NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sms na holenderska siec z bramki internetowej
Autor Wiadomość
ao12 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 6:36 pm   Sms na holenderska siec z bramki internetowej

Witam, nie mogę już wysyłać smsów z tel.kom. i szukam bramki internetowej z której mogłabym wysyłać smsy na holenderska siec...jeśli znacie takie pomóżcie. Dzięki
 
 
 
shemoo
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 30
Skąd: slupsk/hoensbroek
Wysłany: Śro Paź 17, 2007 12:03 am   

popros kogos z Polski zeby Ci udostepnil konto w orange. miesiecznie mozesz wyslac 30 smsow do wszystkich operatorow
 
 
 
yourij 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 19
Skąd: Myslovitz
Wysłany: Śro Paź 17, 2007 12:16 am   

hehe.. dobre.. dziala :wink:
trzeba wpisac +31.... i myk :)
tylko odebrany SMS bedzie wyslany z numeru w orange...
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Śro Paź 17, 2007 10:49 am   

jak masz karte w vodafonie moze sie zalogowac na stronke vodafonu i tam masz codziennie dwa sms gratis..
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Śro Paź 17, 2007 11:29 am   

majac karte z hi... mozna tygodniowo 15 sms i 15 mms wysylac z netu...
 
 
JARKES
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 27
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro Paź 17, 2007 1:01 pm   

shemoo napisał/a:
popros kogos z Polski zeby Ci udostepnil konto w orange. miesiecznie mozesz wyslac 30 smsow do wszystkich operatorow


nie wiem moze ktos zna tą sztuczke,ale zauważyłem jak mozna Orange troche oszukac,zeby zaoszczędzic na tych sms,ja wysyłam do sieci Lebara wiec nie gwarantuje ze do innych to bedzie działac

-piszesz dowolnie długi tekst,oczywiscie w okienku "licznik sms" im dłuzsza wiadomosc tym liczba sms ktore zostana wysłane wzrasta.Ale mozna dowolnie długą wiadomosc wysłac jako 1 sms!!Po prostu po napisaniu wiadomosci,nawet bardzo długiej ,kopiujemy teks,dajemy na zakładke Multi Box,przyciskamy Nowy Sms i wklejamy skopiowany tekst w okienko nowej wiadomosci.Gwarantuje ze mozna wkleic bardzo długiego smsa ,a w okienku "licznik sms" pozostanie cyfra 1
 
 
shemoo
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 30
Skąd: slupsk/hoensbroek
Wysłany: Śro Paź 17, 2007 1:41 pm   

ja wysylalem tez do niemiec i irlandii i tez dochodza. dokladnie mozna wysylac dlugie smsy jako 1:)
 
 
 
apertiv

Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 0
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 8:12 pm   

JARKES napisał/a:

nie wiem moze ktos zna tą sztuczke,ale zauważyłem jak mozna Orange troche oszukac,zeby zaoszczędzic na tych sms,ja wysyłam do sieci Lebara wiec nie gwarantuje ze do innych to bedzie działac

-piszesz dowolnie długi tekst,oczywiscie w okienku "licznik sms" im dłuzsza wiadomosc tym liczba sms ktore zostana wysłane wzrasta.Ale mozna dowolnie długą wiadomosc wysłac jako 1 sms!!Po prostu po napisaniu wiadomosci,nawet bardzo długiej ,kopiujemy teks,dajemy na zakładke Multi Box,przyciskamy Nowy Sms i wklejamy skopiowany tekst w okienko nowej wiadomosci.Gwarantuje ze mozna wkleic bardzo długiego smsa ,a w okienku "licznik sms" pozostanie cyfra 1
mozesz bardziej dokładnie napisac jak to zrobic zeby byl jeden sms bo robie "chyba" tak jak jest napisane i liczy mi kilka sms
 
 
 
ziunia

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 0
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 10:35 pm   

Mozesz skorzystac z jakiejs polskiej bramki sms za granice . Tam z latwoscia wyslesz sms do dowlnego kraju, tez do Holandii, tylko nie jestem pewny, czy mozna sie tam zarejestrowac z jakiegos zagranicznego numeru, czy jako login musi byc uzytky polski numer...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group