NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Firma pomagajaca w znalezieniu pracy
Autor Wiadomość
arek1live 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 3
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 2:08 pm   Firma pomagajaca w znalezieniu pracy

Szanowni Panstwo
Pare miesiecy temu zalozylem wlasna firme doradcza zajmujaca sie glownie pomoca w znalezieniu zatrudnienia besposrednio u pracodawcy na terenie Holandii, ja sam mieszkam i pracuje w tym kraju od 12 lat i tu chcialbym podzielic sie swoim spostrzerzeniem.

Wczesniej pomagalem rodaka znalesc prace calkowicie bezinteresownie, ale okazalo sie ze cos w nas jest dziwnego,nie umimy uszanowac pracy danej ot tak, mialem z tego tylko zle samopoczucie bo albo mysleli ze praca bedzie lzejsza, albo jest za daleko, za malo albo za duzo godzin ale w dniu rozmowy kazdy godzil sie od razu ( ja to bede caly czas pracowal i wogule praca jest super, itp) a najgorsze jest to ze nikt nigdy naprawde za dana prace nie podziekowal ,nawet kiedy mowilem jak bedziesz chcial zmienic prace daj mi tylko znac to postaram sie dac ja komus innemu ale dpoiero po jakims czasie slyszalem ze te osoby polecane przezemnie juz tu dawno nie pracuja a wystarczylby tylko e/m lub sms dzieki zwalniam sie.

Dzisiaj pobieram oplate za znalezienie pracy i wiem ze moge pomoc wielu osoba ale do dzisiaj nie opublikowalem nazwy i strony www firmy i niewiem czy zrobie to kiedykolwiek, wiem ze wielu ludzi zostalo oszukanych przez dziwne biura pracy ale jet inna strona i kazdy wie jak zachowujemy sie tutaj, jakimi ludzmi jestesmy, czytam opinie na temat innych firm i ciarki mi przechodza, bo ujawniajac nazwe firmy wiem ze fizycznie nie bede w stanie odpowiedziec na wszystkie e-maile wec od razu skazuje sie na miano nieuczciwej firmy.

Teraz wybieram sam z osob poszukujacych prace a itak czesto slysze ze jestem za drogi,
tylko ze ja daje prace, i porownal bym to do wizyty u fryzjera gdzie panie placa za ladna fryzure czesto ponad 100 euro ale za prace to zbyt wiele i nikt sie nie interesuje ze osoba szukajaca pracy musi poswiecic temu wiele czasu, bo czsy kiedy pracodawcy przychodzili na polanamiotowe i prosili sie o ludz do pracy mniely bezpowrotnie. A szukanie pracy jest zajeciem skomplikowanym czeba byc w stalym kontakcie z firmami jezdzic wyszukiwac .
A czesto jest tak ze osoby poszukujace pracy i umawiajace sie na spotkania gdzie czesto trzeba dojechac do kogos parenascie kilometrow sa zalozne i niepowazne.
Przyklad ogloszenia z niedzieli (kobieta pilnie poszukuje pracy!!!) wiec jade pare kilometrow na spotkanie niewazne ze godzina 19.00 i slysze ze pani zarejestrowala sie w UWV I CHCALA TYLKO ZEBYM POTWIERDZIL JAK KTOS ZADZWONI ZE ONA SZUKALA PRACY , a gdzie moje koszty dojazdu czs oplata za parkowanie koszty telefonu to ja dzwonie to moze minimalne koszty ktore mozna odliczyc ale moj czas prywatny?

I to ta moja wlasna druga strona medalu.
pozdrawiam wszystkich serdecznie .
Arek1live
 
 
Sti20 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 3
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 10:42 pm   

Witam!
Na jakiej zasadzie załatwia pan pracę i za ile ?
 
 
rafaelos 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 8
Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 10:03 pm   

arek1live,

jestem zainteresowany proszę o szczegóły, pozdrawiam
 
 
arek1live 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 3
Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 10:05 pm   

Witam wszystkich ponownie
Chcialbym wyjasnic ze nie umiescilem tego posta aby rozreklamowac swoja firme inaczej zrobil bym to na stronie (dam prace ) ale podzielic sie refleksja na tematy tu poruszane.
a mimo wszysto otrzymalem wiele zapytan i prozb o pomoc w znalezieni pracy i na pewno postaram sie niektorym osobom pomuc, jedno chce zaznaczyc ze nikt nikomu niejest w stanie zalatwic pracy na stale, mozna zalatwic dobra prace z mozliwoscia !!!!!!
zatrudnienia na stale ale to zalezy od was , waszych umiejetnosci doswiadczenia zawodowego i zaangazowania, wiec nigdy ale to nigdy nie dam nikomu gwarancji ze praca bedzie na czas nieokreslony, ja zawsze uczestnicze w rozmowie kwalifikacyjnej
ale to wy podejmujecie decyzje tak lub nie i wtedy moja rola sie konczy
poniewaz ciezko mi odpisac i wyjasnic to kazdej osobie ktora napisala do mnie wybralem ten sposob


Pozdrawiam Areklive.
 
 
yerba 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 2
Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 11:59 pm   praca

Witam. Jak bedziesz miał chwilke to proszę odpisz. Czy zalatwiasz pracę bezpośrednio w Holenderskich firmach na tzw kontrakt czy osoby pracują poprzez biura zatrudnienia-mam na myśli polskie agencje pracy? Pozdrawiam :039:
 
 
CZOPERNT 
Poczatkujacy

Wiek: 36
Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 1
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 12:18 am   

ja bym prosil o kontak mam pare propozycji do przedstawienia moge podac email [email protected]
 
 
 
arek1live 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 3
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 10:04 pm   

Uprzejmie Panstwa prosze o nie przysylanie wiecej zadnych listow z zapytaniem o prace
postaram sie pomoc osoba ktore do mnie napisaly ale to wymaga czasu wiec niestety
nie moge pomoc wszystkim, prosze o wyrozumialosc ja nie mam pracy tylko jej dla Panstwa szukam a to jest niestety czasochlonne.
Jak bede mial troszeczke wiecej czasu oglosze sie ponownie.
Pozdrawiam serdecznie Areklive.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group