NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Śro Lip 29, 2009 5:18 pm
lebara doładowanie w polsce
Autor Wiadomość
lilka_16
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 8
Wysłany: Pią Paź 05, 2012 12:09 pm   

Witam, mam taki problem z kartą lebary, otóż będą w Polsce nie mogę dzwonić z lebary ani na numery polskie ani do Holandii, nawet z biurem obsługi nie chce mnie połączyć. sms-y mogę wysyłać beż żadnego problemu. Nie mam pojęcia jak to rozwiązać
 
 
real_mateo 
Poczatkujacy
experienced...


Wiek: 38
Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 13
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 6:26 pm   

Miałem to samo, u mnie pomogło ręczne wybranie innej sieci. W ustawieniach gdzieś znajdziesz i przełącz na inną, aż do skutku (nie pamiętam na której działa). Nie dzieje się tak u wszystkich, ale u mnie tak i co dziwne od niedawna, bo wcześniej problemów nie było. Pozdrawiam
 
 
becia 
Poczatkujacy

Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 8
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 8:18 pm   

Witam, ja również wybieram opcje z ręcznym wyborem sieci , na pewno na którejś zadziała . Powodzenia
 
 
tomi tomi
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Maj 2013
Posty: 1
Wysłany: Nie Maj 19, 2013 1:55 pm   nie moge doładoać Lebary nl

Witam posiadam karte sim lebara holenderską wracając do Holandii kupiłem doładowanie do Lebary w Niemczech teraz chcąc doładować konto przez 5588 od razu mnie rozłącza i jest to jak na razie nie wykonalne może ktoś z Was zna sposób aby doładować konto Pozdrawiam
 
 
Karolina_ 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Gru 2010
Posty: 52
Wysłany: Śro Maj 29, 2013 12:14 pm   

Może troche po fakcie, ale numer 5588 to chyba numer dla niemieckiej lebary? I z tego co widziałam nie da się doładować holenderskiej karty niemieckim doładowaniem bo są po prostu różne :P
 
 
vliender
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 26
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 10:42 pm   

Lebara w Polsce dziala tylko i wylacznie na sieci Orang, zawsze moge dzwonic, problem jest jak zalapie inna siec :)
_________________
Na tym świecie jesteś, kim jesteś. Możesz być jednym z dwóch... Możesz być kimś, lub nikim.
 
 
kamila18433
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 1
Wysłany: Pią Sie 16, 2013 12:44 pm   

niech mi ktoś powie bo jestem nowa i nie wiem o co chodzi,



Mam karte lebary doładowałam ja za 30 e mogę dzwonić do polski a nie mogę wysyłać smsów,jak sprawdzam konto nie mam nic na koncie internet mi tylko pokazuje,i o co chodzi z tym darmowym doładowaniem za 7,50 przez logowanie prodzę o pomoc :( (((( :088:
 
 
beta9 
Poczatkujacy
beta9

Dołączyła: 15 Paź 2009
Posty: 30
Skąd: holandia
Wysłany: Pią Sie 16, 2013 5:39 pm   

Nowa taryfą Lebara Unlimited . Zachowasz nielimitowane połączenia i SMS-y, ze wszystkimi numerami stacjonarnymi i komórkowymi w Holandii i dostaniesz także 1 GB transferu danych. Ponadto można również rozmawiać 500 minut z numerami stacjonarnymi i komórkowymi w 11 krajach /m.in. Polska, Niemcy/. A wszystko to jest ważne przez 30 dni po każdym doładowaniu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group