NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
opinia o Proflexie
Autor Wiadomość
djdam
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 6
Skąd: Kluczbork
Wysłany: Wto Paź 23, 2007 12:54 pm   opinia o Proflexie

prosze dziekuje:-)pozdrawiam
 
 
 
djpaul40
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 2
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 12:43 am   

Moja dziewczyna pracuje przez proflex juz prawie czwarty miesiac. Naprawde to solidna firma, ktora nie oszukuje i jest malo znana w holandi. No moze dlatego ze rzadko zatrudnia polakow, dlatego wszystkich traktuje po rowno. Owszem czasami zdarzaja sie pomylki jak to bywa w holandi, ze czesto oni sie myla i jest brak organizacji ze wszystkim, ale placa zawsze na czas i dobrze, a jak cos nie tak to sie idzie do biura i odrazu skoryguja. Fajne jest tez ze ma sie swoj login i haslo do strony proflexu i mozna sprawdzic wyplaty i cale podatki jakie na ciebie placa. Zawsze nowa prifka jest w piatek a kasa na koncie w poniedzialek. Ludzie w biurze tez mlodzi i do dogadania sie. Minus co niektorym o ze nie mam w biurze zadnego polaka i trzeba gadac po niemiecku, holendersku lub po angielsku.
 
 
Sti20 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 3
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 12:36 am   

Razem z dziewczyną jadę do Holandii; własnie do proflexu mam nadzieję,że będzie dobrze, wiadomo biuro to biuro sa + i - jak wszędzie dziękuje za opinie i pozdrawiam ! :038:
 
 
wojtinio_1986 
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 16
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 5:03 pm   

gdzie to biuro sie znajduje?? ma ktos jakies namiary??
 
 
dorota19801980 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 17
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 7:53 pm   ¨proflex

witam djpaul 40 mam pytanko w jakiej miejscowosci znajduje sie biuro bo ja tam pracowalam i mam wrazenie ze nie mowimy o tym samym biurze
 
 
xXx 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 8
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 8:09 pm   

Witam. Biuto Proflex jest np w Venray przy firmie Flextronic. Ja tam pracowalam przez miesiac i tez nie mam nic do zarzucenia. Poza tym, ze przed samymi swietami z dnia na dzien zwolnili bardzo duzo ludzi. I to po miesiacu pracy. Ale jesli chodzi o prace i place- bez zarzutow.
 
 
ulka 
Poczatkujacy
ulk_a

Dołączyła: 05 Wrz 2009
Posty: 4
Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 10:58 am   

Mam pytanie na temat tej fimy, przy każdej ich ofercie pracy jest podany tylko e-mail, nie ma żadnego numeru telefonu ani adresu firmy w Polsce. Może może macie jakieś namiary na tą firmę???
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group