NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciuchy do Slubu
Autor Wiadomość
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 11:08 pm   

W Wekhampie jest inaczej, bo ja tez zamawialam, zawsze mialam na drugi dzien. ALe w Otto musisz miec jakis serwis numer ktory dostajesz po pierwszym zamowieniu i dostarczeniu produktu. Tyle ze do 10 dni moe zajac 2 lub 8 a to troche roznica. To mnie interesuje wlasnie.
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 11:12 pm   

to nie wiem... nie znam nikogo kto tam zamawia lub zamawial...
 
 
yokasta
Poczatkujacy


Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Leiden
Wysłany: Pią Sty 19, 2007 12:07 am   

Duuvelke napisał/a:
z otto nigdy nie zamawialam... ale jak zamawiam z wehkamp... to dostaje dosc szybko rzeczy... moge nawet sobie dzien dostarczenia paczki wybrac jak zamawiam przez internet lub telefonicznie... moze w otto tez tak mozna???


o wlasnie...to ja zapytam o wehkamp.Mam zamiar zamowic kilka ciuszkow,ale nie wiem jak to jest z jakoscia.... i czy rozmiarowka sie zgadza,czy nie szyja rzeczy z obnizona lub zawyzona rozmiarowka....
nie bylo z tym problemow???
powaznie zamawiane rzeczy przychodza na drugi dzien??? to ja chyba nie doczytalam troszke :roll: :D
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pią Sty 19, 2007 10:55 am   

osobiscie jestem zadowolona z wehkamp... jak mi cos nie pasowalo czy cokolwiek... to nigdy nie robili problemow ze zwrotem lub wymiana na inny rozmiar... a rozmiary sa takie jak w sklepach... bynamniej bluzek czy swetrow... czy tez strojow kompielowych... spodni nigdy tam nie kupowalam...

jak zamawiam przez net to moge sobie wybrac dzien kiedy mi przesylke dostarcza do domu... jak sie dzowni to nawet mozna godzine ustalic...
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pią Sty 19, 2007 10:57 am   

yokasta... ja nie mowilam, ze one na drugi dzien przychodza... tylko, ze mozesz sobie wybrac dzien dostarczenia... zazwyczaj program wyswietla ci mozliwe dni kiedy paczka moze byc dostarczona... i z tych dni mozesz sobie wybrac...
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Śro Sty 24, 2007 6:20 pm   

Juz wiem....
z Otto mozna zamowic na limt do 75 eur, a reszte trzeba zaplacic przed wyslaniem zamowionych produktow... :( Wiec czeka sie bardzo bardzo dlugo

Z neckermann nastomiast jest bardzo latwo, nie ma zadnych limitow i przesylka przychodzi w miare szybko.
To tylko tak, jezeli mowa o katalogach byla.
 
 
Anna Lucka
Gaduła


Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 154
Skąd: Haga
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 11:23 am   

Anna W Serdecznie gratuluje i zycze Tobie i Twojemu partnerowi wszystkiego co najlepsze.
A jesli chodzi o wybor kreacji - dla mnie rewelacja!
pozdrawiam
_________________
szczesliwym byc - tego trzeba sie nauczyc (eurypides)
 
 
Anna Lucka
Gaduła


Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 154
Skąd: Haga
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 12:24 pm   holenderskie sluby

Do tej pory bylam na 5 slubach w Holandii i kazdy z nich byl inny. Wszystko zalezy od charakteru pary mlodej. Na jednym ze slubow,ktory odbyl sie we Wloszech, najbardziej uroczysta byla kolacja, nie bylo tancow - co bardzo mnie zaskoczylo.
Najbardziej podoba mi sie bardzo indywidualne podejscie do pary mlodej. Nie konczy sie to tak jak w Polsce, na wymienieniu ich imion - Para mloda i osoby pomagajace w organizacji,najczesciej bliscy przyjaciele maja absolutny wplyw na kazdy szczegol. Na to jak ma wygladac slub cywilny, na opowiadane czesto zabawne historie z ich wspolnej przeszlosci, na muzyke, caly scenariusz i dlugosc mszy w kosciele, czytania.
Mysle, ze wiekszosc Holendrow jest totalnie przeswiadczona o swoich umjejetnosciach artystycznych. Na kazdym slubie byly conajmniej 3-4 przemowienia, artystyczne przedstawienia,samodzielnie napisane i zaspiewane anegdotyczne piosenki dotyczace pary mlodej. Czasami nawet im to wychodzi.
Zabawne jest takze dokladne okreslanie na zaproszeniu stylu ubioru gosci. Zdarza sie ze jest to thema; wowczas nalezy sie przebrac.
_________________
szczesliwym byc - tego trzeba sie nauczyc (eurypides)
 
 
Anna Lucka
Gaduła


Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 154
Skąd: Haga
Wysłany: Czw Lut 08, 2007 2:11 pm   stroj na slub

Jesli chodzi o sposob ubierania Holenderek? Hm. Faceci, ktorych znam - bez ekstrawagancji zazwyczaj schludna koszula i spodnie - dla mnie ok.
Do kobiet jednak wciaz nie moge sie przyzwyczaic. Zeszlego lata bylysmy zaproszeni na slub w przepieknej lokacji, temat ubioru gosci byl "odswietny" .Bardzo podekscytowana kupilam dwie niesamowite sukienki. Na slubie byc moze dwie inne kobiety wygladaly rownie nieprzecietnie, pozostale - katastrofa. Na poczatku czulam sie bardzo niezrecznie, ale po kilku calkiem przekonujacych komplementach powrocila pewnosc siebie!
Dziewczyny - na holenderskich imprezach zawsze zadawajcie szyku!
 
 
M.ina
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 64
Wysłany: Czw Lut 08, 2007 11:50 pm   

Ja mam juz swoj slub za saba. Cywilny mialam w Holland.
Jesli ktos jest zainteresowany moge odsprzedac niedrogo ladna, malouzywana :wink: slubna sukienke. rozmiar 36.
_________________
„Dobrze jest zakończyć swoją podróż do celu, ale w końcowym rozliczeniu to właśnie podróż ma znaczenie” Ursula Le Guin
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Śro Lut 14, 2007 11:08 pm   

I juz wrocilam!!
Po slubie jestem zaobraczkowana :)

ciuchy w koncu mo nie doszly na czas z otto, tylko wybralam cos w koncu z neckermanna, ktory idzie szybciej, a reszte jakos znalazlam w sklepach w delft i rotterdamie, nie bylo to jednak takie proste.
Bo na slub koscielny to sie kupi sukienke w sklepie slubnym i po wszytskim, a tak na cywilny ubrac sie ladnie na bialo, czy kremowo nie jest latwe.
Ale sie udalo, pozdrawiam
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 10:14 am   

moje gratulacjie... :041: :113:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group