NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Śro Lip 29, 2009 5:18 pm
lebara doładowanie w polsce
Autor Wiadomość
Wąski 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 5
Wysłany: Śro Lip 29, 2009 2:30 pm   lebara doładowanie w polsce

jestem w polsce
zadzwonili do mnie z holandi i zżarło mi całą kase z konta
próbowałem doładować konto przez lebare
dostałem kod tylko aby go aktywować musze zadzwonić ale nie mogę bo niemam nic na koncie

Na kuponach aktywacyjnych w holandi kiedyś były dwa sposoby doładowania ,
(jeden jest że trzeba zadzwonić na 1244 i wcisnąć 2 )
byłbym wdzięczny jak ktoś by mi napisał ten drugi sposób

dzieki wielkie.
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Śro Lip 29, 2009 2:45 pm   

http://www.lebara-mobile.nl/pl/shop/ jest opcja uzupelnij elektrocznie - moze w ten sposob?
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
ginger 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 28 Wrz 2008
Posty: 79
Skąd: Noorden
Wysłany: Śro Lip 29, 2009 2:49 pm   Re: lebara doładowanie w polsce

Wąski napisał/a:
jestem w polsce
zadzwonili do mnie z holandi i zżarło mi całą kase z konta
próbowałem doładować konto przez lebare
dostałem kod tylko aby go aktywować musze zadzwonić ale nie mogę bo niemam nic na koncie

Na kuponach aktywacyjnych w holandi kiedyś były dwa sposoby doładowania ,
(jeden jest że trzeba zadzwonić na 1244 i wcisnąć 2 )
byłbym wdzięczny jak ktoś by mi napisał ten drugi sposób

dzieki wielkie.

Miałam dokładnie ten sam problem Lycamobile, nie ma szans na doładowanie poza granicami Holandii.
Musisz znaleźć specjalny numer do doładowań za granicą lub kupić polską zdrapkę.
_________________
Kobiety są największa mniejszością
 
 
Jopasek 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 40
Skąd: Uć
Wysłany: Śro Lip 29, 2009 3:02 pm   

Na stronie lebary jest jano napisane co zrobić poza granicami NL żeby doładować konto :

Doładowanie konta za granicą

Kupony uzupełniające Lebara Mobile są dostępne jedynie na terenie Holandii. Zanim wyjedziesz do innego kraju, nie zapomnij zaopatrzyć się w wystarczającą ilość kuponów uzupełniających.

Aby uzupełnić stan Twojego konta przy użyciu kuponu uzupełniającego za granicą:

* Zadzwoń pod bezpłatny numer 1244 i wybierz opcję 2. Następnie wprowadź 14 – cyfrowy kod uzupełniający znajdujący się na kuponie i naciśnij [#].
* Użytkownik ma 3 możliwości wprowadzenia poprawnego kodu uzupełniającego. Po trzykrotnym wprowadzeniu niewłaściwego kodu, usługa uzupełnienia stanu konta zostaje zablokowana. Aby znieść blokadę, zadzwoń do Biura Obsługi Klienta, pod numer 1200 (z telefonu komórkowego sieci Lebara Mobile) lub pod numer 0900-4321321 (z telefonów komórkowych i stacjonarnych innych operatorów).
* Jeśli próba zasilenia stanu konta zakończy się niepowodzeniem, zadzwoń pod numer * 1 2 3 * 1 2 4 4 # i potwierdzić [OK].
* Jeśli nie dokonasz zasilenia stanu konta w ciągu 6 miesięcy, Twój kredyt zostanie zamrożony. Oznacza to, że będziesz mógł otrzymywać połączenia przychodzące, przy czym połączenia wychodzące będą zablokowane.
* Jeśli w ciągu kolejnych 3 miesięcy uzupełnisz konto, wówczas Twój kredyt zostanie reaktywowany. W przeciwnym razie Twoja karta SIM straci ważność.
 
 
 
Wąski 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 5
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 3:31 pm   

m4rcin napisał/a:
http://www.lebara-mobile.nl/pl/shop/ jest opcja uzupelnij elektrocznie - moze w ten sposob?


tak zrobiłem dostałem kod ,ale tam trzeba zadzwonić a jak zadzwonić skoro się ma zablokowane wychodzące.

dzieki wam wszystkim za informacje ,stronę lebary przeczytałem dokładnie ,ale nic nie znalazłem .
 
 
satman
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 6
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 10:13 pm   

Mam ten sam problem: nie mam kuponow w Polsce, nie posiadam konta w banku holenderskim. Moze jest jakas mozliwosc przelania/doladowania np z mBanku? Ewentualnie ktos moglby mi kupic karte w Holandii ale jak doladowac? Jak zadzwonic z Polski na 1244?
 
 
oliwek2 
Gaduła


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 173
Skąd: Purmerend
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 10:28 pm   

Za doladowanie internetowe mozna tez karta kredytowa zaplacic. Jak nie masz, to moze ktos z rodziny/znajomych moglby za Ciebie za placic, a ty oddaj naleznosc :)
 
 
ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 1071
Skąd: GLD
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 10:29 pm   

a masz karte kredytowa polska ? mozna placic mastercard i visa
 
 
satman
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 6
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 10:49 pm   

Mam Vise z mBanku, nawet zaczalem proces przelewania ale sie wycofalem, bo po 1. nie znalazlem pola do wpisania nr mojego tel. a po 2. nie jestem pewny bezpieczenstwa. Doladowywalas w ten sposob?
A przy okazji: czy mozna z Polski sprawdzic stan konta karty i termin waznosci doladowania?
Ostatnio zmieniony przez satman Czw Lis 12, 2009 10:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 1071
Skąd: GLD
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 10:59 pm   

satman: niestety nie, ja laduje zawsze przez strone lebary ale przez rabobank i jest ok.
tylko raz placilam przez neta karta kredytowa za hotel i na szczescie nie bylo problemu.
 
 
satman
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 6
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 11:12 pm   

Wlasnie sprawdzilem - zadzwonilem na 1244 i polaczylem sie, mogę sprawdzic stan konta i doladowac, wiec najprosciej bedzie gdy poprosze kogos znajomego o kod i doladuje przez 1244.
Bardzo dziekuje za pomoc!
 
 
ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 1071
Skąd: GLD
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 11:17 pm   

satman: chyba najpewniej i najbezpieczniej w twoim przypadku
 
 
symeks 
Poczatkujacy

Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 16
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 11:22 pm   

satman napisał/a:
Mam Vise z mBanku, nawet zaczalem proces przelewania ale sie wycofalem, bo po 1. nie znalazlem pola do wpisania nr mojego tel. a po 2. nie jestem pewny bezpieczenstwa. Doladowywalas w ten sposob?
A przy okazji: czy mozna z Polski sprawdzic stan konta karty i termin waznosci doladowania?


ma nie byc miejsca na nr telefonu bo na ekranie pojawia sie kod doladowania ktory wpisuje sie podczas polaczenia z numerem 1244.

*100#
_________________
2 razy po 69EUR uczy jezdzenia 50km/h
Ostatnio zmieniony przez symeks Czw Lis 12, 2009 11:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
satman
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 6
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 12:15 am   

OK, juz wiem wszystko,
raz jeszcze dziekuje wszystkim za szybką i rzeczową pomoc :)
 
 
maciej83 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 29
Wysłany: Śro Maj 12, 2010 6:52 pm   

tak na przyszłość doładowanie po za granicami holandii odbywa się na zasadzie wklepania *123*1244# Wtedy automat lebary sam do nas zadzwoni.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group