NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sylwester...
Autor Wiadomość
road49
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 144
Skąd: Utrecht
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 11:08 pm   

baba jaga napisał/a:
Hmm,
Nie wiem czy czytasz dokladnie czy odpisujesz ze zlosci. Ja nie widze nic krzywdzacego w poscie ktory zacytowales. Chyba oberwalo mi sie za to ze pozdrawiam i zycze wszystkim nacjom dobrego roku...
Wrecz przeciwnie uwazam ze ty obrazasz inne nacje mowiac
Cytat:
Marokanie moze dla zabawy podpala pare samochodow.

Gdybys napisal to w inny sposob nie wytykajac palcami Marokanczyk, a piszac ogolnikowo ze "ktos" podpali samochod...rozmowa na ten temat bylaby zamknieta,ja nie wtracilabym swoich 3 groszy.
Nie porownoje nikogo z nikim,chcem ci tylko zwrocic uwage,ze kazdy,ale to kazdy moze to zrobic,nie musi to byc koniecznie ten Marokanczyk...

I wot wsio

Pozdrawiam


Sindsdien is het onrustig in Slotervaart: maandagavond trok een groep van zo'n dertig Marokkaanse jongeren naar het politiebureau waar ze de ruiten ingooiden. Onderweg werd toen ook een auto in brand gestoken en werden vernielingen aangericht.

Stadsdeelvoorzitter Ahmed Marcouch riep gisteren op tot rust en hekelde vandaag de ouders van de jongeren omdat zij hen niet van de straat houden.

bez komentarza
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 11:41 pm   

Nie podniecil mnie wcale twoj nieudaczny docinek.Ta dzielnica w A-dam West slynie od dawna z podpalania samochodow i huliganstwa.I to przez marokanczykow.Dtego wydaje mi sie ze nie bardzo oryginalnie napisales w swoim poscie ze w sylwester
Cytat:
Marokanie moze dla zabawy podpala pare samochodow.

bo to bylo przewidziane.

Od dawno bebnia w TV i w gazetach o tej dzielnicy:
http://www.nu.nl/news/127...teit_dader.html
http://www.planet.nl/plan...84622/sc=d6a88c
http://www.nieuwnieuws.nl...lotervaart.html
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/1145981.html
01/01/2008 Jongeren belagen politiebureau Slotervaart
28/10/2007 Cohen om de tafel met inwoners Slotervaart
19/10/2007 Drie verdachten brandstichting Slotervaart vrijuit
18/10/2007 Welten alert op Parijse toestanden in Slotervaart
16/10/2007 Opnieuw auto in brand in Amsterdam- Slotervaart
16/10/2007 Televisiebusje bekogeld in Slotervaart
16/10/2007 'Ouders Slotervaart moesten kinderen binnenhouden'
16/10/2007 Vernielingen in Amsterdam-Slotervaart
15/10/2007 Slotervaart vraagt rust na bekendmaking dader
14/10/2007 Slotervaart wacht gespannen op identiteit dader

Reszty nie bede wklejac poszukaj sam.
Aha ... i nie jestem z Marokanczykiem,bo teraz rozne moga byc interpretacje tego posta.Bronie ich bo jestem z jakims ciemnym.....Nie
Nie zmienie swego zdania,i nie wytykaj innym Road,jeszcze nie raz sie przejedziesz nawet na swoich rodakach i nie raz uslyszysz w TV o libacjach i rozrobach Polakow.
Juz w kilku programach bebnili i gazetach pisali.Juz taki temat byl i nie wracam do tego.

Nie obrazajac wszystkich rodakow :)

I wsio na ten temat i bez mojego odzewu. :wink:
 
 
road49
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 144
Skąd: Utrecht
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 1:25 pm   

baba jaga napisał/a:
Nie podniecil mnie wcale twoj nieudaczny docinek.Ta dzielnica w A-dam West slynie od dawna z podpalania samochodow i huliganstwa.I to przez marokanczykow.Dtego wydaje mi sie ze nie bardzo oryginalnie napisales w swoim poscie ze w sylwester
Cytat:
Marokanie moze dla zabawy podpala pare samochodow.

bo to bylo przewidziane.

