NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Eg Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy
Autor Wiadomość
wisienkaaa75 
Poczatkujacy

Wiek: 49
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 10
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 9:43 pm   Eg Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy

Eg Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy z Gliwic czy ktoś zna tą firmę ???
_________________
;0
 
 
Katarynka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 17 Cze 2009
Posty: 1
Wysłany: Śro Cze 17, 2009 3:59 pm   Re: Eg Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy

wisienkaaa75 napisał/a:
Eg Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy z Gliwic czy ktoś zna tą firmę ???



No to tak, ogolnie firma jak firma ma swoje plusy i minusy , ale zdecydowanym minusem tej formy jest obecnosc jednego pana a konkretnie Daniela... Ja tak naprawde nie wiem co ten facet tam robi :D Jest "menadzerem" tak? hm... menadzer o ile mi wiadomo powinien byc uczciwy i motywowac do pracy i wydajnosci a to co on soba prezentuje to jest wrecz przeciwnie... Kretacz,PLOTKARZ, oszust...Robil by tylko i wylacznie sobie dobrze...Nie ma chyba osoby ktora by go lubiala ( oprocz tych ktorzy mu sie podlizuja).. Podobno nie wolno swoim autem przyjezdzac haha przeciez to jakas kpina, ja przyjechalam i mialam ich w d... ! Druga sprawa jak mu sie ktos nie spodoba to potafi zrobic tak zeby ta osobka siedziala 3 tyg bez pracy... a najwiekszy wal to jest z mieszkaniami haha potrafi przenosic osoby z mieszkania na mieszkanie w ciagu miesiaca do 4 lokai ;/ a w tym czasie odwiedzaja Cie >>>cenzura<<<, wchodzac jak do siebie i chca forse za mieszkanie ;/ Szok, tyle co ja sie o tej firmie od innych nasluchalam to serio odradzam...Moze gdyby Gruby ( nasz menadzer) byl normalny to ok dalo by sie dojsc do porozumienia z nimi ale poki ten czlowiek tam pracuje to seri szukajcie innych biur....AHA I NIGDY NIE PRZYZNAWAJCIE SIE ZE MACIE PRAWO JAZDY- wcisna CI auto, a Ty musisz wstawac godzine przed praca jezdzic po ludzi ,po pracy to samo czyli 2 godziny z dnia zmarnowane a do tego robisz to za darmo!! haha a co gorsza musisz placic z wlasnej kieszeni za parking pod domem, manadty itd dlateo odradzam sie do tego przyznawac, po co marnowac czas na jezdzenie i placenie za mandaty. Pozdrawiam KAska
 
 
DSzarabajko 
Poczatkujacy
Dominik

Wiek: 47
Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 2
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 5:15 pm   Re: Eg Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy

wisienkaaa75 napisał/a:
Eg Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy z Gliwic czy ktoś zna tą firmę ???

Wystrzegaj się firmy EG PERSONEELSDIENSTEN i unikaj szczególnie jakichkolwiek kontaktów z jej polskim koordynatorem <<<>>>>>, czy jak mu tam naprawdę na imię.Gwarantuje że poza oszustwami i krętactwami nie spotka cię z ich strony nic dobrego.Poniżej opisałem swoją niemiłą(dla mnie) historię współpracy(?) z oszustami z EG PERSONEELSDIESTEN GLIWICE.

Jest to firma mieszcząca się w okolicach Hagi(dokładnie w miejscowości Kwintsheul).

