NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: pawel1979
Czw Paź 08, 2009 2:41 pm
Pomoc finansowa
Autor Wiadomość
adda1980 
Poczatkujacy
adda

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 7
Wysłany: Śro Paź 07, 2009 10:49 pm   Pomoc finansowa

Witam wszystkich
Mieszkam w Polsce mąż jest w Holandii razem z dwójką małych dzieci mieliśmy się wybrać do niego na świętaa puzniej na wakacje. Miesiąc temu wzieliśmy kredyt w banku i kupiliśmy samochód, kilka dni temu samochód został skradziony nie zdążyliśmy ubezpieczyć go od kradzieży. Teraz zostałam sama bez auta i z ogromnym długiem w banku który niestety trzeba spłacić. Robie co moge żeby do świąt nazbierać na małe auto ale niestety moja nadzieja na to że święta spędzimy razem jest coraz mniejsza. Proszę ludzi którzy chcą i mogą pomóc będe wdzieczna nawet za 1 grosik wpłacony na moje konto
Pozdrawiam wszystkich
Bank śląski 41 1050 1298 1000 0090 6202 6423
 
 
ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 1071
Skąd: GLD
Wysłany: Śro Paź 07, 2009 11:00 pm   

no niestety taki urok kredytu trzeba go spłacać jak się zaciągneło, przykro mi z powodu kradzieży, polecam środki komunikacji publicznej tj pociąg,autobus, busy oraz samoloty.
 
 
silaczka 
Gaduła

Wiek: 40
Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 159
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 7:48 am   

Ludzie teraz sa dziwni.Pisza na forach takie bzdury bardziej lub mniej wiarygodne i licza na latwe pieniadze.Krew mnie zalewa jak to czytam.Radz sobie sama kobieto!Masz meza przeciez.Maz zarabia...za granica...
Wyobraz sobie ze znam kobiete ktorej maz zginol pod pociagiem wracajac z pracy.Zostala sama,SAMA(!) z 5 dzieciakow w malym miasteczku.3 z dzieciakow juz sie uczy.Maz nie byl na taka okolicznosc smierci ubezpieczony wiec odszkodowania nie dostal. Gmina jest biedna,nie maja pieniedzy na wsparcie,ona nie pracuje.
To tak po krotce.
I co powiesz? Nie wypisuj wiec takich bzdur.Grzeszysz w ogole swoja bezradnoscia(lub jesli naciagasz lub liczysz na latwe pieniadze-bezczelnoscia!)Po to Bog Ci dal rozum abyscie go uzywali.
Normalnie sie unioslam! Krew mnie zalala z samego rana!Niezla srednia dzis w pracy wysrubuje!
_________________
Kobieta to zawod,nie plec-K.Sienkiewicz
 
 
nuska.nl 
Gaduła


Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 119
Skąd: Kraków/Haga
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 8:03 am   

silaczka, lepiej bym tego nie ujęła, pomóżcie bo mi auto ukradli ? żenada czy prowokacja ?
 
 
buuba 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 67
Skąd: holandia/opolskie
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 8:09 am   

Nie!! To było naprawdę dobre!!!! Nam też ukradli samochód w poniedziałek i to tu w Holandii i nie proszę ludzi o nowy!! Kredyt też mamy 1200zł miesięcznie plus stałe opłaty domowe!!! Też chcemy jechać do Polski na święta bo czeka tam na nas 2.5 letnia córcia!!! Takie jest życie niestety trzeba brać się w garść i do pracy a nie płakać!!! Rozumiem są różne zdarzenia losowe które przewracają nasze życie do góry nogami ale bez przesady!!! To była naprawdę niezła wiadomość z samego rana!! Podziwiam tą panią za pomysłowość!!
 
 
adda1980 
Poczatkujacy
adda

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 7
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 8:51 am   