Od dawno bebnia w TV i w gazetach o tej dzielnicy:
http://www.nu.nl/news/127...teit_dader.html
http://www.planet.nl/plan...84622/sc=d6a88c
http://www.nieuwnieuws.nl...lotervaart.html
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/1145981.html
01/01/2008 Jongeren belagen politiebureau Slotervaart
28/10/2007 Cohen om de tafel met inwoners Slotervaart
19/10/2007 Drie verdachten brandstichting Slotervaart vrijuit
18/10/2007 Welten alert op Parijse toestanden in Slotervaart
16/10/2007 Opnieuw auto in brand in Amsterdam- Slotervaart
16/10/2007 Televisiebusje bekogeld in Slotervaart
16/10/2007 'Ouders Slotervaart moesten kinderen binnenhouden'
16/10/2007 Vernielingen in Amsterdam-Slotervaart
15/10/2007 Slotervaart vraagt rust na bekendmaking dader
14/10/2007 Slotervaart wacht gespannen op identiteit dader

Reszty nie bede wklejac poszukaj sam.
Aha ... i nie jestem z Marokanczykiem,bo teraz rozne moga byc interpretacje tego posta.Bronie ich bo jestem z jakims ciemnym.....Nie
Nie zmienie swego zdania,i nie wytykaj innym Road,jeszcze nie raz sie przejedziesz nawet na swoich rodakach i nie raz uslyszysz w TV o libacjach i rozrobach Polakow.
Juz w kilku programach bebnili i gazetach pisali.Juz taki temat byl i nie wracam do tego.

Nie obrazajac wszystkich rodakow :)

I wsio na ten temat i bez mojego odzewu. :wink:


widze, niezbyt pojelas o co mi chodzi - w Hadze w noc noworoczna Marokanczycy spalili 119 samochodow - wiadomosc podalo dopiero wczoraj ( w pelnym brzmieniu)radio, bo bano sie ...eskalacji.
Dlaczego to wszystko pisze ? Polacy powinni z dala trzymac sie od tego rodzaju holoty by nie zmarnowac sobie jeszcze jak dotad calkiem dobrej opinii (jakies rozruby i przepychanki Polakow po pijaku czy wlazenie w 20 chlopa do sklepu to sprawy calkiem malo istotne - ci podpalacze zas to zwykli terrorysci ktorzy napatrzyli sie na dzialania swych rodakow w Paryzu, nienawidza Holandii tak samo jak tamci nienawidza Francji).Polacy, jak jestem przekonany, chca poprawic swa sytuacje finansowa czy jako Europejczycy z UE osiedlic sie w Nl , do czego maja pelne prawo.I cieszyc sie szacunkiem.
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 2:49 pm   

Tak jak napisalam powyzej bez mego odzewu na ten temat, ale po co cytujesz calego mego posta jak stoi on jak byk tuz nad twoim...? Po co jeszcze raz to samo ? :roll:
Nie musisz mnie uczyc z jaka holota,podpalaczami czy terrorystami mam sie wedlug ciebie nie zadawac, bo znajomych wybieram sobie JA, i mysle ze moi rodacy tez dobrze wiedza z kim sie trzymac a z kim nie. Dajesz tu na forum lekcje etyki,z kim sie trzymac a z kim nie...lekcje historii...ja dziekuje.
Pozdrawiam
 
 
road49
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 144
Skąd: Utrecht
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 3:23 pm   

baba jaga napisał/a:
Tak jak napisalam powyzej bez mego odzewu na ten temat, ale po co cytujesz calego mego posta jak stoi on jak byk tuz nad twoim...? Po co jeszcze raz to samo ? :roll:
Nie musisz mnie uczyc z jaka holota,podpalaczami czy terrorystami mam sie wedlug ciebie nie zadawac, bo znajomych wybieram sobie JA, i mysle ze moi rodacy tez dobrze wiedza z kim sie trzymac a z kim nie. Dajesz tu na forum lekcje etyki,lekcje historii...ja dziekuje.
Pozdrawiam


przynudzasz babo j., wybieraj sobie dalej znajomych, ale mnie do tego nie mieszaj, jak jestes w parze z muzulmaninem to nie tylko holenderskie, ale i polskie wladze przestaly cie traktowac jako Polke.
Tak to jest po 11 wrzesnia..., nie licz , ze twego muzulmanina wpuszcza do Polski, sadze ze nie przypuszczam, chyba ze po wielu miesiacach, gdy sledztwo wykaze, ze to nie terrorysta.Jak sadze zreszta, nikt nie bedzie mial ochoty sie tym zajmowac.
Mozesz na mnie pluc, ale przepisow nie zmienisz.A co ma w glowie ten twoj wybranek, to sama nie wiesz.
Srednio serdecznie pozdrawiam.I mocno sie wstydze za Ciebie.
Nie rozumiem tez twojej nienawisci do wlasnych rodakow.
Mnie mozesz sobie nienawidzic. Nie spedze z tego powodu nocy bezsennych.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 4:02 pm   

