NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zastanawiam się czy to jest normalne...
Autor Wiadomość
buuba 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 67
Skąd: holandia/opolskie
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 1:43 pm   Zastanawiam się czy to jest normalne...

...by nie zapłacić za opiekę nad dwójką dzieci od 20-tej do 3-ej w nocy w sobotę gdy rodzice są na imprezie bo jedna kobieta mi za to nie zapłaciła bo stwierdziła że przecież i tak nic nie robiłam że to nie jest praca za którą się płaci. :072: Na co dzień u niej sprzątam a raczej sprzątałam bo od niej odeszłam. :074:
 
 
RobKAM 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2007
Posty: 666
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 1:46 pm   

Normalne to to nie jest.Pytanie czy ustalilas wszystko z nia przed pilnowaniem,zeby bylo jasne i klarowne,stawke itd,bo takie niedomowienia wlasnie stwarzaja takie sytuacje.
_________________
nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radze...
 
 
buuba 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 67
Skąd: holandia/opolskie
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 1:54 pm   

No właśnie nie ustaliłam bo spytała mnie tylko czy przyjdę popracować w sobotę czy mam czas bo oni by chcieli wyjść na imprezę po takich słowach już chyba nie było o co pytać praca to praca za pracę się płaci. Uważasz że popełniłam błąd nie pytając w takiej sytuacji ile mi zapłaci?
 
 
Tymek 
Gaduła


Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 161
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 4:05 pm   

Poświeciłaś swój prywatny czas by siedzieć u niej w domu, powiedzmy od 20
byłaś jako stróż i pilnowałaś domostwa. Trzeba było zapytać czy jak z dziećmi
coś by się działo i musiałabyś pojechać do szpitala to wtedy by zapłaciła ?
Za prewencję (zabezpieczenie przed jakimś wypadkiem) też się płaci.
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 4:23 pm   

buuba napisał/a:
Uważasz że popełniłam błąd nie pytając w takiej sytuacji ile mi zapłaci?


Po prostu nie przewidzialas, ze Ci nie zaplaci.Mnie tez do glowy by nie przyszlo, ze ktos moglby mnie w ten sposob wykorzystac, bo uwazam, ze ta pani Cie wykorzystala.Ale nastepnym razem w podobnej sytuacji zapytaj od razu ile Ci zaplaca.

[ Dodano: Sro Cze 10, 2009 4:46 pm ]
buuba napisał/a:
nie zapłaciła bo stwierdziła że przecież i tak nic nie robiłam że to nie jest praca za którą się płaci.


Nawet nie ma o czym mowic - praca jak kazda inna.W domach dziecka i roznego typu osrodkach dla dzieci tez jest zawsze osoba,ktora przychodzi do pracy na noc i dostaje za ta normalna pensje.
 
 
Amster 
Poczatkujacy
Amster


Wiek: 66
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 13
Skąd: Amsterdam
  Wysłany: Śro Cze 10, 2009 5:15 pm   

A to Polka czy Holenderka.Mysle jednak ze Polka.
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 6:45 pm   

a czy to ma znaczenie jakiej narodowosci byla ta kobieta?
nie zaplacila i to jest najwazniejsze. zapwne Polaka? niestety wsrod Holenderek tez znajduja sie pasozyci- bo do takich mozna ta pania zaliczyc.
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
buuba 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 67
Skąd: holandia/opolskie
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 6:57 pm   

Tymek napisał/a:
Poświeciłaś swój prywatny czas by siedzieć u niej w domu, powiedzmy od 20
byłaś jako stróż i pilnowałaś domostwa

Jeszcze do tego starsze dziecko nie spało do 23!
Amster masz rację to była Polka!!! O takich ludziach jak ona myślę tylko jedno że im się od tego dobrobytu w du.... poprzewracało i tyle!! tak jak już gdzieś na jakimś forum napisali że Polak Polaka by w łyżce wody utopił i to jest prawda! Dała mi bon wtedy do sklepu kosmetycznego za 15 euro wypomniała mi to mówiąc że jeszcze mi mało!!!! :072: :074: :027:

[ Dodano: Sro Cze 10, 2009 6:58 pm ]
Też słyszałam że niektóre Holenderki też nie są lepsze!
 
 
Tymek 
Gaduła


Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 161
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 8:46 pm   

EEE to miałaś 2 Euro/ h ;) ;) ;)
 
 
wioleta2811 
Poczatkujacy
wioletka

Wiek: 36
Dołączyła: 01 Lis 2008
Posty: 11
Skąd: zootemer
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 8:58 pm   Re: Zastanawiam się czy to jest normalne...

buuba napisał/a:
...by nie zapłacić za opiekę nad dwójką dzieci od 20-tej do 3-ej w nocy w sobotę gdy rodzice są na imprezie bo jedna kobieta mi za to nie zapłaciła bo stwierdziła że przecież i tak nic nie robiłam że to nie jest praca za którą się płaci. :072: Na co dzień u niej sprzątam a raczej sprzątałam bo od niej odeszłam. :074:

ja mialam taka sytulacje ze pilnowalam kobiecie dziecko przez dwa tygodnie i nie zaplacila mi do dzisiejszego dnia.umowilam sie z nia ze bedzie placic mi tygodniowki i ona zgodzila sie.jak przyszedl dzien zaplaty to zwlekala ze nie ma kasy i ze zaplaci i odrazu za dwa tygodnie.zgodzilam sie bo kazdy moze miec problem z kasa.lecz pozniej przestala mi przywozic dziecko i dzwonilamm do niej zeby dala mi moje zarobione pieniadze a ona ciagle ze nie ma.i pozniej napisala mi ze zjechala do polski ale tego nie wiem.jezeli dalej jest tu to uwazajcie na nia.nazywa sie >>cenzura<<.
a Ty sie nie daj i scigaj ja za swoje pieniadze
_________________
wiolcia
Ostatnio zmieniony przez Duuvelke Czw Cze 11, 2009 11:09 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
aneta 23 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 153
Skąd: Den Haag
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 9:36 pm   

