NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Firma PE People z siedziba ’s-Hertogenbosch ?
Autor Wiadomość
sk1one 
Poczatkujacy
Tomasz

Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 4
  Wysłany: Śro Lip 01, 2009 4:38 pm   Firma PE People z siedziba ’s-Hertogenbosch ?

co sie dzieje z Firma PE People z siedziba ’s-Hertogenbosch ? Wie moze ktos cos na ten temat? .. ile jest jescze osob oszukanych? :013: przeciez to zenada...
_________________
u never be like me....
Ostatnio zmieniony przez sk1one Śro Lip 01, 2009 4:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
martadela19 
Poczatkujacy

Dołączyła: 17 Cze 2009
Posty: 5
Wysłany: Śro Lip 01, 2009 5:48 pm   

Witam:)
Ja bylam rok temu przez ta firme i wcale nie zostalam oszukana-na szczescie;)
Wszystko bylo idealnie.
Fakt,ze tylko za mieszkania placi sie za duzo(teraz jak dzwonilam to powiedziala mi Pani w biurze,ze 80e brutto.-troche za duuzioooo!!!!Chyba najwiecej ze wsyzstkich agencji jakich znam.Pieniadze mialam przelewane na czas.Poza tym poznalam wspanialych ludzi!No i tyle!!Jak tak przegladam fora,to malo ktora agencja z opinii innych wydaje sie byc wiarygodna!!!Polacy tylko narzekaja!!!Umieszczaja jakies durne filmiki na youtubie(jak to oni trawke umieja palic-i tu jest dopiero Żenada!!!!! :028:
_________________
martadela19
Ostatnio zmieniony przez martadela19 Śro Lip 01, 2009 5:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sk1one 
Poczatkujacy
Tomasz

Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 4
Wysłany: Śro Lip 01, 2009 6:06 pm   

martadela19 napisał/a:
Witam:)
Ja bylam rok temu przez ta firme i wcale nie zostalam oszukana-na szczescie;)
Wszystko bylo idealnie.
Fakt,ze tylko za mieszkania placi sie za duzo(teraz jak dzwonilam to powiedziala mi Pani w biurze,ze 80e brutto.-troche za duuzioooo!!!!Chyba najwiecej ze wsyzstkich agencji jakich znam.Pieniadze mialam przelewane na czas.Poza tym poznalam wspanialych ludzi!No i tyle!!Jak tak przegladam fora,to malo ktora agencja z opinii innych wydaje sie byc wiarygodna!!!Polacy tylko narzekaja!!!Umieszczaja jakies durne filmiki na youtubie(jak to oni trawke umieja palic-i tu jest dopiero Żenada!!!!! :028:

..To bylo kiedys pytam sie o terazniejszosc..? czasy sie zmieniaja ludzie tez..
...jednak prawda..
poszkodowani ludzie odzyskaja swoje pieniadze w ciagu 2-3tygpodni..
_________________
u never be like me....
Ostatnio zmieniony przez sk1one Śro Lip 01, 2009 6:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
martadela19 
Poczatkujacy

Dołączyła: 17 Cze 2009
Posty: 5
Wysłany: Śro Lip 01, 2009 6:20 pm   

No to nieźle....przykro mi bardzo. :088:
_________________
martadela19
 
 
methel 
Poczatkujacy
methel

Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 10
Wysłany: Śro Lip 01, 2009 6:23 pm   

jedna z wiekszych firm zatrudniajaca polakow w nl upadla chodzi tu o PE PEOPLEzatrudniala ona ok 1000 osob nie informujac pracownikow pracodawcow nie wyplacajac wyplat i pieniedzy wakacyjnych urlopowych. gnoje
_________________
methel
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Śro Lip 01, 2009 6:34 pm   

Czy z wiekszych ? Nie wiem - z wiekszych to Randstat niezle poplynal...
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Śro Lip 01, 2009 6:38 pm   

m4rcin napisał/a:
z wiekszych to Randstat niezle poplyna


A co z Randstatem? W mieście obok mają swój oddział i o niczym takim nie informują (no bo czym tu się chwalić ;) ), niby ciągle szukają ludzi do pracy...
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Śro Lip 01, 2009 6:51 pm   

Byli bohaterem w TV gdzies z 1.5 miesiaca temu - w kazdych wiadomosciach mowili o ich zlej kondyncji...
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
Izabela123 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 20 Cze 2008
Posty: 68
Skąd: Nieuwegein
Wysłany: Śro Lip 01, 2009 7:30 pm   

coś,ktoś więcej wie o p&e?Mój mąż pracował tam do marca.Jak ostatnio dzwonił z pytaniem kiedy pieniądze wakacyjne,to mu odpowiedzieli że w lipcu...
Ostatnio zmieniony przez Izabela123 Śro Lip 01, 2009 7:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
holro 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 33
Skąd: AMSTERDAM
Wysłany: Śro Lip 01, 2009 7:36 pm   

Jestem w stanie zrozumieć jak bankrutuje fabryka albo sklep, ale firma, która ma czysta kasę z ludzkiej pracy? W co tak zainwestowali,ze nie maja kasy? Przekręt jakiś i tyle. Taka firma oprócz biura do podpisania umów zazwyczaj więcej nie potrzebuje. 1000 osób miesięcznie policzcie sobie ile kasy, nie kupują materiałów (chyba,ze papier do drukarki), nie wynajmują powierzchni sklepowych itd. biorą do pracy jak inni im za to płaca, nie płacą ludziom przecież postojowego...wypożyczalnia "narzędzi" do pracy, których w dodatku nie muszą kupować.
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Śro Lip 01, 2009 7:39 pm   

Wystarczy ze przekrecil sie jeden ze zleceniodawcow i nie zaplacil np. €1 000 ooo ... I pada caly lancuszek firm
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
holro 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 33
Skąd: AMSTERDAM
Wysłany: Śro Lip 01, 2009 7:46 pm   

Tak duża firma ma ubezpieczone kontrakty, nie wierze ,ze przy takich obrotach nie zabezpieczają się to nie "pan Janek" co bierze 15 osób do szklarni znajomego Holendra i otworzył na ten czas pośrednictwo pracy.
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Śro Lip 01, 2009 7:56 pm   

Nie takie firmy sei przekrecily [w sensie padly]... Wiec niekoniecznie byl jakis walek (ale nie mowie ze nie bylo na 100%)
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
Ostatnio zmieniony przez m4rcin Śro Lip 01, 2009 7:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Lip 01, 2009 9:23 pm   

Upadlośc tej firmy, wisiala już od dluższego czasu w powietrzu...
_________________
" Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszlości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszlości. " Józef Piłsudski.
 
 
lolt 
Poczatkujacy
lolt

Wiek: 113
Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Śro Lip 01, 2009 10:12 pm   

Upadlosc upadloscia a co teraz bedzie z nasza kasa miesieczne wynagrodzenie oraz wakacyjne ????????????????hyyyyyyy jak ktos jest w holandii i jeszcze pracuje w pe people niech pisze co sie dzieje z gory dziekiiiiiii :074:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group