NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Panicelinka
Sob Lis 10, 2018 11:29 pm
Jak minal dzien-czyli rozmowy na luzie, o wszystkim
Autor Wiadomość
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 5:35 pm   

Tez sobie juz kanape przygotowalam,poduszeczki i cos do przykrycia,troche czekolady i pogapie sie w tv :lol:
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 6:16 pm   Malgosiaxx

malgosiaxx napisał/a:
Tez sobie juz kanape przygotowalam,poduszeczki i cos do przykrycia,troche czekolady i pogapie sie w tv :lol:



No ja kanapy sobie nie przygotowalam ale melduje ze sie juz uporalam z robota i wreszcie bede mogla usiasc spokojnie do kompa i pogadac z ludzmi i poszperac sobie na necie. Pozniej jakis filmik zalicze i sobota przeleciala.
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
Kuba 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 76
Skąd: Zoetermeer/Gdynia
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 6:43 pm   

No kochani komisyjnie stwierdza ze sprytek sie przegryzl, wiec zaczynamy pijatyke hihi oby kac byl laskawy :)
_________________
Tak jestem honofobem
GA 1929
 
 
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 6:47 pm   Nigdy nie wiesz, z kim tak naprawde rozmawiasz na czacie

A tu macie cos do posmiania i do przegryzienia tego sprytka Kuby.

Zdradził żonę z... nią samą
mm2007-09-19, ostatnia aktualizacja 2007-09-20 17:25
Sana Klaric umówiła się z mężczyzną poznanym na internetowym czacie. Okazało się, że był on... jej mężem. Małżonkowie wzajemnie oskarżają się o zdradę.

Fot. Albert Zawada / AG
Nigdy nie wiesz z kim tak naprawdę rozmawiasz na czacieSana na czacie używała pseudonimu "Sweetie". Jej mąż Adnan - "Prince of Joy". Oboje opowiadali sobie o małżeńskich problemach. Nie zorientiowali się, że chodzi o ich wspólne małżeństwo - donosi Metro.co.uk.

Prawda wyszła na jaw, gdy w końcu umówili się na spotkanie. Teraz, w trakcie rozprawy rozwodowej, każde z nich oskarża współmałżonka o zdradę.

- Zakochałam się. To było niesamowite. Wydawało się, że oboje tkwimy w nieudanych małżenstwach. To była prawda - powiedziała Sana.

- Wciąż nie mogę uwierzyć, że Sweetie, która pisała takie cudowne rzeczy, to ta sama kobieta, która przez lata nie powiedziała mi ani jednej miłej rzeczy - twierdzi Adnan.

A mogli po prostu pogadać o swoich problemach przy obiedzie...
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 7:48 pm   

Interesujaca historyjka :) Slyszalam kiedys podobna.Pewien pan chcial skorzystac z platnego sexu.Umowil sie...jak sie okazalo z zona :lol:
A wracajac do tematu...Ile jest takich zwiazkow,w ktorych ludzie czuja sie nieszczesliwi.Narzekaja na nude,brak zrozumienia u partnera itd.A czasem wystarczy tylko sie otworzyc,powiedziec szczerze o swoich pragnieniach,potrzebach,fantazjach itd.Samo zycie...
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
Ostatnio zmieniony przez malgosiaxx Sob Paź 20, 2007 9:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 9:20 pm   

Malgosiu przyznam ci tu racje. a tak woole to piekny wieczor sie zaczyna. a ja do pracy jutro. :cry: :cry:
 
 
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 9:55 pm   Matthewue

matthewue napisał/a:
Malgosiu przyznam ci tu racje.
Cytat:
a tak woole to piekny wieczor sie zaczyna. a ja do pracy jutro. :cry: :cry:


Serdecznie ciwspolczuje i pewnie masz ranna zmiane, nic przyjemnego, ja tez nie lubie wczessnego wstawania.
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
Arek HOORN 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 9:57 pm   jak dłuuugo jeszcze???????

