NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Azor Uitzendbureau Rotterdam
Autor Wiadomość
szprotka1968x 
Poczatkujacy

Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 7
  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 12:37 am   Azor Uitzendbureau Rotterdam

Uwaga na te firme i na panie posredniczki ktore wysylaja kobiety do prywatnego Haremu!!!Szefem jest marokanczyk Mustafa........wiecej informacji na priv.....
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Maj 09, 2009 11:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Coccolinco 
Super gaduła

Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 292
Skąd: skontowni
Wysłany: Śro Maj 06, 2009 11:56 am   

A może Azor Uitzendbureau? :031:
 
 
szprotka1968x 
Poczatkujacy

Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 7
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 10:05 am   

Coccolinco napisał/a:
A może Azor Uitzendbureau? :031:
masz racje...;) chodzi wlasnie o to biuro............mam nadzieje ze dzieki temu postowi chociaz kilka kobiet nie pojedzie w to miejsce...!!!!!!!!!!!!!!
 
 
 
BleBle100 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 10:32 pm   

posredniczka firmy azor jest np Anna J. Wiesława(jakas tam). Ta firma kieruja Marokańcy np Mustapha i jego brat. Do tej firmy przyjmuja tylko przewaznie mlode (ladne) wysportowane dziewczyny(szczuple, naj lepij bladynki) Widomo do jakich celow(kazdy sie moze domyslec) wiem bo moja ciocia tam pracowala. Dziewczyny sa tam bardzo wykorzystywane i nie polecam tam sie zglaszac. nie wyplacaja wakacyjnych urlopowych a te pieniadze sie kazdemu (raczej a nawet napewno) naleza. gdy gnebia(ponizaja) pracownikow. jesli ktos tam pracowal to wie o czym jest mowa. a chetnym tam sie zglaszac naprawde nie polecam...

[ Dodano: Sob Lis 28, 2009 10:38 pm ]
BleBle100 napisał/a:
posredniczka firmy azor jest np Anna J. Wiesława(jakas tam). Ta firma kieruja Marokańcy np Mustapha i jego brat. Do tej firmy przyjmuja tylko przewaznie mlode (ladne) wysportowane dziewczyny(szczuple, naj lepij bladynki) Widomo do jakich celow(kazdy sie moze domyslec) wiem bo moja ciocia tam pracowala. Dziewczyny sa tam bardzo wykorzystywane i nie polecam tam sie zglaszac. nie wyplacaja wakacyjnych urlopowych a te pieniadze sie kazdemu (raczej a nawet napewno) naleza. gdy gnebia(ponizaja) pracownikow. jesli ktos tam pracowal to wie o czym jest mowa. a chetnym tam sie zglaszac naprawde nie polecam...
przepraszam za moje beldy ort ale to bylo pisane w popsiechu... tu nie chodzi o ort tylko o prawde co sie tam dzialo dzieje nadal. NIE MAM MOZLIWOSCI POJSCIA Z KOLEGA (JAKIM KOLWIEK) NA IMPERZE BO BEDZIE ZWOLNIONY JESLI PRACUJE W TEJ FIRMIE. NIE MAJA TAM DZIEWCZYNY ZADNEJ PRYWATONSCI. SZEF PRZYJEZDZA TAM CIAGLE I KONTROLUJE CZY SA W MIESZKANIU MA SWOJE KLUCZE I WCHODZI TAM JAK DO SIEBIE Z KAMALEM(TJ. PRAWA REKA SZEFA)

Co do mieszkan to wygladalo tak:
w malym mieszkaniu mieszkolo 10 osub bez zadnego wyposarzenia tylko znajdowalo sie luzko(niestety to bylo wszytko) wiecej info na PM
Ostatnio zmieniony przez BleBle100 Sob Lis 28, 2009 10:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
czareknl 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 3:18 pm   

Moja koleżanka została oszukana przez ta firme i też kazali jej sie zawijac do polski. I to prawda mieszkania firmy azor to prywatne haremy i burdele. marokańcy nie życzą sobie obecności meżczyzn w mieszkaniach kobiet. Uważajcie na tą firme i prosze odradzajcie prace innym w firmie azor.
 