Prosiłam o pomoc bo naprawdę jest mi potrzebna, naprawde nie przypuszczałam że będzie taka odpowiedz ludzi którzy praktycznie trzymają się razem i na tej stronie pomagają sobie w różnych sprawach. Pierwszy raz zdarza mi się coś takiego, gdybym nie musiała nie prosiłabym. Ja nie raz pomagałam innym ale widze że tutaj potraficie tylko krytykować i wypisywać inne przykłady ludzi. Wiem że ludzie są w cięższych sytuacjach jak ja. Ja zawsze pomagałam jak umiałam, wszystkie rzeczy po dzieciach oddawałam tym którzy potrzebowali, wyszukiwałam ludzi przez internet i osobiście im zawoziłam. Nie odpisywałam im że są niepoważni pisząc ogłoszenia o pomoc ani nie prawiłam im kazań o innych przykładach ludzi którzy bardziej potrzebują. Oni potrzebowali więc ja im dałam ponieważ mi było to zbędne. Nie myślałam że ja kiedyś będe prosiła o pomoc a już napewno nie spodziewałam się takich odpowiedzi.
Mnie też krew zalewa gdy ktoś pisze coś głupiego - jak tu napisała jedna Pani podając inny przykład
Ale nie zalewa mnie krew jeżeli ktoś prosi o pomoc.
Mimo tego dziękuje wam za zainteresowanie się moim opisem i mam nadzieje że i wam kiedyś ktoś tak ładnie napisze i pocieszy was na duchu- Gdy naprawdfę będziecie czegoś potrzebować
Pozdrawiam i życze miłego dnia
 
 
ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 1071
Skąd: GLD
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 9:09 am   

adda: ale ja czegoś nie rozumiem, ludzie maja ci pomoc bo zaciągnełas kredyt na auto?widocznie was było wstać na niego, a jakby ci nie ukradli też byś prosiła o pomoc na jego spłate?nie wiedziałaś,że kredyt trzeba spłacac? mąż zagranicą a ty prosisz o pieniądze?a co ty myślisz,żę tu polakom z nieba leci?każdy zarabia na siebie i swoje rodziny niekiedy bardzo ciężko a ty wypisujesz o pomoc...wstyd i żałość...
pewnie gdybyś prosiła o rzeczy dla dzieci to nikt by nie odmówił ale nikt nie jest naiwny i nie będzie ci dawał pieniędzy na spłatę kredytu i na nowe auto, pomyśl zanim coś napiszesz. :072:
Ostatnio zmieniony przez ewcia.pol Czw Paź 08, 2009 9:11 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 9:29 am   

adda1980, Twój błąd to ten iż sądzisz że na forum Polonii w Holandii kapnie Ci parę euro... ludzie nie mają złych intencji, raczej będąc tutaj nauczyli się jak nie dać się oszukać, a Twoje opowiadanie jest z leksza...naciągane... kupiłaś auto na kredyt, licząc że przyjedziecie do męża na święta czy wyjedziecie na wakacje... więc widzę tu dwie przeciwności... Raz: kupując auto na kredyt automatycznie się ubezpiecza bank żądając autocasco, dwa: planując kredyt wiedziałaś że będziesz musiała go spłacać a mimo wszystko wzięłaś pod uwagę że będzie Was stać na paliwo i inne koszty związane z wyjazdem, teraz zamiast na paliwo zainwestuj w bilety na autobus, w końcu nic się nie zmieniło poza brakiem auta, kredyt tak samo trzeba spłacić jak i wtedy gdy to auto by było (a jeszcze wtedy doszły by Ci koszty ubezpieczenia).
Nie mam złych intencji, sama wiem jak o jest gdy mąż pracuje za granicą i co to są problemy z finansami, ale uwierz mi że to nie jest koniec świata...
Ostatnio zmieniony przez mamqa Czw Paź 08, 2009 9:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dorota w
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 306
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 9:55 am   Re: Pomoc finansowa