Szukając pracy w internecie na własną rękę i chcąc unikąć wszystkich nieuczciwych pośredników i biur nagminnie ogłaszających się gdzie i jak tylko można celem zwabienia, maksymalnego wykorzystania i końcowego oszukania niczego nie podejrzewającego pracownika trafiłem na adres i numer telefonu Holendra posiadającego szklarnie ze szparagami w rejonie miasta De Lier.
Niestety i ta droga okazała się złudna i od tego momentu zaczęły się moje kłopoty.
W krótkiej rozmowie telefonicznej z owym pracodawcą okazało się że prawdopodobnie potrzebuje on pracowników do wycinania szparagów ale ostatecznej odpowiedzi udzieli mi nazajutrz.Ucieszyłem się że udało mi się szybko znalezć pracę pomijając tych wszystkich polskich naciągaczy.
Odpowiedz nadeszła szybciej jak się tego spodziewałem.Niespełna pół godziny po tamtej rozmowie otrzymałem telefon w którym mężczyzna rozmawiający w języku Polskim nie przedstawiając się i nie podający żadnych szczegółów zaproponował mi pracę na w/w szklarnii i nalegał na jak najszybszy przyjazd do Holandii nie dając nam czasu do przemyślenia decyzji co do wyjazdu.Zdecydowaliśmy się następnego dnia na pochopny wyjazd.
Po przybyciu do Holandii dostaliśmy się ze swoją dziewczyną w szpony wymienionej na początku firmy EG PERSONEELSDIENSTEN, a dokładnie obrzydliwie grubego i wstrętnego Polskiego koordynatora imieniem <<<>>>>>
Osobnik ten zaproponował nam podpisanie kontraktu w języku holenderskim, z którego nic dla nas nie wynikało ponieważ nie rozumiemy tego języka, a przy próbie rozmowy typ ten ciągle rozmawiał przez telefon i ignorował nasze wszelkie pytania o szczegóły zatrudnienia.
W wyniku tych wszystkich wątpliwości i po krótkim namyśle postanowiliśmy pojechać i porozmawiać bezpośrednio z naszym holenderskim pracodawcą pomijając EG PERSONEELSDIENSTEN.
W czasie rozmowy z Holendrem okazało się że wszystkie formalności związane z zatrudnieniem, zakwaterowaniem i rozliczeniem pracownika załatwia biuro EG PERSONEELSDIENSTEN.
Z informacji które udało się nam też uzyskać wynikało że pracodawca holenderski wypłacał około 15 euro za każdą przepracowaną godzine tej firmie.Po wszystkich potrąceniach związanych z zakwaterowaniem, ubezpieczeniem i niewiadomo jeszcze z czym pracownicy tej firmy otrzymują około 5 euro do ręki pracując najczęściej tylko kilka godzin dziennie.
Po zebraniu tych informacji zdecydowaliśmy się na jeszcze jedną wizytę w tym biurze i rozmowę z Polakiem(?).
Niestety tym razem osobnik ten okazał się jeszcze bardziej odrażającą i odpychającą kreaturą, stwierdzając że w tym dniu już nie ma dla nas czasu.Na moje pytanie o mieszkanie gdzie moglibyśmy spędzic noc wskazał nam domek-ruderę do rozbiórki.
Nie mając innego wyjścia spędziliśmy tam noc a nazajutrz udaliśmy się kolejny raz do siedziby firmy EG PERSONEELSDIENSTEN.
W kolejnej niesensownej rozmowie z grubym Danielem oświadczył on nam że nie ma już dla nas pracy i musimy natychmiast wynosić się z mieszkania.Ostatecznym powodem takiej decyzji miała być rozmowa na własną rekę z naszym niedoszłym pracodawcą.
Nie mając środków finansowych na powrót skierowaliśmy się w pierwszej kolejności na holenderską Policję a następnie do Ambasady Polskiej w Hadze w celu uzyskania pomocy w powrocie do domu.Obie te instytucje wykręcając się brakiem możliwości odmowiły nam jednak pomocy twierdząc że nie są organizacjami charytatywnymi.
Szczęśliwym trafem naszej rozmowie w ambasadzie polskiej przysłuchała się kobieta od której otrzymaliśmy pięniądze na powrót do Polski.W przeciwnym wypadku zostalibyśmy zapewne na ulicy bez mieszkania, pracy i możliwości powrotu do domu.

Opisaną historią chciałbym przestrzec wszystkich nieświadomie zwabionych i zapewnionych przez Daniela o fałszywej uczciwości o dwukrotne przemyślenie wyjazdu za pośrednictwem tej firmy do pracy w Holandii.
W razie jakiś dodatkowych pytań dotyczących firmy EG PERSONEELSDIENSTEN lub tego co opisałem wyżej proszę pisać na e-mail [email protected], a w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Mar 18, 2010 5:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 5:25 pm   

sa takie szuje co zrobic mnie tez to kiedys podobnego spotkalo, tepic szczury
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group