NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Panicelinka
Sob Lis 10, 2018 11:29 pm
Jak minal dzien-czyli rozmowy na luzie, o wszystkim
Autor Wiadomość
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 4:58 pm   AnnaW

AnnaW nie przejmuj sie ze nie zaglosowalas, moze wiecej bylo takich pechowcow jak ty. Poslucham dzis w TV jaka byla frekwencja w Polsce. No coz jesli chodzi o prace o, ktorej wspomnialas wyzej po czesci masz racjie. Korki fatalna sprawa tez nie lubie w nich stac, przebwanie z szefem caly dzien tez by mi sie nie usmiechalo, ale no wlasnie jest jedno ale wiesz ze z prac jest trudno wszedzie tu tez, jesli ja bym byla na twoim miejscu wzielabym ja na razie a szukalabym w miedzy czasie innej. A jak bym znalazla cos fajnego to bym odeszla mowie o sobie ja bym tak zrobila przeciez z firma nie wiazesz sie na wiecznosc lepszy rydz jak nic.A dlugi dzien pracy to kazdy tutaj tak ma wiesz o tym dobrze bo mieszkasz juz 7 lat. Przemysl to dobrze nie rob niczego pochopnie zebys pozniej n ie zalowala.Wpadne tu jeszcze po telexpressie.
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 5:04 pm   

kmiecik74 napisał/a:
a ja sie dziwie tylko tym ze jest tak naprawde dyskryminacja POLKOW. tak to prawda u mnie w pracy tak jest. brudas ma wieksze prawa niz my. A gdzie rownosc. troche to boli i nie lubie za to holendrow bo sa falszywi. A brudasow nie nawidze i przy kazdej okazji jak sie nadazy napewno nie bede sie odwracal. .


Sorry Kmiecik,ale kto to jest brudas i dlaczego? :roll:
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 5:09 pm   

wiesz co Montana masz racje ale mam gdzies to co inni mysla. Nawet moga na mnie gadac rasista gila mnie to. ale fakty karzdy zna. tyle ze polak zapomnial o swojej godnosci i za kilka euro to wystawi niedlugo tylek na czerwonej.to nie tyczy sie wszystkich wiec bez urazy.mam kumpla z pracy na ktorego moge liczyc poznalem go tutaj jest spoko. BYL dym w pracy z brudasem jedyny polecial na pomoc a inni nosy w beton i cisza. brak slow mi na to. boja sie o prace i o swoje tylki.A o rodakach zapomnieli. kiedys i o nich zapomna.czasmi brak mi slow na to co sie dzieje. Mnie tak nie wychowali i jesli tzreba to sie pomaga na ile mozna sobie pozwolic. A inni to znieczulica i ozieblosc do rodakow.wkoncu cos nas laczy a my sami doprowadzamy do tego ze ta przepasc miedzy nami jest wieksza. Ludzie oudzcie sie i badzcie ludzmi a najbardzie POLAKAMI. OK sa >>>cenzura<<< swinie ale tez sa ludzie ktorzy tez potrzebuja naszej pomocy i wydaje mi sie ze to nasz obowiazek by pomagac sobie. UFFFFFFFFFF. pozdrawiam wzystkich
_________________
. Idz albo giń.
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 5:12 pm   

potoczna nazwa dla marokanow i >>>cenzura<<< .Napisalem tak bo kilku ze mna pracuje i smierdzi od nich.wiec uzasadnione jest to przezemnie. Gosiu nie wszyscy ale sa.
_________________
. Idz albo giń.
 
 
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 5:32 pm   Kmiecik74

Zgadzam sie z toba ze sa ludzie, ktorzy potrzebuja naszej pomocy, wiec ja takim ludziom pomaga w granicach moich mozliwosci, chociaz wiesz pare razy sie juz przejechalam , za pomoc nie zawsze ci odplaca dobrym zapamietaj to sobie. Dlatego ja jestem ostrozna w zawieraniu jakichkolwiek kontaktow bo nigdy nie wiesz na kogo trafisz. ostroznosci nigdy nie za wiele. Dotyczy to u mnie tak samo Holendrow jak i Polakow. A tu masz racje ze Polak za pare euro to by tylek pokazal na ulicy. Ale niestety wiele Polakow nie dostrzega ani wlasnych wad ani cudzych. Lepiej podchodzic z rezewra i przekonac sie z jakim czlowiekiem masz do czynienia, jak z euforia i pod niebiosa wychwalac jego zalety a pozniej za jakis czas psioczyc na niego.Ja przynajmniej wyznaje taka zasade. Inni mnie tez nie obchodza tak jak ciebie co o mnie mysla, ale ciemnoty sobie nie pozwole nikomu wcisnac. Zawsze mowie czas pokaze, kto mial racje, ten sie smiej kto sie smiej ostatni zapamietaj sobie Kmiecik74.
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 5:40 pm   

