NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Sob Lip 25, 2009 4:20 pm
OSTRZEGAM PRZED VAN DEN HEUVEL HRYZANTEM!!!!!!!!(W HADZE)
Autor Wiadomość
bziku18 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 3
Wysłany: Sob Lip 25, 2009 1:32 pm   OSTRZEGAM PRZED VAN DEN HEUVEL HRYZANTEM!!!!!!!!(W HADZE)

SAMI WYDYGANCE, PRACUJE SIE BEZ PRZEWY BEZ PICIA, UMOWY SIE NIE MOZNA DOPROSIC, ZALICZKI TAK SAMO, JEDZIE SIE BUSEM W 11 OSOB PRAWIE 1,5 GODZ W JEDNA I 1,5 GODZ W DRUGA STRONE...A PRACUJE SIE Z POMAZANCAMI ,KTORZY GADAJA TYLKO PO TURECKU, TRAKTUJA KOBIETY JAK OSTANIE IDIOTKI.WCZORAJ BYLAM W BIURZE ROZMJAWIALAM Z "MUSTAFA...CZY JAK MU TAM"I SIE DOWIEDZIALM ZE PRZEZ 6 DNI NIE ZAROBILAM NAWET 200EURO ...CZYLI STAWKE MIALAM JAKOS 3,92. UMOWY DAC NIE CHCA ,DOPIERO PO 4 TYGONIACH......JEDEN WIELKI SYF!!!!!!
 
 
mada 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Maj 2009
Posty: 2
Wysłany: Sob Lip 25, 2009 2:40 pm   aaaa

masz racje ostrzegalam was przed ta firma tam sami popaprancy tureckie pracuja a wy nie reagowaliscie i tlumami do kantoru przychodzilyscie i dalej przychodzicie. Myslalam ze polki madżeisze jednak sie mylilam, chcecie pracowac gratis to mustafa z wielkim nosem zaprasza życze powodzenia
 
 
ElaKamil 
Poczatkujacy

Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 20
Wysłany: Sob Lip 25, 2009 4:21 pm   pan MUSTAFA!!

u pana M bylem z dziewczyna w srode w zeszlym tygodniu. podpisalismy zgode na prace na truskawkach, praca miala byc na drugi dzien, stawka dzienna to ok 100-150 E !!! ( praca na akord). Usmiechnal sie ladnie i powidzial ze mamy byc jutro o 5.40 rano pod biurem. tego samego dnia wieczorem wyslal nam sms-a ze praca zaczyna sie od piatku. w czwartek wieczorem powiadomil nas ze praca jednak od poniedzialku. a juz w niedziele stwierdzil ze pracy nie ma:) ahaa i pan M mial zastrzezenia co do dlugosci paznokcia dziewczyny:)... a sam na kg żelu na głowie
 
 
 
bziku18 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 3
Wysłany: Śro Lip 29, 2009 12:41 pm   wydyganiec

nie rozumiem tych polek tam pracujacych po 5 -6 tyg bez umow bez niczego!!!! nawet mu sie nie przypominaja, a potem normalni ludzie zostaja oszukiwani przez***********podaje nr tel 0619984150, dla chetnych ktorzy by chcieli sprobowac odzyskac swoje pieniadze. trzeba sie wziasc za tego wydyganca!!!!!!

[ Dodano: Sro Lip 29, 2009 12:47 pm ]
trzeba zebrac okolo 10-15 facetow i wjechac mu na biuro po 19 ,wtedy przeyjmuje nowe dziewczyny i chcac nie chcac bedzie musial wyplacic pieniadze...innego wyjscia nie widze, bo ja za darmo nie lubie pracowac. wiec ludzie wezcie sie w koncu w garsc!!!!!!!!!!!!! czekam na tel


nastepnym razem uzyj normalnego jezyka do okreslenia innych nacji :074:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Lip 29, 2009 5:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
viktoria 
Poczatkujacy

Dołączyła: 16 Gru 2008
Posty: 7
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 6:46 pm   

jestes smieszna!!!!!! w tym biurze pracuje 30 polek i zadna nie narzeka jestes pierwsza osoba ktora pisze cos takiego na internecie ta firma ma pewne zasady przychodzac do biura mowia o stawce kiedy bedzie wyplacana i co do zaliczek i ty doskonale wiedzials ze jak zrezygnujesz z tej pracy nie zostana ci wyplacone zadne pieniadze bo tez czemu jak tylko chodzilas i sie przygladalas a my za ciebie pracowalysmy ja pracuje w tej firme ponad 2 lata i co do kasy sa wyplacalni a muzafer jest w porzadku szefem do z toba jest cos nie tak.
 
