NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sylwester...
Autor Wiadomość
marynia78
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 30
Wysłany: Wto Gru 11, 2007 10:00 pm   Sylwester...

Czy ktoś wie, czy jest jakaś impreza sylwestrowa organizowana w Lelystad i Enthuizen, gdzieś na świezym powietrzu tak jak w Amsterdamie? Jeśli tak to dajcie znać. Pozdrawiam
 
 
magdalenka
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: hemrik
Wysłany: Śro Gru 26, 2007 2:57 pm   

JA MIESZKAM WE FRISLAND I CIEKAWA JESTEM CZY KTOS IE COS O IMPREZACH SYLWESTROWYCH W TEJ OKOLICY???
_________________
magdalenka
 
 
road49
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 144
Skąd: Utrecht
Wysłany: Śro Gru 26, 2007 4:35 pm   

imprezy sylwestrowe w Holandii? nie zartujcie - kawa,TV (nudna),fojerwerki o 12-tej i spac.
Marokanie moze dla zabawy podpala pare samochodow.
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Śro Gru 26, 2007 6:43 pm   

Cytat:
Marokanie moze dla zabawy podpala pare samochodow


Nie dlugo bedzie ze pijani polacy moze podpala samochody albo beda sie awanturowac na ulicach.... latwo innym wytykac, a moze teraz czas na polakow ? Czy tylko marokanie sa tacy? zebys sie nie sparzyl tak mowiac...
zaraz uslysze tu od kogos...pewnie jestes z ciemnym dlatego tak piszesz...., gryzie mnie poprostu bardzo wytykanie innej rasie,ale robimy chyba to po to bo latwiej jest zapomniec o naszej opinii jaka sobie wyrobilismy /wyrabiamy w Holandii :!:
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Śro Gru 26, 2007 6:58 pm   

zgadzam sie z Toba calkowicie- najlepiej wychodzi nam ocenianie innych nie widzac siebie- no coz tacy jestesmy- i masz racje - zdarzylo mi sie juz niejednokrotnie wstydzic za naszych rodakow- za to jak postepuja, jak sie zachowuja, Nie mam nic do iinych - wychodze z zalozenia zyj i daj zyc innym - a niestety wiele osob tego nie rozumie.
Jenoczesnie wielkokrotnie zdarzylo mi sie doznac milego zaskoczenia ze strony innych narodowosci a niestety rzadko albo wcale od Polakow- jestem tu juz kilka lat- napatrzylam sie, nasluchalam i wyrobilam sobie zdanie- ktos tez zaraz powie- pewnie jest z ..... otoz nie- mam meza Polaka- ale traktuje ludzi jednakowo bez wzgledu na wyznanie, kolor skory- dla mnie liczy sie kto jaki jest a nie kim jest
wiec nie oceniajcie innych zanim nie spojrzycie na samych siebie.
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Gru 26, 2007 10:14 pm   

road49 napisał/a:
imprezy sylwestrowe w Holandii? nie zartujcie - kawa,TV (nudna),fojerwerki o 12-tej i spac.
Marokanie moze dla zabawy podpala pare samochodow.
o!!!! powiedzial co wiedzial :? taka jest wlasnie specyfika naszego narodu ze jak cos nie po naszemu to od razu podlega toto krytyce..... i juz wiadomo ze czlowiek czlowiekowi ....Polakiem :!:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
road49
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 144
Skąd: Utrecht
Wysłany: Czw Gru 27, 2007 7:08 am   

Pomieszkaj sobie w Holandii tak dlugo jak ja (38 lat) i dopiero wez sie za pouczanie.Polskich emigracji do Holandii bylo juz kilka - przedwojenna gornicza,powojenna wojskowa,laczenia rodzin, polityczna w zwiazku ze stanem wojennym,jakos nikt nic nie podpalal, a jesli jakies byly incydenty, to drobne (meskie towarzystwa czy zolnierzy, czy gornikow nie zawsze zachowywaly sie super kulturalnie),ale wszystko sie z czasem ustabilizowalo, ludzie sie z asymilowali, czego niestety o wymienionej przez ze mnie emigracji arabskiej powiedziec nie mozna, nie zauwazajac tego przypomina sie strusia wtykajacego glowe w piasek.
Pozdrowienia
road49
 
 
kapitanklos
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 49
Skąd: Haga
Wysłany: Czw Gru 27, 2007 7:22 am   sylwester