U mnie dzien minal szybko, jak wpomnialam w rannym poscie pojechalismy do tesciow. Tesciowa wrocila ze szpitala miala robiona koronografie i USG serca, a tesc 7 tygodni temu byl operowny na prostate. Tak ze nie za bardzo wesolo.Pozniej pojechalismy do chinskiej restauracji po obiad na wynos, tak ze nie musialm nic gotowac dzisiaj. I zostalo sie tego tez na jutro, wiec jutro tez mam obiad zglowy. No coz a po obiedzie wzielam sie za internetowa korespondecje. Poodpisywalam ludziom na e-maile po robilam pare postow na forach i nawet sie czlowiek nie obejrzal a tu juz wieczor. Jutro corki ida do szkoly bo mialy tydzien wakacji i zacznie sie znowu normalny rytm.
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 5:48 pm   

kmiecik74 napisał/a:
potoczna nazwa dla marokanow i >>>cenzura<<< .Napisalem tak bo kilku ze mna pracuje i smierdzi od nich.wiec uzasadnione jest to przezemnie. Gosiu nie wszyscy ale sa.


Byc moze czujesz od nich nieprzyjemny zapach,a to sie wiaze z ich kuchnia i specyficznymi przyprawami,ktorych uzywaja.Skora wydziela je pozniej z potem,no i byc moze ich ubrania sa tez tym zapachem przesiakniete.Oni sie naprawde czesto myja i w domach maja bardzo czysto. :119:
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 6:27 pm   

kmiecik74 napisał/a:
potoczna nazwa dla marokanow i >>>cenzura<<< .Napisalem tak bo kilku ze mna pracuje i smierdzi od nich.wiec uzasadnione jest to przezemnie. Gosiu nie wszyscy ale sa.
wiesz, moze Ty zapytaj sie jakiegos dobrego kolegi, czy czasem nie smierdzisz jak sie spocisz? przepraszam, ze tak to zabrzmialo ,ale czasem sami nie wiemy o tym, ze od nas samych smierdzi ....rozne sa tego przyczyny, wystarczy zjesc troche wiecej sosu czosnkowego lub cebuli....dodac do potraw mocniejszych przypraw i juz od nas jedzie ....nie wolno tez szerzyc na forum rasistowskich pogladow,prosze nie zapominaj o tym :)
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 7:01 pm   

nie chodzi mi o o rasizm tylko o godnosc polaka. a jesli smierdze to sie myje.a jeszcze dodam ze uzywa sie antyperspirantow.ja uzywam jesli ptrzeboje. tak samo jest z nogami do ktorych uzywa sie odpowiednich srodkow.poruszylem ten temat gdyz to jest samo zycie. I w glebi nie czuje sie rasista bo raczej nim nie jestem. ale po tym co spotkalo mojego kolege ktory dostal w ryj od Marokana stwierdze ze za nic w pracy i gdzie dyrektor nie zrobil nic tylko olał tą sytuacje. to sory ale kto tu sie zachowuje jak rasista. Napewno nie ja. Glupie upomnienie lub nagana a tu nic. Nawet przeprosin z ust tego Marokanczyka.jestem facetem po 30 i dziwnie na to sie patrzy. Zakoncze ten temat bo Zal mi Polakow.
_________________
. Idz albo giń.
 
 
Kuba 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 76
Skąd: Zoetermeer/Gdynia
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 8:41 pm   

No czekam na wyniki, stalismy ok 1 godziny ale szlo dobrze. Wpadnismy sobie do polskiego sklepu takze mam zywczyka pod dostatkiem :P .
W Zoetermeer jest karuzela jak by ktos chcial wiedziec my bylismy jest ok.
_________________
Tak jestem honofobem
GA 1929
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 9:04 pm   

Super Kubus i TAK TRZYMAJ kolo. Ja chyba tez odpale jedna puszke
_________________
. Idz albo giń.
 
 
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 9:10 pm   Kuba

Kuba to powiedz co zes dobrego w tym sklepie nakupowal, pewnie zapasy zrobiles juz na cala zime co?Mi polski sklep znowu przeniesli do innej miejscowosci jeszcze dalej niz mialam poprtzednio. Zawsze jak jade przywoze sobie kiszone ogorki, ptasie mleczko i nasze polskie cukiereczki.
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 9:13 pm   

no tak lakocie musi byc Montana a te ogoreczki niam niam
_________________
. Idz albo giń.
 
 
Kuba 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 76
Skąd: Zoetermeer/Gdynia
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 10:22 pm   

Ogoreczki kupilem w zeszlym tygodniu 3 kg :) a teraz to tylko tak okazjonalnie pare piwek.
Zapasy beda w weekend robione bo smigamy do polski tak na szybko
_________________
Tak jestem honofobem
GA 1929
 
 
jack 
Gaduła


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 104
Skąd: amsterdam
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 10:33 pm   

Cytat:
W Zoetermeer jest karuzela jak by ktos chcial wiedziec my bylismy jest ok
Kuba a co jeszcze jest w tym miasteczku i do kiedy bedzie w Zoetermeer?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group