NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Starterslening i koopsubsidie
Autor Wiadomość
kikker 
Poczatkujacy

Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 8
Wysłany: Pią Lip 24, 2009 11:11 am   Starterslening i koopsubsidie

mam pytanie-otoz jestem w trakcie kupna mieszkania na hipoteke i slyszalam o starterslening i koopsubsidie-bardziej mnie interesuje ta druga nazwa-ciekawa jestem kto moze sie o to starac,jesli ja sie mam przyznany kredyt na 141.000 i moja rata miesieczna bedzie rowna 800 eur(z czego ok 200 eur odda belasting)to cz ja mam do tego koopsubsidie prawo????jesli ktos sie o to staral to prosze o porade.pozdrawiam wszystkich
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Sie 15, 2009 11:34 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Rauf 
Gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 172
Skąd: Netherlands
Wysłany: Pią Lip 24, 2009 11:55 am   

tu masz link z informacjami na temat ktory cie interesuje

http://www.hypotheekshop....psubsidie-check

pozdrawiam
 
 
kaczyniak
Gaduła

Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 138
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 10:59 am   

jezeli moge spytac, to na jaki okres jest ta hipoteka? chce tylko porownac wielkosc raty,

[ Dodano: Pon Lip 27, 2009 12:04 pm ]
raczej 30...
 
 
wikcia 
Poczatkujacy
wika

Wiek: 55
Dołączyła: 05 Mar 2009
Posty: 5
Skąd: groningen
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 5:05 pm   

edit
nie pisz postow duza litera


[ Dodano: Pon Sie 10, 2009 9:02 pm ]
mam takze pytanie dotyczace koopsubside-jestem w trakcie kupna domu pod hipoteke,poniewaz posiadam inny kredyt w banku moj doradca i hipoteker twierdzi ze koopsubside mi sie nie nalezy ,kredyt jest splacany regularnie,mam prosbe jesli ktos zna informacje na ten temat prosze o odpowiedz i rade -pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Sie 10, 2009 5:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Plat 
Nieśmiały użytkownik
Plat

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 21 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: NL (Roosendaal)
Wysłany: Sob Sie 15, 2009 7:43 pm   

Witam
Instytucja zajmujaca się rozpatrywaniem wnioskow o koopsubsidie nazywa się SenterNovem. Adres do korespondencji SenterNovem Afd. BEW+
Postbus 93144 2509 AC Den Haag.
Wiecej informacji www.senternovem.nl/rgo/koopsubsidie.
Tel. +31 (0) 70 373 59 15 ( 9.oo do 12.oo)
E-mail [email protected].
W zalaczonym do wniosku o koopsubsidie objasnieniu ( toelichting) w punkcie 4 na stronie 9
jest napisane:
Kredieten en geldleningen
Met ingang van 1 januari 2009 dienen, conform norm 12.5 van de Nationale Hypotheek Garantie alle overige betalingsverplichtingen voortvloeiende uit geldleningen of anderen vormen van kredieten uiterlijk op datum van passeren te zijn afgelost en het contract of de contracten te worden opgeheven.
Co mozemy przetłumaczyć nastepujaco: od dnia 1 stycznia 2009 zgodnie z norma 12.5 Nationale Hypotheek Garantie wszystkie zobowiazania pienieznej wynikajace z pozyczek pienieznych lub innych form kredytowych musza byc ( ostatecznie) w dniu podpisywania aktu notarialnego splacone i umowa lub umowy ( dot w/w zobowiązań pieniężnych) powinny być rozwiązane.

Pozdrawiam serdecznie :039:
_________________
Plat
Polen Consulting BV
www.polenconsulting.nl
www.zwrotpodatku.net
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group