NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zna ktos biuro GRASER??
Autor Wiadomość
winky25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 11 Paź 2007
Posty: 44
Skąd: Debno
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 7:44 pm   Zna ktos biuro GRASER??

Witam.
Czy zna ktos te biuro posrednictwa pracy GRASER??
Zadalam im kilka pytan otrzymalam odpowiedzi w miare dobre,ale czy naprawde jest tak jak pisza?
Niewykfalifikowana osoba ma stawke godzinna 6.71e netto,daja auto do dyspozycji pracownicy nie sa obciazani kosztami,wynajmuja pokoje w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych 35e za tydzien...Godziny pracy tygodniowo od 38-45...
Czy to prawda co pisza??
Prosze o odpowiedz ludzi znajacych to Biuro!
Pozdrawiam...Z gory dziekuje...
 
 
 
OLLKA69 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Lut 2008
Posty: 1
Skąd: Opole
Wysłany: Sob Lut 09, 2008 5:00 pm   

ja niestety nie znam tego biura,ale mam pytanie czy moglabys wyslac mi namiary na to biuro i czy jednak zdecydowalas sie na nie!! szukam razem z chlopakiem pracy i przydalby sie jakis kontakt!! czekam na odpowiedz
 
 
 
beata264 
Poczatkujacy
beata

Dołączyła: 14 Lut 2009
Posty: 2
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 12:55 pm   

Proszę napiszcie jakie są faktycznie warunki na miejscu w Holandi w firmie Groseri co tam trzeba robić?
_________________
beata
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 1:01 pm   

beata264, a co to za biuro posrednictwa Groseri ??

to jakas nowa nazwa czy ''spolszczenie'' Graser?
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
beata264 
Poczatkujacy
beata

Dołączyła: 14 Lut 2009
Posty: 2
Wysłany: Pon Lut 16, 2009 1:15 pm   

żle napisałam powinno być Graser
_________________
beata
 
 
 
malgosiak 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Wrz 2007
Posty: 28
Skąd: Gorzów Wlkp./NL/DE
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 9:49 am   

nie znam tej firmy ale z graserem pracowalam 8 miesięcy zeszlego roku jest ok nie macie sie czego obawiać chcę tam znowu wyjechac ale nie ma miejsc poza tym mam troche lat super warunki mieszkaniowe internet,tv,bardzo cięzka praca na szklarniach.
Kto bardziej wytrzymaly niech jedzie mi się podobalo, a Ci którzy mówią że to oszuści musieli po prostu wczesniej zjechać i dostali karę za zerwanie kontraktu i tyle.Chociaż za moim pośrednictwem wyjechalo kilka osob zaplacili karę za zjazd, a moją corke faktycznie oszukali nie zaplacili jej za 4 dni pracy choc obiecali ze zaplacą ,zeszla ze szklarni bo się zle poczula i kazali jej jechać do Polski. Pozdrawiam jak chcecie wiecej wiedzieć to piszcie na gg2279814 :031:
 
 
 
Anna007 
Poczatkujacy
Anna

Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 3
Skąd: Leiden
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 4:57 pm   graser

Nie pracowałam tam osobiście, ale był tam mój brat. Warunki mieszkaniowe ok, poza tym w domach cyfra, internet. Przedstawiciele biura interesuja sie pracownikami nie tylko zanim wyjadą do Holandii, ale także jak już tam są. A praca to już jak wszędzie zalezy jak trafisz....

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Anna007 Czw Mar 19, 2009 4:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
goorn 
Gaduła
Zimny jak głaz.


Wiek: 40
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 182
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 8:50 pm   

Byłem tam ponad rok, odszedłem bo znudziła mi sie szklarnia. Co do kasy to nie wierze że kogokolwiek wydymali!!!!! Mieszkania różne, ale bez uwag.polska telewizja, internet. Szefostwo ok. Koordynatorzy tez bez uwag. Wada firmy to ludzie w niej będący, glównie młodzi imprezowicze więc jak cenisz sobie spokój to odradzam, oraz mały wybór pracy przewaznie w szklarniach.
 
 
darinn 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączyła: 17 Mar 2009
Posty: 2
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 11:44 pm   

czy ktos moze mi podac numer telefonu do tej firmy? z gory dziekuje
_________________
darinn
 
 
 
goorn 
Gaduła
Zimny jak głaz.