Hmmmmm
Mieszkam tu ponad pietnascie lat.
Na "Sylwka" ide do znajomych. Bedzie nas ok pietnastu osob. A oto sklad:
Polacy, Holendrzy, Bulgarzy i Marokanczycy.
Wszyscy przyjaciolmi od wielu lat, bedzie taniec, wodka i zabawa do samego rana (o ile wytrzymamy ha ha). Zaloze sie o kazda sume i z kazdym, ze nikt nie bedzie wzywal policji, a obejdzie sie tez bez podpalania samochodow....

Szczesliwego Nowego Roku
Wszystkim forumowiczom,

Krzysiek
_________________
May those who love us - love us.
And for those who don't love us may God trun their hearts to love us.
And if the God can't turn their hearts, let God turn their ankles so we can recoginize them by limping.

by. Paulie Chopra
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Czw Gru 27, 2007 9:36 am   

Moj szef organizuje imprezke dla personelu i przyjaciol i na niej bedzie wiele wiele narodowosci tak jak w mojej pracy i napewno bedziemy sie bawic wysmienicie;)
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Czw Gru 27, 2007 11:28 am   

Road
Nie mowimy tu o emigracji polskiej z przed 38 lat,tylko o terazniejszej ...tak mi sie wydaje...,bo mowa tu chyba jest o Sylwestrze 2008 !
Wiesz porownywac imprezki czy zachowanie mojej babci czy ciotki z zachowaniem i baletami moich kuzynow lub znajomych nie bede,bo to inny biegun.
I jak bylo z emigracja gornicza,powojenna wojskowa,laczenia rodzin...jak sugerujesz nie wiem,ale wiem jak jest teraz .I o tym tu mowa...
Nie musze czekac do Sylwestra kiedy jakis rodak podpali samochod,(mam nadzieje ze do tego nie dojdzie)ale o zachowaniu terazniejszej emigracji nie bede z toba dyskutowac,ten temat byl juz tu na forum poruszany nie raz...

Ja bede spedzac Sylwester juz drugi rok z kolei w domciu i jak to piszesz
kawa,TV (nudna),fojerwerki o 12 ...tylko ja z jedna wielka roznica ...ja sie nie bede nudzic nastroj sobie sami stowrzymy z moja rodzinka... by bylo nam weselej i zebysmy z usmiechem weszli do nowego roku !!! I wcale nam Marokanczyk nie jest potrzebny by nas rozsmieszyl podpalonym samochodem! Bo nie jest wcale potrzebny szum,podpalony samochod,czy impreza z litrami wody na stole by sie swietnie bawic...

I zebys sobie nie sparzyl jezyka wytykajac innym,bo nam jest wcale nie daleko do tego samego...

Pozdrawiam z wielkim szacunkiem emigracje z przed 38 i wiecej lat temu.
Zycze wszystkiego dobrego w Nowym Roku wszystkim narodowosciom mieszkajacym w Holandii a jest ich chyba 177 (jesli sie nie myle) i milosci na calym na swiecie !!!
 
 
road49
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 144
Skąd: Utrecht
Wysłany: Czw Gru 27, 2007 11:58 am   

baba jaga napisał/a:
Road


I zebys sobie nie sparzyl jezyka wytykajac innym,bo nam jest wcale nie daleko do tego samego...

