NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Firma PE People z siedziba ’s-Hertogenbosch ?
Autor Wiadomość
sk1one 
Poczatkujacy
Tomasz

Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 4
Wysłany: Śro Lip 01, 2009 10:24 pm   

lolt napisał/a:
Upadlosc upadloscia a co teraz bedzie z nasza kasa miesieczne wynagrodzenie oraz wakacyjne ????????????????hyyyyyyy jak ktos jest w holandii i jeszcze pracuje w pe people niech pisze co sie dzieje z gory dziekiiiiiii :074:
Wydaje mi sie ze bardzo duzo osob poszkodowanych przez PE jest jeszcze w NL , do wielu zwlaszcza co "swierzych" pracownikow ta wiadomosc nie dotarla, a gdy probuja kontaktowac sie z ktoryms z koordynatorow slysza standardowa odpowiedz na to kiedy beda pieniadze - Nie wiemy kiedy beda albo jak powiedzial kto inny z biura pieniedzy nie ma i nie bedzie.. ponoc ta sprawa zajal sie juz komornik i pieniazki beda do odzyskanaia. w ciagu 2 -3tyg.. tylko teraz nie pracowac dalej bo ta kasa i tak nie dojdzie dalej zmieniac jak naszybciej agencje..
_________________
u never be like me....
 
 
 
janosik 
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 759
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 1:08 am   

Witam,

PE People jeszcze nie oglosilo bankructwa wiec sprawa jest jeszcze nadal otwarta choc moim skromnym zdaniem lada dzien a taki wniosek znajdzie sie w sadzie.

Moja rada dla pracownikow jeszcze tam pracujacych to jak najszybciej zmienic agencje posrednictwa pracy i zaprzestac wykonywania pracy. Natomiast osoby, szukajace pracy powinny omijac PE People.

Osoby wobec, ktorych PE People ma zaleglosci powinny jak najszybciej nawiazac kontakt ze Zwiazkami Zawodowymi FNV Bondgenoten. Zwiazek zamierza na dniach wesprzec w/w osoby. Alternatywa dla osob bardziej zamoznych to skorzystanie z uslug prawnika.

Prosze kuc zelazo poki gorace.

Po raz kolejny czlonek VIA wykreca numer. Ciekaw jestem co na to Pan Roubos.

Pozdrawiam.
_________________
IT IS BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING - GEN.PATTON

www.polstore.nl - strona poświęcona wspaniałej rasie jaką jest Długowłosy Owczarek Niemiecki
 
 
methel 
Poczatkujacy
methel

Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 10
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 6:15 am   

wczoraj do niektorych zakladow ktore mial pod soba pe wkroczyla firma otto i zaproponowala przejscie do siebie na tych samych zasadach.
_________________
methel
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 9:53 am   

Nie jestescie pierwszymi i nie ostatnimi, ktorzy maja ten problem... Ale oczywiscie Polak zawsze bedzie krzyczal, ze go oszukuja... to jest dopiero zenada :/ Zamiast marnowac swoj czas na zbedne placze, ktore sie niczego nie trzymaja, lepiej spozytkujcie czas na zdobycie konkretnych, wiarygodnych informcji, co zrobic teraz ijak wybrnac z tej sytuacji bez dodatkowego pograzania pracodawcy. Jesli nie znacie jezyka, obdzwoncie zwiazki zawodowe, nowa infolinia dla Polakow (ona co prawda jest glownie do zglaszania oszustw) ale moze warto sprobowac i zapytac, moze znaja odpowiedz na Wasze pytania... Boze, Polak jak dziecko, jak go sie za reke nie zaprowadzi to bedzie stal i ryczal jak baba zamiast cos zrobic ...
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Anka3 
Poczatkujacy
Anka

Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 1
  Wysłany: Czw Lip 02, 2009 10:37 am   Praca dla pracownikow z PE People

Dzien dobry,
Mam pytanie czy PE People pracowalo tez w Noord Holland? Jezeli tak to prosimy o skontaktowanie sie z nami tych ktorzy poszukuja pracy w Noord Holland w dziale produkcji, logistyki. W jakich firmach pracowali Panstwo do tej pory, i jakie maja doswiadczenie. Nasza firma poszukuje Polakow z doswiadczeniem rowniez na wozki widlowe. Wazne jest zebysmy tez wiedzieli czy w obecnej firmie gdzie Panstwo pracuja jest mozliwosc zostania jezeli tak to nasza firma postara sie aby Panstwo tam zostali ale byli oddelegowani tam przez nas. Jestesmy tez w stanie zapewnic mieszkanie jezeli beda juz Panstwo dla nas pracowac.

