NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciuchy do Slubu
Autor Wiadomość
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 3:40 pm   Ciuchy do Slubu

No to nowy temat. Szukam jakies fajne ciuszki, garsonki, kostiumy, sukienki na moj slub cywilny i mysle sobie ze moze forumowicze podsuna mi sklepy gdzie mozna sobie jakis fajny ciuch kupic przy nie kosmicznych cenach oczywiscie. Nie mowie o slubie cala para, tylko cos na male przyjecie. Mieszkam w Delft, wiec szukam sklepow ogolnie w Zuid Holland.

Pozdrawiam
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 3:45 pm   Re: Ciuchy do Slubu

AnnaW napisał/a:
No to nowy temat. Szukam jakies fajne ciuszki, garsonki, kostiumy, sukienki na moj slub cywilny



sklepow to moze nieznam ale MOJE GRATULACJE Z OKAZJI ŚLUBU :113: :113: :035: :038: :038: :038: :038: :038: :041:
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 3:48 pm   

:) Dziekuje Pawel 1979, Bardzo mi milo ze ktos sie ze mna cieszy :)

podrawiam Cie Bardzo :039:
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Śro Sty 17, 2007 9:07 pm   

tez bym chciala slub..ajjj..taki z bajki ajj..
a co do sklepow niestety nie pomoge..
gratulacje!
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 6:42 pm   

Witaj AnnaW gratulacje z okazji slubu !!! wiesz moze wpisz na google po prostu... trouwjurken ..albo avondjorken...i zobaczysz co wyskoczy.Trudno mi cokolwiek doradzic w Holandii jest sporo sklepow ze slubna garderoba, wisza tam tez ciekawe garsonki proste... i calkiem fikusne to zalezy co sie komu podoba ...sa tu tez wypozyczalnie jest spory wybor... serdecznie pozdrawiam :)
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 7:15 pm   

Dziekuje wszystkim!

Na internecie spedzilam juz tyle godzin ze nie moge na komputer patrzec. No ale juz wynalazlam sobie co kupie. W katalogu Otto maja fajnych troche ciuszkow :) Oto co wybralam, fajne co?

 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 7:25 pm   

superrrrrrrrrr :smile2me:
 
 
Bea 
Gaduła


Dołączyła: 02 Gru 2006
Posty: 127
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 7:26 pm   

Super :023:
Wszystkiego Naj na Nowej Drodze :041: :038: :026:
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 7:52 pm   

:035: :) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
 
 
yokasta
Poczatkujacy


Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Leiden
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 7:58 pm   

Aniu- boski ten kostiumik!!!!!!!!!!!!!! :023:
duzo szczescia i milosci na nowej drodze zycia!!!!!!!
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 9:25 pm   

hmm..kostiumik no niczego sobie tylko ten kapelusz..ale to oczywiscie Twoj slub i gust :P
a co do moich imprez slubnych bylam tylko na jednym i to w wieku 2lat;( ajj..nastepny chyba bedzie moj;)
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 9:42 pm   

ja bylam 2 razy na holenderskim slubie... i... hehe... no nie wiem... jakos polskie wesele bardziej mi odpowiada... bo sie ludzie bawia... a na tym co ja bylam to tak jakos sztywnie bylo... najpierw poczestowano nas kawa i tortem... zaznaczam, ze przyjecie bylo w restauracji... potem mozna bylo z karty wybrac sobie danie... na karcie byly 2 czy 3 mozliwosci... danie bylo 3 czesciowe... czyli 1 i 2 danie no i deser... kolo 20.00 wlaczono muzyke... czyli mozna bylo zaczac tanczyc... no i kolo 24.00 zaczela wiara sie zmywac... sami powiedzcie... czy to wyglada na fajna zabawe??? dla mnie nie bylo...
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 9:48 pm   

drugie wesele bylo w stylu katolickim... tak wiec z jednego miejsca jechalismy na drugie... najpierw w urzedzie gminy... pozniej do restauracji na maly poczestunek i obiad... poniewaz moj chlopak jest vegetarianinem... powinni serwowac rzeczy bez miesa i ryby (oczywiscie podalismy, ze on nie je miesa)... ale nie wiadomo z jakich przyczyn cos im sie pomylilo... i nie mieli nic vegetarianskiego... tak wiec moj chlopak mogl tylko chleb i suchy makaron jesc... pozniej do kosciola... no i znow do tej samej restauracji co wczesniej... heh... no i wtedy przyszla cala wiara z kosciola... czyli bardzoooooo duzoooo osob... i wtedy dostalismy tort... no i to by bylo mniej wiecej tyle... po calym dniu jezdzenia zmylismy sie cos kolo 22 do domu... bo nie bylo zadnych tancow czy cos w tym stylu... wiara stala i rozmawiala ze soba... to by bylo tyle na temat wesel na ktorych ja bylam...
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 10:21 pm   

Ja wyskocze z czyms innym. Z tym katalogiem wysylkowym.W otto napisane jest ze czas oczekiwania jest do 10 dni jezeli nie ma przy tym znacka 24h.
Czy ktos zamawial wczesniej z Otto? I czy to jest raczej 10 dni czy tydzien czy mniej??? Jakie macie doswiadczenia z tym?

Bo ja bym szybciej chciala ten kostiumik!!!!!!!!! PasQdzia kapelusza nie zamowilam :) tylko sam kostium
Tak naprawde to mi sie spieszy bo 1 lutego musze jechac do Polskii nie wiem czy sie wyrobie bo rozmiar moze byc nie taki a jak wymienie to znowu to bedzie do 10 dni????
Piszcie Piszcie!!!!!!!!!! Czy to jest az tak dlugo??
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 11:03 pm   

z otto nigdy nie zamawialam... ale jak zamawiam z wehkamp... to dostaje dosc szybko rzeczy... moge nawet sobie dzien dostarczenia paczki wybrac jak zamawiam przez internet lub telefonicznie... moze w otto tez tak mozna???
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group