wioleta2811 miałam podobną sytuację, ustaliłyśmy, że kobieta będzie mi płacić tygodniówki, opiekowałam się dziewczynką od pn-cz, w czwartek kobieta powiedziała, że piątek będę miała wolny i już więcej się nie pokazała. Wydzwaniałam, ale zmieniła telefon. Kobieta miała na imię Magda, jej córka Oliwia i była z Zoetermeer :072:
 
 
buuba 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 67
Skąd: holandia/opolskie
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 9:36 pm   

wioleta2811 to miałaś niestety gorzej ode mnie u mnie tylko kilka godzin a u Ciebie aż dwa tygodnie normalnie szok co się z tymi ludźmi dzieje!!! :026:
tymek już nie mam tych 2 euro na godzinę bo oddałam jej ten bon i powiedziałam że nie przyjechałam tu po jałmużnę tylko do pracy akurat jestem honorowa nie wiem czy to dobrze czy źle ale żadna ..... nie będzie mi ubliżać!!!!!!!! :072:

[ Dodano: Sro Cze 10, 2009 9:43 pm ]
Ta kobieta nazywa się Aneta ****** Jak się zwolniłam to powiedziała że ma już niby kogoś innego do pracy! Więc dziewczyny na wszelki wypadek uważajcie bo na początku jest bardzo miła itd.! Pozdrawiam.



na forum nie podajemy nazwisk zapoznaj sie z regulaminem !!!
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Cze 10, 2009 10:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wioleta2811 
Poczatkujacy
wioletka

Wiek: 36
Dołączyła: 01 Lis 2008
Posty: 11
Skąd: zootemer
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 11:16 am   

buuba napisał/a:
wioleta2811 to miałaś niestety gorzej ode mnie u mnie tylko kilka godzin a u Ciebie aż dwa tygodnie normalnie szok co się z tymi ludźmi dzieje!!! :026:
tymek już nie mam tych 2 euro na godzinę bo oddałam jej ten bon i powiedziałam że nie przyjechałam tu po jałmużnę tylko do pracy akurat jestem honorowa nie wiem czy to dobrze czy źle ale żadna ..... nie będzie mi ubliżać!!!!!!!! :072:

[ Dodano: Sro Cze 10, 2009 9:43 pm ]
Ta kobieta nazywa się Aneta ****** Jak się zwolniłam to powiedziała że ma już niby kogoś innego do pracy! Więc dziewczyny na wszelki wypadek uważajcie bo na początku jest bardzo miła itd.! Pozdrawiam.
moim zdaniem dobrze zrobilas ze jej oddalas niech nie mysli ze takie cos Cie zadowoli za opieke nad jej dziecmi.


na forum nie podajemy nazwisk zapoznaj sie z regulaminem !!!


[ Dodano: Czw Cze 11, 2009 11:23 am ]
aneta 23 napisał/a:
wioleta2811 miałam podobną sytuację, ustaliłyśmy, że kobieta będzie mi płacić tygodniówki, opiekowałam się dziewczynką od pn-cz, w czwartek kobieta powiedziała, że piątek będę miała wolny i już więcej się nie pokazała. Wydzwaniałam, ale zmieniła telefon. Kobieta miała na imię Magda, jej córka Oliwia i była z Zoetermeer :072:


Ta dziewczynka miala3latka albo2,5?bo jezeli tak to ja ja znam kolegowalam sie z nia i pilnowalam jej dziecka ale mi zaplacila bo mieszkalismy razem.ja jestem z Zoetermeer.Magdy facet to *******************.hehe.nie spodziewalam sie po nich takiego czegos.ale od dluzszego czasu sie juz z nia nie koleguje a nawet nie utrzymuje kontaktu poniewaz obgadali mnie i ona juz w polsce jest ale jej facet jest tu.a mam chyba numer do niego jeszcze w tel.wiec jak chcesz to moge Ci przeslac.pozdrawiam
_________________
wiolcia
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Cze 11, 2009 6:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
buuba 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 67
Skąd: holandia/opolskie
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 12:05 pm   

wioleta2811 moim zdaniem dobrze zrobilas ze jej oddalas niech nie mysli ze takie cos Cie zadowoli za opieke nad jej dziecmi


Nie mogłam inaczej zrobić niż oddać mój honor na to nie pozwolił jestem taka! Przyjechałam tu do pracy zostawiając swoją kochaną córeczkę jestem w stanie ciężko pracować dając z siebie wszystko ale też oczekuję wynagrodzenia bo popilnować za darmo dziecka to ja mogę w Polsce swojej koleżance albo ewentualnie tu w Holandii jeżeli się taka koleżanka znajdzie a akurat u tej pani to ja byłam w pracy a nie na kawie a taki bzdet jaki ona mi dała czyli ten bon to mnie nie interesuje oczywiście jeżeli by mi zapłaciła i dała ten bon to byłby to miły gest znaczący że dobrze wykonuję swoją pracę że jest ze mnie zadowolona ale to akurat tego wszystkiego nie oznaczało dlatego oddałam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group