 
Ibi12 
Poczatkujacy
Ja jestem chaos

Wiek: 41
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 43
Skąd: Holandia/Dania
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 5:28 pm   

BleBle100 napisał/a:
Do tej firmy przyjmuja tylko przewaznie mlode (ladne) wysportowane dziewczyny(szczuple, naj lepij bladynki) .


jakiś namiar na te domki? :mrgreen:


BleBle100 napisał/a:
Dziewczyny sa tam bardzo wykorzystywane i nie polecam tam sie zglaszac. nie wyplacaja wakacyjnych urlopowych a te pieniadze sie kazdemu (raczej a nawet napewno) naleza. gdy gnebia(ponizaja) pracownikow. jesli ktos tam pracowal to wie o czym jest mowa.


zostało to gdzieś zgłoszone?



czareknl napisał/a:
. I to prawda mieszkania firmy azor to prywatne haremy i burdele.


rozumiem że płci pięknej która tam mieszka to nie przeszkadza i dalej tam mieszka?
_________________
Tor Poznań-1.48 min
"green hell"- 8.38 min
Hockenheim -1.19 min
by evo7 rs
 
 
mamuskaaaaaaa 
Poczatkujacy

Dołączyła: 08 Sie 2010
Posty: 1
Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 9:02 am   

Ibi12 napisał/a:
BleBle100 napisał/a:
Do tej firmy przyjmuja tylko przewaznie mlode (ladne) wysportowane dziewczyny(szczuple, naj lepij bladynki) .


jakiś namiar na te domki? :mrgreen:


BleBle100 napisał/a:
Dziewczyny sa tam bardzo wykorzystywane i nie polecam tam sie zglaszac. nie wyplacaja wakacyjnych urlopowych a te pieniadze sie kazdemu (raczej a nawet napewno) naleza. gdy gnebia(ponizaja) pracownikow. jesli ktos tam pracowal to wie o czym jest mowa.


zostało to gdzieś zgłoszone?



czareknl napisał/a:
. I to prawda mieszkania firmy azor to prywatne haremy i burdele.


rozumiem że płci pięknej która tam mieszka to nie przeszkadza i dalej tam mieszka?
co do placy macie racje ale te haremy to same polki tworza i nawet sie bija o mustafe i kamala a kto nie jest nauczony pracy to wszedzie mu bedzie zle moze ktoras z was niedostala sie wlasie do tego haremu i dlatego tak pisze a co do wizyt facetow to tez sie nie dziwie skoro za kazdym razem przyprowadzaja innego potem te haremy sa okradane pozdrawiam
 
 
arbeiten_arbeit 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Wrz 2010
Posty: 1
Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 4:33 pm   Re: Azor Uitzendbureau Rotterdam

