NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca przy zbiorach pomidorów i irysów
Autor Wiadomość
Marcin86 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 1:09 pm   Praca przy zbiorach pomidorów i irysów

Siemanko ludu pracujący chciałbym do was dołączyć :) jestem jeszcze w Polsce ale chciałbym wyjechać za granice i jutro będę miał rozmowę do pracy przy pomidorach dziwna jest ta agencja poniważ chcą ludzi tylko i wyłącznie z doświadczeniem, którego nie posiadam, ale wydaje mi się że nie jest to jakoś strasznie skomplikowane. Jeśli ktoś mógłby mi opisać jak to wygląda czysto technicznie (zbieranie w szklarni, do jakich pudelek, liście osobno?) slłyszałem także że jest tam obniżanie drutu jeźli ktokolwiek mógłby w skrócie opisać o co chodzi byłbym, bardzo wdzięczny
Z góry dziękuję za waszą pomoc (która przyda się niezmiernie) :)
 
 
holland2008 
Poczatkujacy
damian

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 4
Skąd: Roterdam
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 1:32 pm   

witaj chcesz sie dowiedziec na temat tych pomidorow zapraszam na moje gg 5478162
 
 
Black_siwa 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 10:51 am   

z doswiadczeniem do pomidorow....?
hehehe :119:
_________________
MartaSzczepaniak
 
 
riddick1 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 4
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 6:09 pm   

sory że odświeżam ale może coś ciekawego dodam ;p
Black_siwa, pewnie nie pracowałaś przy pomidorach więc nie wiesz ;)
Jak w szklarni masz obowiązującą normę, to bez doświadczenia normy nie zrobisz, zależy od szklarni, jedne dają 2 tygodnie na przyuczenie inne nie, mojego znajomego po 2 dniach wywalili ponieważ nie mógł zrobić 400 kg/h, u mnie w szklarni jest okres 2 tygodni, i po nim pracodawca, (nie pośrednik), decyduje czy zostawić ciebie czy nie. Pozdro
 
 
Black_siwa 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 1:08 pm   

nom raczej nie pracowalam....ale nie powiem skusilabym sie na maly wyjazd tym bardzie ze pilnie potrzebuje pracy...jednakze niemam doswiadczenia w zbieraniu pomidorow...bo rozumiem ze wybieranie w sklepie badz zrywanie w ogrodku sie nie liczy hehehe...a tak powaznie to serio bym chciala jakakolwiek prace zlapac
_________________
MartaSzczepaniak
 
 
gosia1234 
Poczatkujacy

Dołączyła: 29 Lut 2008
Posty: 44
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Sob Sie 22, 2009 5:02 pm   

Zgadzam sie z poprzednikiem.Praca przy zbieraniu pomidorow,ogorkow czy papryki w szklarni wymaga doswiadczenia. U mnie na szklarni z pomidorami tez sa normy z reguly 350-400 kg/h . bez doswiadczenia slabo widze te osoby. Bywa , ze pracodawca daje czas na przyuczenie ale bywa tez ze jesli prosi o pracownika z doswiadczeniem takiej mozliwosci nie ma. Poza tym warunki pracy w szklarni, ktorych nie da sie porownac z niczym zwlaszcza w okresie letnim.
 
 
krista 
Poczatkujacy
krista


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: Poland
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 3:05 pm   

Praca odchudzająca :043: Malo się płaci, dużo się poci , i ciężko pracuje się :023:
 
 
 
gocha30 
Poczatkujacy

Dołączyła: 20 Cze 2009
Posty: 3
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 11:39 am   

All Rand Partner to oszuści,byłam tam na pomidorach.Praca ciężka,niepłatna!!!!Warunki mieszkaniowe tragedia!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group