NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
to dotyczy nas wielu więc....
Autor Wiadomość
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 11:24 pm   

Piotr 5810 a nie łatwiej byłoby dogadać się z firma w której pracujesz abyś mógł pracować bezposrednio lub chociaż abys mógł pracować dla niego poprzez inne (uczciwe) biuro.Ja na twoim miejscu zgłosiłbym to pracodawcy u którego pracujesz bo biuro przywłaszcza sobie pieniadze wypłacane przez niego za TWOJA pracę.Myślę że interwencja pracodawcy pomoże.Ps.Biuro ma za twoja pracę guzo wiecej niż 2 euro (ok 100% twoich zarobków),tylko po odliczeniu kosztów własnych,podatków itp może zostać te 2 euro ( chociaz watpię że tylko tyle).Jeślo biuro nie wywiązuje sie sumiennie ze swoich obowiazków to zarówno ty jak i firma dla której pracujesz macie prawo umowe zerwać.A nastepnie fakt oszustwa(bo to jest oszustwo) zgłosic gdzie tylko sie da-belastind,inspekcja pracy,policja itd.Ja bym nie popuścił.Jesli chodzi o wakacyjne to należy sie tobie 8% zarobków brutto,a także urlopowe w wys. co najmniej 2 dni za każdy przepracowany miesiac płatne przynajmniej raz w roku lub płatny urlop.Wakacyjne to ekstra dodatek,a urlopowe ekwiwalent za nalezny płatny urlop.
Ostatnio zmieniony przez jedrzej2225 Pią Wrz 04, 2009 11:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
migotka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 8
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 11:25 pm   

mam pytanie. po ilu tygodniach zaczyna sie faza B ??? czy musi minac to 78 tygodni i wtedy rozpoczyna sie faza B??? i czy to prawda ze trzeba cała faze A przepracowac w jednym zakałdzie pracy???czy tez w jednym uitzenbiurze???? juak to jest????? :|
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 11:37 pm   

migotka napisał/a:
mam pytanie. po ilu tygodniach zaczyna sie faza B ??? czy musi minac to 78 tygodni i wtedy rozpoczyna sie faza B??? i czy to prawda ze trzeba cała faze A przepracowac w jednym zakałdzie pracy???czy tez w jednym uitzenbiurze???? juak to jest????? :|
Faza A czy inna jest to okres pracy w danym biurze.Możesz byc kierowana kazdego dnia do innego pracodawcy ale ty pracujesz dla biura i to tam liczony jest okres twojej pracy.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 9:51 am   

interflexnl, jeszcze wroce do "tlumaczen " oplaty za mieszkanie sa ponoszone przez pracownikow i jeszcze na na tym zarabiacie .
interflexnl napisał/a:
to wspomnę że najlepsi rusztowaniowcy i rzeźnicy osiągali netto nawet 2300-2500 euro za 4 tygodnie pracy...
z zaznacze niem ....najlepsi ...nawet .....
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Roy4ever 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 4
Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 9:51 am   

Faza A trwa 78 tygodni w jednym biurze, jeżeli w jej trakcie zmienisz biuro zaczynasz liczyć od początku...

Piotr5810, na Twoim miejscu szukałbym innej agencji, bo faktycznie to co robią to przegięcie... Co do wysyłania skarg do różnych chorych instytucji, szkoda czasu... lepiej poświęcić go na znalezienie lepszej pracy...
Ostatnio zmieniony przez Roy4ever Sob Wrz 05, 2009 10:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
migotka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 8
Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 9:53 pm   

ok. dziekuje :) za pomoc.
 
 
cubajjk 
Poczatkujacy
cubaJJK

Wiek: 56
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: GLIWICE
Wysłany: Śro Wrz 16, 2009 9:59 pm   

Pośrednik ,czyli biuro pracy takie jak np interflex niestety nie ,dzieli pracowników na najlepszych i tych innych dla nich to tylko sztuka ,póki właściwy pracodawca będzie tolerował nieroba dotąd będzie płacił tyle samo co za fachowca. jeszcze rok temu interflex było firmą która płaciła solidnie ja stoczniowiec miałem 11,80 na ręke + wakacyjne +za urlop +dopłate do paliwa + mieszkanie za fri.było fajnie bo jeszcze zwrot do tego niemały toteż rok zamykał się nieźle. pewnie były zgrzyty ale to tylko koordynatorzy je tworzyli właścicielka firmy jest polką która jest już holenderką i wierzy jak większość holendrów w uczciwość ludzką ,i z tego co słysze ci koordynatorzy którzy zostali w fleksie dalej walą właścicielkę w rogi. kardynalnie daje interflexowi duży + jako firmie zatrudniającej naszych rodaków , a my niestety potrafimy być upierdliwi.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group