NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KONTRAKT Czestochowa.zna ktos ich?
Autor Wiadomość
sebus31 
Poczatkujacy
szukam pilnie pracy

Wiek: 45
Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 7
Skąd: gliwice
  Wysłany: Pon Sie 03, 2009 4:37 pm   KONTRAKT Czestochowa.zna ktos ich?

witam.zna ktos firme KONTRAKT,Czestochowa 42-200,ul.kiedrzynska 134,bo dostalem od nich oferte listowna do domu.praca w holandii

moze ktos cos o tym powiedziec?albo inaczej.jak ja moge sprawdzic?


pozdrawiam



http://img33.imageshack.u...owanie0001s.jpg
Ostatnio zmieniony przez sebus31 Pon Sie 03, 2009 4:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bizon 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 18
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 9:14 pm   

Może firma jest Ok, ale ta opłata jest bardzo dziwna.
Mieszkam koło cz-wy i nie moge Ci ic powiedziec o tej agencji bo zaden znajomy nie jechał od nich.
 
 
 
slothuys 
Poczatkujacy
slothuys

Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 34
Skąd: Noord-Holland
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 10:10 pm   

Dlaczego dzwina sam przejzd busem kosztuje prawie tyle.
Co bizon chcialbys, zeby ci jeszcze doplacili?
 
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 10:34 pm   

700 za busa?
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Wto Sie 04, 2009 9:30 am   

Na temet tej firmy juz bylo na niedzieli.
Znam pare osob ktore przyjechaly tutaj z ta firma- zreszta nawet ostatnio romawialam z kims nowo przybylym wiec jak to wyglada?
Zapacisz 700 zl w Polsce za busa - przyjedziesz do Holandii- tutaj >>przywita<< cie Igor- Liwin , ktory pieknie wlada naszym jezykiem albo jego byla partnerka Katarzyna- wsiadziesz do ich busa i bedzie akcja poszukiwania lokum dla ciebie- moze znajdzie sie za godzine a moze za dwa dni - wtedy albo spedzisz te dni jezdzac z Igorem w samochodzie >>zwiedzajac<, Hage albo rzuca cie gdzies na waleta- w najlepszym wypadku odrazu dostaniesz miejsce docelowe - niestety nie wiadomo jak dlugo- z reguly sa to mieszkania juz namierzone przez policje czy gemente wiec nalot tych instytucji jest bardzo prawdopodobny- a pozniej znow wedrowka z bagazami , Oczywiscie Twoi opiekunowie tutaj zadbaja o to bys mial wszelkie niezbedne dokumenty potrzebne do podjecia pracy- sogii- 50 euro, konto bankowe- 50 euro- kazda usluga kosztuje dodatkowo- jak dobrze pojdzie zalatwia ci prace w miare szybko- ale to tylko zalezy od tego jak inne biura sa w potrzebie - oni nie zalatwiaja pracy u pracodawcow- w firmach czy fabrykach- wszystko jest przez inne - tutejsze posrednictwa- jezel w jakims brakuje ludzi to wtedy Opiekunowie sluza pomoca- co jak widaomo odbija sie ze na kasie- z tego co mi wiadomo ludzie dostawali tam od 4-6 euro- a to ponizej minimum, oczywiscie za mieszkanie musisz zaplacic- i jak przyjdzie do pierwszej wyplaty dowiesz sie , ze Opiekunowie zycza sobie 200-250 euro za zalatwienie pracy- jesli nie zarobiles wystarczajaca- skredytuja cie ale dlug rosnie i przelozy sie na kolejne miesiace. osobiscie odradzam ta firme no chyba ze chcesz przezyc przygode zycia w extremalnych warunkach- zadluzyc sie po uszy ale zwiedzajac zakatki Hagi .
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
raffaelo 
Poczatkujacy
trąba

Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto Sie 04, 2009 1:55 pm   

Witam ja równiez dostałem oferte pracy z tej firmy Kontrakt ale dziwi mnie ze trzeba wplacic te 700 zl przed podpisaniem kontraktu z firma w ktorej mamy pracowac tylko z nimi sie umowe podpisuje i dostaje sie pokwitowanie woplaty prosze o jakies rady
 
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Wto Sie 04, 2009 2:07 pm   

no i co ci przyjdzie po tym pokwitowaniu- Nie ma czegos takiego jak placenie za posrednictwo pracy! Piszecie o rade i opinie. poszukaj na tym forum wpisujac w opcje szukaj np. igor, czy kontrakt itp... widzialam ze pare osob tam sie juz wypowiadalo -
Wiem, ze i tak zrobisz jak chcesz- ale moja jedyna rada jest - szukaj innych sprawdzonych firm, ktore moze tez wiele obbiecuja, ale nie kaza sobie placic za zaltwienie pracy....
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
sebus31 
Poczatkujacy
szukam pilnie pracy

Wiek: 45
Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 7
Skąd: gliwice
Wysłany: Wto Sie 04, 2009 3:35 pm   

a jaka prac proponujecie?albo jaka agencje?wezme cokolwiek.prosze o odpowiedz
 
 
 
kairo 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 37
Skąd: piekło
Wysłany: Śro Sie 05, 2009 11:53 am   

złodzieje ,oszusci,>>>cenzura<<< tyle mozna o nich powiedziec jak rodakow przewalaja za 700zł nie piszcie sie na to chyba ze najebane macie w dyniach pozdro
 
 
 
OMD 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 42
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 9:15 am   

jak jesteś z Gliwic to dla czego nie skorzystasz np.z SBA? Jest dużo lepszych biur w tym mieście ,nie pchaj się w g..no!
 
 
sebus31 
Poczatkujacy
szukam pilnie pracy

Wiek: 45
Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 7
Skąd: gliwice
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 4:26 pm   

a jakie jeszcze agencje proponujecie?ja juz szukam ponad 2 miechy
 
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 4:56 pm   

moze prosciej byloby wrzucic w google - posrednictwa pracy, czy praca w Holandii i zapewne wyskoczy ci duzo- a potem wystarczy zadzwonic, napisac i dowiedziec sie wszystkiego. tak jak ci pisalam wiele biur obiecuje duzo w praktyce wyglada to inaczej czasem - ale sam fakt, ze nie kaza sobie slono placic za zaltwienie to duzo- nawet w przypadku niepowodzenia nie jestes w plecy z oplata. poza tym - tu na forum duzo ludzi opisuje biura wiec moze warto poszperac i poczytac.
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
sebus31 
Poczatkujacy
szukam pilnie pracy

Wiek: 45
Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 7
Skąd: gliwice
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 5:04 pm   

to moja pierwsza praca.a o ta pierwsza zawsze najtrudniej,wiec chce sie rozeznac,popytac,poradzic.szukam cokolwiekbardzo slaby mam jezyk bo przez 11 lat uczylem sie ale niestety wszedzie byl rosyjski.a bez jezyka jest bardzo ciezko cos znalezc.jak by ktos mial cos na oku to bylbym wdzieczny
 
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 9:21 am   

http://czestochowa.gazeta...ylo_placic.html
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group