Pozdrawiam z wielkim szacunkiem emigracje z przed 38 i wiecej lat temu.
Zycze wszystkiego dobrego w Nowym Roku wszystkim narodowosciom mieszkajacym w Holandii a jest ich chyba 177 (jesli sie nie myle) i milosci na calym na swiecie !!!


to co wypisujesz jest krzywdzace nie tylko dla emigrantow mieszkajacych tu od lat (konczacych tu szkoly, studia, odbywajacy sluzbe wojskowa i zazyczaj robiacych tu jakas kariere zawodowa) a takze dla tych , ktorzy sie tu niedawno osiedlili, porownujac ja z ludzmi ktorzy nienawidza tego kraju a znalezli sie tu tylko dzieki bledom holenderskich politykow z lat 70-tych ( glownie Joopa den Uyla i jego PvdA).
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Czw Gru 27, 2007 1:19 pm   

Hmm,
Nie wiem czy czytasz dokladnie czy odpisujesz ze zlosci. Ja nie widze nic krzywdzacego w poscie ktory zacytowales. Chyba oberwalo mi sie za to ze pozdrawiam i zycze wszystkim nacjom dobrego roku...
Wrecz przeciwnie uwazam ze ty obrazasz inne nacje mowiac
Cytat:
Marokanie moze dla zabawy podpala pare samochodow.

Gdybys napisal to w inny sposob nie wytykajac palcami Marokanczyk, a piszac ogolnikowo ze "ktos" podpali samochod...rozmowa na ten temat bylaby zamknieta,ja nie wtracilabym swoich 3 groszy.
Nie porownoje nikogo z nikim,chcem ci tylko zwrocic uwage,ze kazdy,ale to kazdy moze to zrobic,nie musi to byc koniecznie ten Marokanczyk...

I wot wsio

Pozdrawiam
 
 
road49
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 144
Skąd: Utrecht
Wysłany: Czw Gru 27, 2007 1:44 pm   

baba jaga napisał/a:
Hmm,
Nie wiem czy czytasz dokladnie czy odpisujesz ze zlosci. Ja nie widze nic krzywdzacego w poscie ktory zacytowales. Chyba oberwalo mi sie za to ze pozdrawiam i zycze wszystkim nacjom dobrego roku...
Wrecz przeciwnie uwazam ze ty obrazasz inne nacje mowiac
Cytat:
Marokanie moze dla zabawy podpala pare samochodow.

Gdybys napisal to w inny sposob nie wytykajac palcami Marokanczyk, a piszac ogolnikowo ze "ktos" podpali samochod...rozmowa na ten temat bylaby zamknieta,ja nie wtracilabym swoich 3 groszy.
Nie porownoje nikogo z nikim,chcem ci tylko zwrocic uwage,ze kazdy,ale to kazdy moze to zrobic,nie musi to byc koniecznie ten Marokanczyk...

I wot wsio

Pozdrawiam


mysle ze nie zrozumialas nic z krotkiego wykladu historii najnowszej Niderlandow.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Gru 27, 2007 6:02 pm   

road49 no prosze Cie czlowieku ....mowimy o sylwestrze, co ma wspolnego emigracja z przed 38 lat z tym tematem ? oswiec mnie bo naprawde ... nie kumm.....zdziwisz sie pewnie ale i tu mozna swietnie sie bawic :P i nie zgadzam sie z tym co tu napisales
Cytat:
road49
imprezy sylwestrowe w Holandii? nie zartujcie - kawa,TV (nudna),fojerwerki o 12-tej i spac.

czyzbys tak wlasnie spedzal ostatnia noc w roku? no to teraz Ci napisze ze mnie naprawde zaskoczyles..... bo ja mieszkam tu od kilkunastu lat i jeszcze nigdy nie udalo mi sie wyrwac wczesniej z ''baletow'' jak o swicie .... a przeciez mieszkamy w tej samej Holandii.Pozdrawiam
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Czw Gru 27, 2007 6:17 pm   

road 49 moze Ty wogole nie masz znajomych? dlatego sie nudzisz w sylwestrowa noc :shock: ,ja tutaj mieszkam 16 lat i jeszcze nie zdarzylo mi sie nudzic ,zawsze jest bardzo fajnie jak nie ze znajomymi to z sasiadami :D zycze Wszystkim udanej zabawy sylwestrowej :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group