Dane naszej firmy:
Compass Dienstverlening BV
Sint Sebastiaanstraat 7, 1811 PA Alkmaar.
Tel: 072 5316815
Podaje moj telefon z pracy dla tych co wola po Polsku sie porozumiec 0622182554
e-mail: [email protected]
www.compass-dienstverlening.nl

Pozdrawiam,
Ania Holewska
 
 
optymistka_25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 18
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 10:41 am   

Znowu powtorze to co uslyszalam od ludzi, bo obiecano im w ktorejs z firm ze jesli teraz przejda do klaassen intermediair to dostana od nich wyplacone pieniadze.
PE people obiecuje ludziom, ze im pieniazki wyplaca ale to jest w ich sytuacji niemozliwe, bo sami maja milony do zaplacenia. Im na pewno bym juz nie wierzyla.
 
 
aszka888 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 30
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 12:06 pm   

Polecam Holenderskie agencje..
Moja kolezanka przezyla upadlosć firmy panie moderatorze..i dlatego napisałam w moim wątku w którym zamknąłeś, iż po upadłości nikt nic nie dostanie ponieważ firmy już nie ma..ludzie składali papiery w szybkim tempie do bezrobocia i czekali na zasiłki bo wszyscy pracowali na kontraktach. Nie ma się o co sądzić bo już formalnie nie na podmiotu który nas oszukał..czy był naszym pracodawcą.
A jeżeli inne firmy chcą zapłacić za długi konkurencji..w co wątpię to czemu nie!
Apropo prawników tutaj..tu dobrzy prawnicy są bardzo bardzo drodzy..także odradzam!
_________________
no holandia city..
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 12:09 pm   

aszka888 napisał/a:
[b]Moja kolezanka przezyla upadlosć firmy panie moderatorze..i dlatego napisałam w moim wątku w którym zamknąłeś, iż po upadłości nikt nic nie dostanie ponieważ firmy już nie ma..


Zamknalem tamten watek ( http://www.niedziela.nl/f...pic.php?t=47647 ) bo sie zrobil balgan - troche informacji tu troche tu. A tak wszystko bedzie sie toczylo w jednym watku :039:
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
Ostatnio zmieniony przez m4rcin Czw Lip 02, 2009 12:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PVE 
Poczatkujacy
Czas na zmiany !


Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 17
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 12:24 pm   

Ciekawe jak ta sprawa sie potoczy ? Czy ludzie otrzymaja nalezne wynagrodzenie, itd.
 
 
agata21229 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Gru 2008
Posty: 125
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 12:47 pm   

aszka888 napisał/a:
Polecam Holenderskie agencje..
Moja kolezanka przezyla upadlosć firmy panie moderatorze..i dlatego napisałam w moim wątku w którym zamknąłeś, iż po upadłości nikt nic nie dostanie ponieważ firmy już nie ma..ludzie składali papiery w szybkim tempie do bezrobocia i czekali na zasiłki bo wszyscy pracowali na kontraktach. Nie ma się o co sądzić bo już formalnie nie na podmiotu który nas oszukał..czy był naszym pracodawcą.
A jeżeli inne firmy chcą zapłacić za długi konkurencji..w co wątpię to czemu nie!
Apropo prawników tutaj..tu dobrzy prawnicy są bardzo bardzo drodzy..także odradzam!


Po ogłoszeniu upadłości przez firme pieniądze które należą się pracownikom są do odzyskania nawet z odsetkami za zwłokę, dlatego radzę wszystkim walczyć,bo warto.
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 1:04 pm   

Pieniadze sie naleza - tylko jak firma nie ma majatku to odzyskanie kasy moze byc ciezkie...
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
agata21229 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Gru 2008
Posty: 125
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 1:29 pm   

Tak racja,zależy jak to wszystko wyglądało 'od podszewki' znam przypadek gdzie firma ogłościła upadłość, wszystkie tzw. długi przeszły na konto Skarbu Państwa po czym Ci którzy walczyli otrzymali swoje pieniądze.
 
 
wanati 
Poczatkujacy
Pracodawca

Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Opole
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 2:49 pm   

Jesli jestes osoba, ktora pracowala w Holandii poprzez firme P&E - prosze o kontakt.
Sprobujemy pomoc w kontynuacji pracy.
tel.: 509 705 215
Ostatnio zmieniony przez wanati Czw Lip 02, 2009 2:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ewa Medynska 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 8
Skąd: den bosch
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 2:50 pm   

mozna wiedziec w jakich firmach pracowaliscie przez PE People.. moze bede mogla pomoc w kontakcie z kims, kto zapewni miekkie ladowanie po tej wywrotce, ale sa potrzebne adresy firm do ktorych malezaloby sie udać z propozycja przejecia pracowników.. pozdrawiam wszystkich
 
 
 
klaassen 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 5:46 pm   

Pomagamy pracownikom PE People pozostac w ich firmach, jednak prosimy wszystkich bylych pracownikow tej firmy o kontakt . Jestesmy czlonkiem ABU i uczciwa organizacja.

Kontakt:

KLAASSEN INTERMEDIAIR
0657320676
0650266060
www.klaassenintermediair.nl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group