Wiek: 40
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 182
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 6:39 pm   

darinn napisał/a:
czy ktos moze mi podac numer telefonu do tej firmy? z gory dziekuje
To numery telefonów do szefostwa firmy GRASER AREK +31644818300 JUSTIN +31644782578 Arek jest polakiem. Justin to holender świetnie mówi po angielsku i niemiecku, ale i tak obaj odeślą Cie do polskiej siedziby to nr. telefonu do ich oddzialu w Bydgoszczy +48523216060
 
 
darinn 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączyła: 17 Mar 2009
Posty: 2
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 3:12 am   

dziekuje bardzo;-)
_________________
darinn
 
 
 
kaziu kaziu 
Poczatkujacy
kaziu kaziu

Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 1
Wysłany: Nie Lip 11, 2010 9:55 pm   GRASER FRAJERZY :)

:072: właśnie to bym uczynił z koordynatorami gdyby bylo mozliwe<<<edit>>>ktore nic nie potrafia zalatwic..Adam i Piotr to 2 najwiekszych łochow jakich na jakich tu moglam trafic, Przemek jest calkiem wporzo i to jedyny koordynator, ktory zajmuje sie pracownikami. podaja Ci numer alarmowy, na ktory mozesz dzwonic a jak juz masz problem i zadzwonisz to Cie <<<edytowane>>>ze zawracasz <<>>>w weekend i zostajesz <<<edytowane>>>>. Domki sa calkiem niezle, w miare ladne i mieszkaloby sie calkiem fajnie gdyby nie upychali po 10 osob ;] domek przeznaczony jest dla 6 max 7 osob a nie 11 tak jak mieszka teraz w jednym domku ;) pazerniaki <<<edytowane >>>>sciagaja kase za domek nawet jak jestes na urlopie..placisz niby za swoje miejsce a oprocz tego i tak na Twoje miejsce wbijają kogos innego i po powrocie z urlopu moze sie oczywiscie okazac, ze dla Ciebie miejsca juz nie ma :) przed wyjazdem mowia, ze mozesz odbierac paczki od rodziny co tydzien a nawet za to kasuja po 5 jurków ;) robia problemy jesli para chce mieszkac razem, bo boja sie, ze jeden zrezygnuje a drugi sam odejdzie..jestem tu juz jakis czas i nie pisze tego co slyszalem tylko to co sam wywnioskowalem. Jesli chodzi o kase to, zeby zarobic 300 euro trzba robic 2 zmiany co najmniej 3 dni w tygodniu, bo w przeciwnym razie wyplata wynosi 150 euro a nie tak jak obiecuja 300. Ale tez nie kazdy jest takim " szczesciarzem " , ze moze te 2 zmiany robic, bo co dziesiata osoba sie zalapuje..co do cyfry wypowiadac sie nie bede, bo mam znajomych w kilku domkach i w nielicznych ona widnieje..prosic sie trzeba o wszystko, o buty do pracy, o materace, o dojazd nawet :) poczatkujacym karzą chodzic do pracy na pieszo nawet na 6 rano co zajmuje ok 1 godziny :) Przed wyjazdem zapewniali gwarantowane godziny, zapewniali "opieke i pomoc" koordynatorow a martwia sie tylko o swoje tyłki..Nikomu nie polecam wyjazdu przez tą firmę, chyba, ze ktos chce po prostu wyjechac i ma w <<edytowane>>>w ilu osobowym pokoju bedzie mieszkal. Czekam do urlopu, szukam nowej pracy i tez stad <<edytowane>>>>jak większość :)
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Lip 11, 2010 11:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Lip 11, 2010 10:57 pm   

kaziu kaziu,


czy potrzeba az tylu wulgaryzmow w jednym poscie, by przekazac innym
to co masz do przekazania ? znasz tylko taki sposob by podkreslic waznosc swojej wypowiedzi? wstyd ...
i po co upstrzyles ten post tyloma ikonkami?
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Lip 11, 2010 11:16 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group