NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy są Bieszczadnicy w NL??
Autor Wiadomość
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Sob Sie 01, 2009 1:58 am   Czy są Bieszczadnicy w NL??

Witam,

szukam osób, które były, są lub chcą się wybrać w Bieszczady lub też poprostu spotkać się w gronie osób, które lubią Bieszczady i ich klimat (muzyka, poczucie humoru, atmosferę) :) )) może w przyszłości udałoby się zorganizawać jakiś spocik :038: nawet z gitara i ogniskiem :041:
czekam na odzew!!!
 
 
irekM 
Poczatkujacy

Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 3
Wysłany: Nie Sie 02, 2009 3:11 pm   

Hey
Na gitarze nie gram, bieszczadzkie ballady śpiewam gorzej niż byk jelenia na rykowisku, ale połoniny przy -27C nie są mi obce. Tak więc znalazłeś właśnie jednego włuczęgę.
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 4:35 pm   

To jest juz nas dwoch :) jeszcze troche poczekamy i moze sie odezwie wiecej osob, jak nie to bedzie spotkanie w waskim gronie ;) a moze jakis wypad w gory sie zorganizuje... np ardeny (chyba najblizej...)
 
 
jurekgo 
Poczatkujacy
jerzy

Wiek: 69
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: NL-PL-NL
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 6:48 pm   

przy -27C gdy wilkowi ogon przymarza do sniegu,płonace ognisko wieczorem to jest własnie piekno i poezja .pozdrawiam i przyłanczam sie do tej zawczasu ciekawej zabawy.Jerzy :038:
_________________
jerzy
 
 
 
irekM 
Poczatkujacy

Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 3
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 9:33 pm   

Ostatnio myślałem o Ardenach właśnie, bo nie mam czasu do pl wyskoczyć, może odezwie się jeszcze ktoś i jakiś szczwany Napoleoński plan obmyślimy:) Choć jeziorek duszatyńskich tam nie znajdziemy. Do zobaczenia na szlaku.
 
 
nollewska 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 547
Skąd: Veghel/Torrevieja
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 9:59 pm   

Hej Bieszczady, hej Bieszczady ...
Zawsze mile wspominam wedrowki gorskie,rowniez po Bieszczadach oraz Piotrka z jednego znanych schronisk bieszczadzkich, ktory rano wszystkim serwowal "kipiatok", czyli gotowana wode na herbate!
 
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 10:08 pm   

a ten 'kipiatok' cholodny nie byl :lol:
To mysle ze mozna zaczac dogadywac sie co do terminu :) na jakis weekend, mozna skoczyc w ardeny, slyszalem, ze sa tam w okolicach fajne wodospady, szczegolnie jeden obok ktorego idzie szlak wlasnie :) wiec pytac znajomych i w droge ruszamy, im szybciej bym lepiej, poki pogoda jest, choc z tym w holland jest roznie, jak wszyscy wiemy;p
 
 
normango85 
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 59
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 5:50 pm   kocham bieszczady!

kocham Bieszczady! :) Solina, Wetlina ... ahh wiele pozytywnych wspomnien wynosze z tamtej czesci polski. wybrac sie tam jak najbardziej polecam i dopisuje sie do listy chcacych odwiedzic ten region; ostatnio bylem w czerwcu tego roku na przedluzonym weekendzie i dojazd tam sprawia chyba najwiekszy problem z racji tego ze ciagle modernizowana jest trasa nr 4 za krakowem i tworza sie ogromne korki. Bieszczady najpiekniejsze sa chyba jesienia,a najszybciej z okolic beneluxu dostac sie tam tanimi liniami lotniczymi wizzair z dortmundu do lwowa i pozniej kolej lub autobus . Jezeli chodzi o wyprawe w Ardeny to chetny jak najbardziej jestem, szczegolnie jezeli chodzi o te czesc gor lezaca w Luksemburgu :) . checi nigdy u mnie nie brakuje, gorzej wypada to z wolnym czasem. :?
 
 
 
szeda 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 514
Skąd: Haga
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 9:45 pm   

jesstem z bliskich okolic Bieszczad i mnostwo niezapomnianych chwil tam spedzilam i serce zostawilam, najwiecej chyba w Krywem czy Zarwarnicy :)
taka jesienna wedrowka po Ardenach to mala namaistka, ale jesli juz to umowmy sie na znak rozpoznawczy - kraciana flanelowa koszule ;) ))

odnosnie polaczen w Bieszczady: z Frankfurtu do Rzeszowa/Jasionki lata od niedawna Lufthansa, to jakies 1,5h lotu, a dalej jest juz siec busow i kilka autobusow, jest tez pociag wczesnym rankiem bodajze
 
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 9:16 am   

Bardzo fajnie, ze sporo osob sie znalazlo :026: wiec mam nadzieje ze wyjazd w ardeny nam sie uda :) chcialbym zaproponowac termin 22 lub 23 sierpnia, co do trasy to sie jeszcze zgadamy... oczywiscie propozycje sa mile widziane!!! :)
Dajcie znac czy wam pasuje ten termin...
pozdrawiam!

ps. Ja bylem w Bieszczadach teraz w lipcu i w ustrzykach gornych sie poprostu zakochalem... i ekipe z 'pod carynskiej' pozdrawiam :037:
 
 
superdziki 
Gaduła


Pomógł: 6 razy
Wiek: 42
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 118
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 9:24 am   

Witam

Ja rowniez wybieram sie w Bieszczady, tylko jakos w tygodniu po 30 sierpnia.

Pozdrawiam
 
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 10:46 pm   

Wiec jak sa osoby chetne na wyzej wymieniony termin to zapraszam na wycieczke do takich miejsc:
http://www.panoramio.com/photo/5756923
http://www.panoramio.com/photo/5986050
mozna przejsc od jednego wodospadu do drugiego, zadna wielka wyprawa, ale od czegos trzeba zaczac ;p mam nadzieje ze znajda sie osoby chetne!!! :026:
 
 
martini 
Poczatkujacy

Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 1
Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 6:05 pm   

I co? Udalo wam sie zorganizowac w sierpniu i odbyla sie ta wyprawa w Ardeny?
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 6:57 pm   

No niestety, bez odzewu pozostalo....

ale moze kiedys ktos sie znajdzie chetny :) ja jestem do dyspozycji ;)
 
 
beton 
Poczatkujacy


Wiek: 52
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 7
Skąd: Den Haag/-U-R-S-U-S-
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 10:54 pm   

"nasze serca i pięści, biją dla Bieszczadów" ;]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group