 
 
aszka888 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 30
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 9:56 pm   

mysle ze ktos tak mocno oburzony nie opowiada bajek viktoria..kogos kryjesz.. :119:
_________________
no holandia city..
 
 
renatka123 
Poczatkujacy

Dołączyła: 18 Lis 2009
Posty: 6
  Wysłany: Śro Lis 18, 2009 9:33 pm   

Powiem jedno ludziom nigdy nie mozna dogodzic.Chodzby im sie dawalo jak najwiecej to zawsze im malo.Znam ta firme bardzo dobrze i dziwie sie temu co piszecie.Mam jedno pytanie.CZYJA TO WINA?Ich?NIE!Przychodza polki do pracy nie po to by pracowac tylko czesto by popatrzec na chlopakow,albo zeby dostac pieniadze walac za przeproszeniem niezla scieme.Tak poza tematem nie dziwe sie ze maja tu o nas "POLKACH" takie zdaniem.Przychodza dziewczyny z kilogramem tapety na twarzy,cyckami na wierzchu(za przeproszeniem)i mysla tak dadza mi dwa razy wiecej.Jedno co moge powiedziec to zal...sciska.Przychodza dziewczyny i nie w glowie im kontrakty.Ja przez ta firme nie zostalam oszukana i bardzo ja sobie chwale,moi znajomi rowniez.Powiem nawet ze mozna sobie tam zarobic i to porzadne pieniadze.Ale wszedzie trzeba myslec glowa.Bo tapety,farbowanych blond pieknosci,czy jakiego kolwiek rodzaju tipsiar maja wszedzie na peczki.Nie bede wiecej o tym pisala bo kazdy wie,jaka istnieje rzeczywistosc.I jezeli ktos probuje wypersfadowac soba takie cos...no to naprawde pomylke wielka stanowia ludzie.LUDZIE...BEZMYSLNI.Pozdrawiam wszystkich majacych odmienne zdanie;)
 
 
paulatyk 
Poczatkujacy

Dołączyła: 18 Lis 2009
Posty: 1
  Wysłany: Śro Lis 18, 2009 10:08 pm   

zgadzam sie z poprzedniczka.Tylko w porownaniu do niej akurat tam pracuje,chociaz z tego co napisala widocznie rowniez musiala tam pracowac.Pracuje juz tam X czasu.I nic mnie zlego z ich strony nie spotkalo.Rowniez popieram temat odnosnie POLEK.Sama jestem swiadkiem jak przychodzily Polki do pracy.Na gebie tyle nawalone ze mozna by bylo szpachlowka dwa dni zdrapywac.Posladki wylewajace sie z obcislych spodenek ledwo co je zakrywajacych.Co to jest Rewia mody?Jezeli tak to niestety nie jest to ten adres.Tu szukaja porzadnych osob ktorym na kazda strone nie swieca oczy za swiezym towarem,tylko prawde powiedziawszy ludzi chcacym cos osiagnac,skupiajac sie na pracy.Jezeli Ty nie oszukujesz to inni rowniez beda w porzadku do Ciebie.Mnie rowniez nigdy nie oszukali.A to z kim pracujesz nie ma znaczenia,bo to od Ciebie zalezy z jakiej strony sie pokazesz i czy beda Cie szanowac.Kazda praca jest dobra jezeli chcesz pracowac.Ja bynajmniej polecam ta firme.I wogole mam do nich szacunek ze maja jeszcze sile na takich ludzi,ktorzy chca nic nie robic a dobrze zarobic:))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group