adda1980 napisał/a:
Witam wszystkich
Mieszkam w Polsce mąż jest w Holandii razem z dwójką małych dzieci mieliśmy się wybrać do niego na świętaa puzniej na wakacje. Miesiąc temu wzieliśmy kredyt w banku i kupiliśmy samochód, kilka dni temu samochód został skradziony nie zdążyliśmy ubezpieczyć go od kradzieży. Teraz zostałam sama bez auta i z ogromnym długiem w banku który niestety trzeba spłacić. Robie co moge żeby do świąt nazbierać na małe auto ale niestety moja nadzieja na to że święta spędzimy razem jest coraz mniejsza. Proszę ludzi którzy chcą i mogą pomóc będe wdzieczna nawet za 1 grosik wpłacony na moje konto
Pozdrawiam wszystkich
Bank śląski 41 1050 1298 1000 0090 6202 6423

:119: Będę złośliwa-zgłoś się do jakiejś fundacji albo złóż wniosek do opieki społecznej o zapomogę-na pewno pomoże,bo wredni forumowicze nie chcą Ci dołożyć ani do kredytu,ani do nowego samochodu,do świąt i wakacji....a tak poważnie -dawno nie spotkałam się z taką -albo- bezczelnością i cwaniactwem :072: -albo- bezgraniczną głupotą (przysłowiowa blondynka?) :043: .Wybierz sobie opcję.
 
 
Coccolinco 
Super gaduła

Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 292
Skąd: skontowni
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 10:05 am   

Ciekawe na ilu forach widnieje to ogłoszenie :088:
 
 
ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 1071
Skąd: GLD
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 10:41 am   

szok poprostu jaki tupet mają ludzie.... :021:
 
 
silaczka 
Gaduła

Wiek: 40
Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 159
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 11:05 am   

Cholera kobieto czego ty nie rozumiesz???
Kto nie ma miedzi ten na dupie siedzi!!!
To nie jast zadna zyciowa tragedia,kataklizm,czy chocby kleska.Ty poprostu masz kaprys jechac do meza i chcesz zeby ci ktos ten kaprys sfinansowal!!! Nie badz beszczelna! Ja mam kaprys jechac na Sylwestra do Paryza. 3 dniowa wycieczka kosztuje tylko170e od osoby. Wszystko zamknelo by sie w 400e ale nie jade bo mnie na to nie stac.I nie pisze na forach DAJCIE MI BO JA CHCE! Co to ma wogole byc.Z kad ta postawa roszczeniowa? Piszesz tylko dlatego ze to jest forum w NL,czy piszesz tez na WP,ONECIE,O2...

Jak myslisz dlaczego ja mam taki nick? Nie dlatego ze cwicze kulturystyke. Czytalas Zeromskiego? Ja juz nie mam sily walczys z tym calym moim syfem,ale to jest moj rozumiesz MOJ syf i nie ponizam sie przed ludzmi,nie zebram na swoje widzi-mi-sie!!!
I mimo to nadal pomagam i nadal jestem do dyspozycji kazdego potrzebujacego,tez sie z tym nie obnosze.
i jeszcze ma pretensje ze ktos o niej zle napisal...no beszczelna

Wiesz co,wstydz sie.

[ Dodano: Czw Paź 08, 2009 11:10 am ]
wisz co,ja ci wysle ten 1 grosz. Podaj mi Imie nazwisko,miejscowosc,bo przy wystawianiu przekazu musze podac dane odbiorcy.Po prostu musze bo inaczej nie pojdzie... czekam
_________________
Kobieta to zawod,nie plec-K.Sienkiewicz
Ostatnio zmieniony przez silaczka Czw Paź 08, 2009 11:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 2:41 pm   

Jak ktoś ma ochotę pomóc podane jest konto i może dokonać wpłaty, kto uważa że to oszustwo to nie wpłaca kasy na konto, komentarze są zbędne .
Ostatnio zmieniony przez pawel1979 Czw Paź 08, 2009 2:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group