NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Firma PE People z siedziba ’s-Hertogenbosch ?
Autor Wiadomość
Holandia1982 
Nieśmiały użytkownik
Holandia1982


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 88
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: Pią Paź 09, 2009 6:54 pm   dlaczego jestes tego taki pewien

z1mone napisał/a:
% znaczy sie odsetki nalezne za opoznienie. Gdybys mial te pieniadze 3 miesiace temu moglbys je zainwestowac, pomnozyc itp. nie dostales pieniedzy wiec za strate naleza ci sie odsetki.
Odbiegajac od tematu to pieniadze sa juz wyplacane - potwierdzone zrodlo
 
 
z1mone 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 10
Wysłany: Sob Paź 10, 2009 12:51 am   

a... no widzisz... tak juz mam :032:
Ale przepraszam,ze sie wcialem bo byc moze chodzilo ci o inne procenty :030:
 
 
esaen 
Poczatkujacy
beatmaker


Wiek: 38
Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 15
Skąd: Amsterdam
  Wysłany: Nie Paź 11, 2009 1:41 pm   

no dobra jak ja dostalem ten list potwierdzajacy to co teraz wystarczy czekac na pieniadze czy odeslac go czy jak to tam jest ?! bo nie ma tam wzmianki o odsylaniu itp itp pisze ze mozna sie odwolac ... a jesli ktos dostal $ bez procentow to procenty beda wyplacane kiedy prosze bardziej o szersze info bo dostalem ten list a pieniadzy jeszcze nie

prosze o szybka odp :013: :011: :091:
_________________
Mamy prawo do szczescia lecz nie mamy szczescia do prawa
 
 
 
z1mone 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 10
Wysłany: Nie Paź 11, 2009 2:11 pm   

Jesli nie napisali -odeslac to po co to robic... Proste zasady oni ci podali kwote, ktora ich zdaniem ci sie nalezy w zwiazku ze zobowiazaniami PE i jesli sie zgadzasz dostajesz ta kase. Jesli uwazasz, ze wyliczona kwota jest nieodpowiednia tzn. nie taka jaka jest ci dluzna PE nie zgadzasz sie znimi wiec wstrzymuja oni wyplate tych pieniazkow dla ciebie i czekaja az w jakis sposob uargumentujesz swoje racje. Takim sposobem mozesz czekac do nastepnej gwiazdki...
Pozdrawiam ...i nadal czekam na kase
 
 
ermeo 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 4
Wysłany: Nie Paź 11, 2009 8:37 pm   

Natrafiłem na ten post. Pracowałem w PE od lutego do czerwca br.
Nie dostałem jeszcze wakacyjnych, ani żadnych dokumentów. Czy jest możliwe jeszcze ich odzyskanie? Jeśli tak to jak i z kim mam się kontaktować?
 
 
z1mone 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 10
Wysłany: Nie Paź 11, 2009 10:44 pm   

moim skromnym zdaniem to tylko z UWV. Nikt inny cie nie obslozy... no chyba ,ze za pieniadze :082: PE nie ma, a nikt kto mial z ta firma jakekolwiek koneksje ci nie pomoze bo to juz przeszlosc i nie beda sobie zawracac glowy. Musisz sie zarejestrowac w UWV, jesli czytales watek to juz to powinienes wiedziec. Dogadasz sie po angielsku, niemiecku lub holendersku jesli potrafisz. Potrzebny ci bedzie sofi numer do tej rejestracji. Udziela ci wszelkich informacji ,a potem tylko czekac, czekac... czekac.... ... .. . Musieli o tobie zapomniec- pech, a moze po prostu papiery nie doszly. W kazdym badz razie nic nie stracisz jak zadzwonisz- wrecz przeciwnie
Tu masz stronke z numerami http://www.uwv.nl/werkgev...tact/index.aspx
Jest wielu specjalistow na forum, moze uchyla rabka tajemnicy i wytlumacza dokladnie jak postepowac ale bylo to juz tutaj przerobione. Dzwon, nie zwlekaj!!!
 
 
ermeo 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 4
Wysłany: Pon Paź 12, 2009 2:08 pm   

dzieki za rade. a to znaczy ze z jarografem tez beda problemy?
 
 
andrzejr84 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 05 Lip 2009
Posty: 57
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 1:01 pm   

Firma upadła więc nie są w stanie wystawić nam jarografów. Jakiś czas temu wysłali nam pisemka do domów, w których informowali, że przy rozliczaniu z podatku mamy okazywać się ostatnim salarisem. Więc warto zachować wszystkie dokumenty z PE. Być może przydadzą się jeszcze te papiery które wysyłaja do nas z UWV.
Ps. ja nadal czekam za pieniędzmi...
_________________
Przypływ mądrości mierzy się upływem żółci
 
 
ermeo 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 4
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 10:43 pm   

Nom ale ja nie dostalem zadnej informacji od nikogo. Wiec gdzie musze zadzwonić zeby cos ruszyło?
 
 
gregor7827 
Poczatkujacy


Wiek: 46
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 9
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 7:24 pm   

Nikt nie psze nic o tym czy dostał od UWV po otrzymaniu listu z wyliczoną kwotą, który trzeba podpisany odesłać, kolejny list z informacją, że pieniążki już zostały przelane. Otóż ja dostałem taki list wysłany 14/10 ale wciąż środków jak nie było tak niema... Ciekaw jestem czy inne osoby również otrzymały takie pisemko i może zaległe środki.
 
 
 
z1mone 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 10
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 7:54 pm   

tak przychodzi jeszcze list z UWV z potwierdzeniem kwot dlugu, ktorego to nie trzeba juz nigdzie odsylac. Znaczy to, ze przelew jest juz tuz tuz ;)
Ja dostalem przelew ok tygonia po tym liscie podobnie jak moja dziewczyna.
Cierpliwosci pieniadze sa juz w drodze ;]
 
 
gregor7827 
Poczatkujacy


Wiek: 46
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 9
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 10:05 pm   

...to ja się ciesze bardzo i dzięki za informacje
 
 
 
z1mone 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 10
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 10:37 pm   

aha slyszalem tez o tajemnicy jaka owiane sa kwoty zwrotow, ze niebardzo koledzy i kolezanki pracujacy w Holandii chca sie podzielic ta informacja... wiec napisze, ze jest to z reguly okolo 2200euro :)
 
 
gregor7827 
Poczatkujacy


Wiek: 46
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 9
Wysłany: Śro Paź 28, 2009 3:09 pm   

Faktycznie tydzień po otrzymaniu drugiego listu z UWV, pieniążki wpołynęły na moje konto w dniu dzisiejszym w dosyć oazałej kwocie:)
 
 
 
methel 
Poczatkujacy
methel

Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 10
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 11:39 pm   

ja dostalem kase w zeszla srode jestem powiedzmy zadowolony lecz po 4 mies.NIEZLY WALEK NAM PE ZROBIL pozdr
_________________
methel
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group