Ja w zadnym poscie Baby Jagi nie wyczytalam ze jest z mulzulmaninem a jesli nawet by ktos byl to co? czy to jakas ujma i plama na honorze ...dlaczego tylko Polak potrafi byc tak obludny jak faryzeusz i tak wredny ze az sie w glowie to nie miesci ... nie rozumiem... mieszkasz w tym kraju a ''walisz'' na forum takie komentarze jakby Ci zle tu bylo...moze jest ?to co jeszcze robisz w tym kraju? nienawisc Cie zzerala nie tylko w stosunku do ludzi pochodzacych z innych krajow ale rowniez do samych holendrow... drazysz... szperasz... wyszukujesz artykuly by tylko udowodnic ze i Holendrzy nie maja czystej historii .... po co to robisz pytam Cie poraz kolejny... jesli nie znosisz innych nacji a niewatpliwie mozna to wyczytac z Twoich postow .... i coraz glosniej o tym mowisz to wyjedz moze na bezludna wyspe ....choc nie wiem czy i tam jakis terrorysta-mulzulmanin zza krzaka nie wyskoczy!!!.... mnie rodzice uczyli ze we wlasne gniazdo sie nie pluje... moze wypadaloby o tym pomyslec kiedy ....ma sie obywatelstwo tego kraju.
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 4:19 pm   

Cytat:
jak jestes w parze z muzulmaninem to nie tylko holenderskie, ale i polskie wladze przestaly cie traktowac jako Polke.
to ciekawe , opatentuj a dostaniesz za to Nobla,bo to dla mnie cos nowego...
Cytat:
nie licz , ze twego muzulmanina wpuszcza do Polski, sadze ze nie przypuszczam, chyba ze po wielu miesiacach, gdy sledztwo wykaze, ze to nie terrorysta.Jak sadze zreszta, nikt nie bedzie mial ochoty sie tym zajmowac.
a ty wrozka czy co....?

Tak jak ktos bardzo celnie i bystro na tym forum zauwazyl ze ty chcesz pokazac ze ty jestes cacy a my be,wszedzie dookola chwalisz sie jakich to ty masz przyjaciol i znajomych
Cytat:
Zarowno Boleslaw Opolski jak i Stanislaw NOWOSIELSKI zmarli krotko po opublikowaniu artykulu (ktorego autorem jest Jan Plaskon).

Znalem ich obu a ze Stanislawem Nowosielskim przez wiele lat (mimo wielkiej roznicy wieku) serdecznie sie przyjaznilem, byl to czlowiek wielkiego serca, zyczliwy wszystkim i wspanialy organizator - m.in. tylko dzieki niemu byly co roku zabawy w Utrechcie, spotkania po mszach
i nie zapomnijmy tez o Jego wkladzie do utrzymania polskich instytucji emigracyjnych w Londynie i SPK w Holandii.

Cytat:
w Nowy Rok. Pani Sieradzka, od lat zamieszkala w Nl, autorka znakomitych tekstow piosenek, w wieku moich rodzicow a ze mna od lat zaprzyjazniona jak rownolatka.Slawna zwlaszcza z tekstu piosenki Marino Mariniego "Nie placz,kiedy odjade".Rozmawialismy jeszcze w Ambasadzie na recepcji z okazji 11 listopada...


A my to kto? Mieszczanie, plebs...tylko migracja zarobkowa...?
Jak masz sam problemy z odnalezieniem siebie to napisz list do " Przyjaciolki".
 
 
road49
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 144
Skąd: Utrecht
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 5:11 pm   

Gochna H napisał/a:
Ja w zadnym poscie Baby Jagi nie wyczytalam ze jest z mulzulmaninem a jesli nawet by ktos byl to co? czy to jakas ujma i plama na honorze ...dlaczego tylko Polak potrafi byc tak obludny jak faryzeusz i tak wredny ze az sie w glowie to nie miesci ... nie rozumiem... mieszkasz w tym kraju a ''walisz'' na forum takie komentarze jakby Ci zle tu bylo...moze jest ?to co jeszcze robisz w tym kraju? nienawisc Cie zzerala nie tylko w stosunku do ludzi pochodzacych z innych krajow ale rowniez do samych holendrow... drazysz... szperasz... wyszukujesz artykuly by tylko udowodnic ze i Holendrzy nie maja czystej historii .... po co to robisz pytam Cie poraz kolejny... jesli nie znosisz innych nacji a niewatpliwie mozna to wyczytac z Twoich postow .... i coraz glosniej o tym mowisz to wyjedz moze na bezludna wyspe ....choc nie wiem czy i tam jakis terrorysta-mulzulmanin zza krzaka nie wyskoczy!!!.... mnie rodzice uczyli ze we wlasne gniazdo sie nie pluje... moze wypadaloby o tym pomyslec kiedy ....ma sie obywatelstwo tego kraju.


