NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Magazyn
Autor Wiadomość
rafipl 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 2
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 3:08 pm   Magazyn

Witam, mam oferte pracy w magazynach z iPodami. Moze ktos tam pracowal, bo chetnie dowidzialbym sie czegos wiecej o tej pracy
Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Pią Wrz 11, 2009 7:46 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xXx 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 8
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 4:25 pm   

To moze napisz jeszcze jaka firma i gdzie, zeby konkretnie bylo wiadomo. Ja pracowalam na iPodach, ale nie wiem czy to ta sama firma.
 
 
rafipl 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 2
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 4:39 pm   

Podobno gdzies kolo Tilburga wiecej nie wiem
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 5:03 pm   

rafipl,
Cytat:
Podobno gdzies
:119:

bez komentarza
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
xXx 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 8
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 7:31 pm   

No to duzo wiesz :043: Ja nie pomoge, bo to raczej GDZIES kolo Tilburga nie bylo. Pracowalam w Venray we Flextronic .

pozdrawiam.
 
 
rafaelos 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 8
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 11:19 am   Re: Magazyn

rafipl napisał/a:
Witam, mam oferte pracy w magazynach z iPodami. Moze ktos tam pracowal, bo chetnie dowidzialbym sie czegos wiecej o tej pracy



Jak dostane wypłatę to napisze więcej ale odradzam domyślam się ze chodzi o firmę Eurostar25 a praca w Syncreon,
 
 
btfly
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 3:35 pm   

Ja pracowałam przez 1,5 roku, a co chciałbyś wiedzieć?
 
 
martensetka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 11:18 am   

Witam!
Chętnie dowiedziałabym sie czegoś na temat pracy w Syncreon. W poniedziałek zaczynam przez Tempo-Team Werknet z Tilburga.
Moje pytanka to:
Czy rzeczywiście jest to ciężka praca czy wszystko zależy od podejscia? oraz Czy są problemy w załatwianiu dni wolnych lub by móc wczesniej urwac sie z pracy?Mam kilka urzędowych spraw do załatwienia i już się boje ze beda robic problemy :088:
 
 
 
btfly
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 6:22 pm   

Praca sama w sobie nie jest ciężka, jeżeli będziesz na dziale grawerującym ipody tzw. etchingu to cała praca polega na skanowaniu kodów kreskowych z opakowania i rozpakowania i poda, laser go wygraweruje, i spowrotem jest pakowany, po czym później na stanowiskach jest znowu skanowany i wysyłany do klienta;) Cała tajemnica pracy w Syncreonie;) Co do godzin... ponieważ wszedł nowy model ipoda jest baaardzo dużo pracy i pracuje się najprawdopodobnie na dwie zmiany po 12 godzin. Ale jak skończy się to szaleństwo to jest spoko, jedna zmiana po 8. Wolne zależy od supervisora, no i narazie przez dwa-trzy tygodnie, nie liczyłabym na to.

Pozdrawiam i życzę powodzenia:)
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Wrz 11, 2009 6:56 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MartaAmsterdam 
Gaduła

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 03 Paź 2007
Posty: 102
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 12:23 am   

Dostajecie iPody gratis? :033:
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 10:38 am   

MartaAmsterdam napisał/a:
Dostajecie iPody gratis?


Ja dostałam :D
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
biały murzyn 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 8:57 pm   

co za kłamstwa wypisujesz dostałas ipoda chyba od babci a nie od tej firmy. Cała prawda jest taka ze teraz jest praca ale jak sie skonczy to pracuje sie po 2-3 godziny a o wolnym to mozecie pomazyc.Traktuja ludzi jak maszyny ty masz pracowac a nie pytac o nic duzo by trzeba pisac ogólnie nie polecam syf kiła i mogiła
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 9:41 pm   

biały murzyn napisał/a:
co za kłamstwa wypisujesz dostałas ipoda chyba od babci a nie od tej firmy


A napisałam że od tej firmy? Dostałam ipoda z flextronica dwa lata temu, wtedy jednorazowo dali ponad 200 osobom.
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
siemej 
Gaduła

Dołączyła: 02 Sty 2009
Posty: 158
Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 10:17 pm   

bialy murzyn ma racje....potrafia sciagnac 50 ludzi na tydzien czasu po czym ich wywalaja bo nie ma pracy. Jezeli ktos ma w planach zostac na dluzej to niech raczej pomarzy sobie o urlopie po 8 tygodniach. Prawdopodobnie juz po nim nie wroca. Dlaczego? Dlatego, ze dla firmy "za wczesnie" chcieli urlopu. Minimum to chyba 3 miesiace zeby dali urlop i to jeszcze z jaka laska. Godzin nigdy niewiadomo ile. Jeden dzien pracujesz 12 godzin a na drugi 5 albo wcale.
_________________
niewazne ile mamy....zawsze chcemy wiecej....
 
 
 
rafaelos 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 8
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 11:38 am   

Pracowałem tam 4 dni bo dłużej nie wytrzymałem tej hustawki godzin raz 12 raz 6 a innym razem wcale.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group