hmm...wam to dobrze..małgos przed tv mat tez leniwie kolega spirytusik wali..a ja?hmm.sobota i niedziela remoncik i ciągle remoncik mieszkania..ale mam nadzieje ze do konca grudnia sie wyrobie bo urlopik w zakopcu......a jutro do pracy..pozdrawiam
_________________
lepiej żałować,że się coś zrobiło niż żałować na starość czegoś czego nie zrobiłes
 
 
 
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 10:02 pm   Malgosiaxx

malgosiaxx napisał/a:
Interesujaca historyjka :) Slyszalam kiedys podobna.Pewien pan chcial skorzystac z platnego sexu.Umowil sie...jak sie okazalo z zona :lol:
A wracajac do tematu...Ile jest takich zwiazkow,w ktorych ludzie czuja sie nieszczesliwi.
Cytat:
Cytat:
Narzekaja na nude,brak zrozumienia u partnera itd.A czasem wystarczy tylko sie otworzyc,powiedziec szczerze o swoich pragnieniach,potrzebach,fantazjach itd.Samo zycie...


Wiesz Gosia nie wszyscy ludzie potrafia sie otwierac jedni tak a inni nie. mysle ze my koiety latwiej sie otwieramy jak mezczyzni. O wiele latwiejsze byloby zycie jakby kady umilal ze soba rozmwiawiac z pelnym rozumieniem o swoich potrzebach pragieniach itd. Jedi sie oja ze beda wysiani a drudzy ze beda nie zrozumiali i wtym tkwi caly problem, tak mysle.
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 10:05 pm   

Ja juz nie ogladam tv tylko tu sobie siedze i popijam herbatke z rumikiem :200: :smile2me:
Sluchajcie,a propo rumu taka zagadka mi sie przypomniala,ale moze ja znacie,bo dawno slyszalam...
czym sie rozni rum od rumaka? :lol:
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 10:08 pm   

pozdrawiam wszystkich i chce sie przedstawic. jestem jak nowo narodzony. tzn. matthewue.mam swoje konto. a ja wlasnie wziolem sie za browarka ale tylko jednego :lol: bo rano do pracy.
_________________
. Idz albo giń.
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 10:09 pm   Re: Malgosiaxx

[quote="montana"

Wiesz Gosia nie wszyscy ludzie potrafia sie otwierac jedni tak a inni nie. mysle ze my koiety latwiej sie otwieramy jak mezczyzni. O wiele latwiejsze byloby zycie jakby kady umilal ze soba rozmwiawiac z pelnym rozumieniem o swoich potrzebach pragieniach itd. Jedi sie oja ze beda wysiani a drudzy ze beda nie zrozumiali i wtym tkwi caly problem, tak mysle.[/quote]

Do tego trzeba dojrzec,tak mi sie wydaje,ale niektorzy nigdy nie dojrzeja i w tym jest problem.
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 10:13 pm   

Arku takie czasy.pociesze cie to jeden dzien w tygodniu gdzie moge sie pobyczyc. pozdrawiam i glowa do gory. a Gosiu jak tam salatka z kurczaka
_________________
. Idz albo giń.
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 10:15 pm   

kmiecik74 napisał/a:
pozdrawiam wszystkich i chce sie przedstawic. jestem jak nowo narodzony. tzn. matthewue.mam swoje konto. a ja wlasnie wziolem sie za browarka ale tylko jednego :lol: bo rano do pracy.


Acha,to Ty :D czyli juz nie mattewue tylko kmiecik74,to jest Twoj nowy nick,tak?No to fajnie,ze wreszcie sie udalo :)
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 10:19 pm   

Malgosiu wiedzialem ze sie odezwiesz pozdrawiam cie serdecznie.no reszte rowniez. Jak minol dzien. Bo ja sie nudzilem z wyboru bo tak chcialem ale raz nie zawsze.
_________________
. Idz albo giń.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group