Czytałam Wasze opinie na temat firmy Azor i prawie ze wszystkim się zgadzam. Jeżeli chodzi o mieszkania to nie jest tak do końca jak piszecie, otóż Mustafa i Camal bardzo przestrzegają liczby osób jaka może mieszkać w dany mieszkaniu. Słyszałam o tym, że w nocy zdarzają się niezapowiedziane "odwiedziny" pomimo zamkniętych na klucz drzwi... Prawdą jest też to, że część dziewczyn ma to na własne życzenie ale jeśli oni sobie kogoś upodobają to różnie bywa, z tym że jeżeli niczego nie chcesz i dajesz to do zrozumienia to oni niczego nie robią na siłę. Prawda, że są bardzo mili i może (jak to każdy facet) podrywają dziewczyny, ale niektóre chyba zapominają o etyce i mają to na własne życzenie...
Jeżeli chodzi o wypłatę to sprawa jest naprawdę dziwna, bo z tzw. Solarisów nie można niczego wywnioskować, nikt nie wie za co jest poodciągane tyle pieniędzy... Jakaś składka ubezpieczeniowa (która, jak w wielu firmach jest fikcją), 20 Euro za prowadzenie konta(!) - normalnie jest ok 10 na kwartał, 60eu/tyg za mieszkanie w którym śpi się na materacach i nie ma nawet pralki... Poza tym oczywiście stawka wiekowa od której odciągany jest podatek, nadgodziny zamiast być wynagradzane (jak w innych firmach do 150% podstawowej stawki), są obcinane do jakichś max. 60% podstawy po czym po przeliczeniu wszystkich godzin wychodzi stawka ok 4 - 4,5 Eu/godz...
Praca sama w sobie jest koszmarem, nie mówię tak dlatego, że jestem księżniczka nienauczoną pracy ale to prawda, nie liczą się z ludźmi w ogóle. Osobiście nie polecam tego pośrednika, jeśli macie możliwość to próbujcie w AB!
Również mogę wysłać więcej informacji na maila... Pozdrawiam i życzę powodzenia!
_________________
arbeiten_arbeiten
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Wrz 09, 2010 5:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 5:55 pm   

arbeiten_arbeit,

nastepnym razem nim umiescisz post na forum, zerknij czy jest czytelny

dalas''wielka''pogrubiona czcionke ,czerwony kolor i wyszedl z tego tak zamazany ''obraz'' ze w okularach z denkami od szklanek, nie dalo by sie i tak tego przeczytac
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Soheila 
Poczatkujacy
Dorota

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Wrz 2009
Posty: 2
Wysłany: Śro Mar 28, 2012 6:25 pm   Biuro Azor Rotterdam

Witam 2dni pracowalam z chlopakiem przez biuro Azor.Wyslali mnie na planty gdzie przez 8godz na wpol zgieta wkladalam patyczki w doniczki,praca dosc znosna poza bulem kregoslupa.Pan Camal caly czas tylko gada o sexie i wypytuje o chlopaka i sprawy łozkowe.Moj chlopak pracowal po15godz plus2godz dojazd w obie strony.Dzisiaj zaspal do pracy i oboje zostalismy zwolnieni.co do wyplaty to mam nadzieje ze nam wyplaca za te2dni.
 
 
 
witos77
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 1
  Wysłany: Pią Maj 11, 2012 3:21 pm   Re: Azor Uitzendbureau Rotterdam

post edytowany w calosci
wulgaryzmy
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Maj 11, 2012 4:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
michaltg 
Nieśmiały użytkownik
popcorn

Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 55
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 8:56 am   Re: Biuro Azor Rotterdam

Soheila napisał/a:
Witam 2dni pracowalam z chlopakiem przez biuro Azor.Wyslali mnie na planty gdzie przez 8godz na wpol zgieta wkladalam patyczki w doniczki,praca dosc znosna poza bulem kregoslupa.Pan Camal caly czas tylko gada o sexie i wypytuje o chlopaka i sprawy łozkowe.Moj chlopak pracowal po15godz plus2godz dojazd w obie strony.Dzisiaj zaspal do pracy i oboje zostalismy zwolnieni.co do wyplaty to mam nadzieje ze nam wyplaca za te2dni.



Wszystko co napisalas to prawda. Moja dziewczyna rowniez pracowala na tych patyczkach. Szefostwo to prostaki i zboczeńce w rozmowie jak i przy stole. Co do wypłat to były na czas.
Jeśli ktoś lubi takie klimaty to warto dla nich pracować. Ładne dziewczyny maja tam fory i najlepiej żeby były wolne i proste.

słynny cytat pana Mustafy to: " jak boli tzn. ze dopiero ciężko pracujesz "
 
 
recon1910 
Poczatkujacy
recon1910

Wiek: 37
Dołączył: 02 Mar 2017
Posty: 1
Wysłany: Czw Mar 02, 2017 4:14 pm   

ma ktos numer do tego biura bo nie moge sie z nimi skontaktowac oficialny numer nie odbieraja :027: :027:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group