widzisz droga kolezanko, w stosunku do wlasnego kraju mam prawo wyrazac sie krytycznie - tak Polska jak i Holandia sa MYMI krajami.
I serdecznie prosilbym od powstrzymania sie od rad w rodzaju wyjazdu na bezludna wyspe czy o pluciu we wlasne gniazdo - najpierw napisz mi, co dla tego swego tak holenderskiego jak i polskiego gniazda zrobilas a potem pogadamy.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 6:22 pm   

A co Ty ksiazke piszesz .. juz ktorys z kolei raz powtarzasz bym... cytat ; najpierw napisz mi, co dla tego swego tak holenderskiego jak i polskiego gniazda zrobilas albo koniecznie pochwal sie, co osiagnelas.Bardzo mnie to ciekawi. Wlasnymi osiagnieciami warto sie pochwalic , zwlaszcza, jak sie ma czym. ''.... a ja do znudzenia bede Ci odpowiadala ze nie mam najmniejszego zamiaru opowiadac o sobie .... nie bede znizac sie do Twojego poziomu by "'gawedzic'' na forum i chwalic sie czego to ja nie dokonalam i jakich to ja nie mam konekcji i tu bym wstawila .... <cenzura> sie ... :!: Forum... to nie blog... a wszystkie znaki na niebie i ziemi wlasnie wskazuja .....ze masz zamiar cos takiego tu stworzyc.... i jeszcze jedno wymagasz by nie udzielano Ci rad....hmmm... popatrz sam na siebie jakie chwyty wobec nas stosujesz.... tylko.... zastanawiajace jest co chcesz tym osiagnac....
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
road49
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 144
Skąd: Utrecht
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 9:07 pm   

Gochna H napisał/a:
A co Ty ksiazke piszesz .. juz ktorys z kolei raz powtarzasz bym... cytat ; najpierw napisz mi, co dla tego swego tak holenderskiego jak i polskiego gniazda zrobilas albo koniecznie pochwal sie, co osiagnelas.Bardzo mnie to ciekawi. Wlasnymi osiagnieciami warto sie pochwalic , zwlaszcza, jak sie ma czym. ''.... a ja do znudzenia bede Ci odpowiadala ze nie mam najmniejszego zamiaru opowiadac o sobie .... nie bede znizac sie do Twojego poziomu by "'gawedzic'' na forum i chwalic sie czego to ja nie dokonalam i jakich to ja nie mam konekcji i tu bym wstawila .... <cenzura> sie ... :!: Forum... to nie blog... a wszystkie znaki na niebie i ziemi wlasnie wskazuja .....ze masz zamiar cos takiego tu stworzyc.... i jeszcze jedno wymagasz by nie udzielano Ci rad....hmmm... popatrz sam na siebie jakie chwyty wobec nas stosujesz.... tylko.... zastanawiajace jest co chcesz tym osiagnac....


sorry, chwilowo bardziej mnie zajmuje pogrzeb pani Sieradzkiej niz
ty i cala twoja okolica. Zegnam cie razem z twoim poziomem.
Wolalbym sie wiecej z toba nie spotkac.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 1:11 am   

pozegnaj pania Sieradzka, bo to ona nie zyje .... mnie :018: zegnac nie musisz ..
Cytat:
Wolalbym sie wiecej z toba nie spotkac.
a ja chcialabym poznac z kim mialam ''przyjemnosc'' tak milusinsko konwersowac na forum....obawiam sie tylko ze bylabym podobnie jak wirtualnie tak i w rzeczywistosci niemile rozczarowana ..... serdecznie pozdrawiam :039:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
jawitta 
Gaduła
jawitta


Pomogła: 4 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 103
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 10:55 pm   

Ma ktoś propozycje jak spędzić w aktywy sposób sylwestra 2009/2010 :030:
_________________
"Korzystaj z każdego dnia , nie pytaj o to, co jutro przyniesie "
 
 
87katie87 
Poczatkujacy

Wiek: 36
Dołączyła: 02 Mar 2009
Posty: 9
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Gru 25, 2009 8:21 pm   

Wie ktos gdzie jest parking strzezony w Den Haag, bo mój się naczytał o tym paleniu samochodow i teraz mi truje... ;/
Biorąc na to, ze jeszcze mamy auto na PL blachach to moze jednak dobry pomysl :)
 
 
 
Dorisben 
Super gaduła

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Sob Gru 26, 2009 12:16 am   

w rotterdamie jest polski sylwester... mam nadzieje,ze wielu rodakow tam sie spotka...
 
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Sob Gru 26, 2009 1:17 pm   

Dorisben, gdzie dokładnie?? a tak przy okazji, ten sylwester w rotterdamie przy moscie jest darmowy? bo mnie słuchy doszły, że tam jakieś bilety trzeba mieć :119:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group