią bezpośrednio do autora postu)
Ostatnio zmieniony przez Niedziela.NL Pon Kwi 27, 2009 7:57 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 12:33 am   Re: 3x18 lat, do Holandii na wakacje/do pracy

tadek303 napisał/a:
Hej! :026:

Interesują mnie wasza wiedza, bo chciałbym razem z 2 znajomymi jechać od początku czerwca do Holandii na miesiąc (wiem - mało)przy dobrym wietrze może 2. Mamy po 18 lat (wiem - mało). Jest szansa żebym się we trzej dostali do jednej roboty? jest szansa zarobić sensowne pieniądze (minimum powiedzmy te 2k)? No i czy da rade robić tylko 1 miesiąc?
Aktualnie mój tata jest w Holandii, zna holenderski, czy on by mógł mi jakąś robote załatwić? Możecie coś poradzić?
Sporo tych pytań :082: :079: nie bijcie :033:


Witam,

Jeśli twój tatuś jest w NL to szansa jest i to spora ... pytanie gdzie twój tata robi i czy uda mu sie Was wkręcić ... bo przez biuro to raczej wątpię ... ale z 2 stony nie wiem jak jest aktualnie w Nl z pracą (ale chyba nie jest za ciekawie)
A te 2 K to w euro czy w zl ???:D Bo jak w zł to raczej na pewno ... ale zależy to od Waszego trybu Życia i od tego ile będziecie mieli godz w tyg... :083:

Pozdrooo
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
tadek303 
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 2
  Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 9:42 am   

2k w zł, ale na czysto. Spytam mu sie w jakim mieście robi, ale na 99% jest to Haga. Jeżeli chodzi o załatwienie pracy to musiałby nam znaleźć jakąś inną, bo tam gdzie on robi nie da rady. Macie jakieś rady, gdzie by musiał iść...

:083: :083:
Ostatnio zmieniony przez tadek303 Pon Kwi 27, 2009 12:51 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 3:12 pm   

hm na zlote nie przeliczaj jeszcze, bo nie wiesz jaki w licy czy sierpniu jak wrocisz bedzie kurs. Moze bedzie 3 a moze 5zl.

Majac 18 lat, wasza minimalna stawka jest dosc niska (pomiedzy 3,9 a 4,5) wiec zakladajac ten najczarniejszy scenariusz to w ciagu miesiaca zarobicie okolo 640 euro brutto. Dlatego w waszym przypadku poszukalambym miejsca z Polski i od razu dowiedziala sie o stawke (musicie powiedziec ile macie lat, bo moga was wprowadzic w blad ;) ) Mozliwe, ze akurat firma, ktora zaoferuje Wam prace nie ma stawek wiekowych i bedziecie mieli np 8 na godzine. Takze musicie zrobic wywiad a potem decydowac ;)
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 10:06 am   

Witam,

Szczerze taka kase można zarobić w Pl np na budowie ... ale trzeba nieżle sie napracować ...

Nie wiem jak jest u Was z językiem bo to podstawa ... fajnie by było jakbyś miał już załatwione lokum na miejscu tzn jakby Ci Tatuś je załatwił ...

Jeszcze inna sprawa to nie wiem kto CIe będzie chciał zatrudnić na miesiąc - na twoim miejscu szukał bym pracy czysto sezonowej zbiory szklarnie itp

Tyle z mojej strony
Pozdrooo
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Tymek 
Gaduła


Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 161
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 10:23 am   

W polsce potrzeba dekarzy, każdy dekarz chętnie przyjmie ucznia.
A dekarze zarabiają sporo jak na warunki polskie. Myślę, że przez
kilka tygodni jako uczeń dekarza zarobicie więcej w polsce niż w holandii
przy kwiatach.
Znajdzie jakiegoś dystrybutora dachówek w waszym rejonie, on ma kontakty z
dekarzami i może wam powiedzieć do kogo macie się zgłosić. Najlepsze rozwiązanie.
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 10:28 am   

Dodam też ze obecnie w NL nie ma za dużo pracy ...
Osoby które mieszkają na miejscu w NL posiadaja sofi nr , konto hol itp poszukują pracy i nie zawsze ją znajdują ...

Wiec radze abyś nie jechał w ciemno bo możesz na tym wyjść gorzej niż byś w pl np jako kelner robił przez ten czas ...
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group